Autor Wątek: 4 kolejka - piątek 9 sierpnia, godz: 18:00  (Przeczytany 1009 razy)

czesio1212

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 684
Odp: 4 kolejka - piątek 9 sierpnia, godz: 18:00
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 08, 2019, 21:53:41 pm »

1. Lech Poznań - Śląsk Wrocław               1
2. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków           1
3. Zagłębie Lubin - Arka Gdynia                  1
4. Górnik Zabrze - Raków Częstochowa    2
5. ŁKS Łódź - Piast Gliwice                       2
6. Cracovia - Korona Kielce                         1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok   1

Witold25

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 4 051
Odp: 4 kolejka - piątek 9 sierpnia, godz: 18:00
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 09, 2019, 02:33:39 am »
1. Lech Poznań - Śląsk Wrocław                1
2. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków                            1
3. Zagłębie Lubin - Arka Gdynia                            1
4. Górnik Zabrze - Raków Częstochowa                 1
5. ŁKS Łódź - Piast Gliwice                             2
6. Cracovia - Korona Kielce                    2
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok             1

Witold33

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 498
Odp: 4 kolejka - piątek 9 sierpnia, godz: 18:00
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 09, 2019, 02:38:11 am »
1. Lech Poznań - Śląsk Wrocław                 2
2. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków                     1
3. Zagłębie Lubin - Arka Gdynia                   1
4. Górnik Zabrze - Raków Częstochowa     x
5. ŁKS Łódź - Piast Gliwice             2
6. Cracovia - Korona Kielce                      2
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok                      1

szary_mysz

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 381
Odp: 4 kolejka - piątek 9 sierpnia, godz: 18:00
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 09, 2019, 05:44:04 am »
1. Lech Poznań - Śląsk Wrocław    1
2. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków   1
3. Zagłębie Lubin - Arka Gdynia    1
4. Górnik Zabrze - Raków Częstochowa   1
5. ŁKS Łódź - Piast Gliwice    1
6. Cracovia - Korona Kielce   1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok   X

Jurcyś

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 213
Odp: 4 kolejka - piątek 9 sierpnia, godz: 18:00
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 09, 2019, 07:11:39 am »
1. Lech Poznań - Śląsk Wrocław    1
2. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków     1
3. Zagłębie Lubin - Arka Gdynia     1
4. Górnik Zabrze - Raków Częstochowa    x
5. ŁKS Łódź - Piast Gliwice     2
6. Cracovia - Korona Kielce     1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok  x

Mariooss

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 121
Odp: 4 kolejka - piątek 9 sierpnia, godz: 18:00
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 09, 2019, 07:48:18 am »
Do obstawienia jest łącznie 7 spotkań:
1. Lech Poznań - Śląsk Wrocław      (09.08 piątek, 20:30) 1
2. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków      (10.08 sobota, 15:00) 1
3. Zagłębie Lubin - Arka Gdynia      (10.08 sobota, 17:30) 1
4. Górnik Zabrze - Raków Częstochowa      (10.08 sobota, 20:00) 2
5. ŁKS Łódź - Piast Gliwice      (11.08 niedziela, 15:00) 1
6. Cracovia - Korona Kielce      (11.08 niedziela, 17:30) 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok      (12.08 poniedziałek, 18:00) 1

willchemik/zajebiozo

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3 181
Odp: 4 kolejka - piątek 9 sierpnia, godz: 18:00
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 09, 2019, 08:29:46 am »
1. Lech Poznań - Śląsk Wrocław      (09.08 piątek, 20:30)  1
2. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków      (10.08 sobota, 15:00)  2
3. Zagłębie Lubin - Arka Gdynia      (10.08 sobota, 17:30)  2
4. Górnik Zabrze - Raków Częstochowa      (10.08 sobota, 20:00)  1
5. ŁKS Łódź - Piast Gliwice      (11.08 niedziela, 15:00)  2
6. Cracovia - Korona Kielce      (11.08 niedziela, 17:30)  1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok      1

Z.Puszkarz

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 294
Odp: 4 kolejka - piątek 9 sierpnia, godz: 18:00
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpień 09, 2019, 08:43:18 am »

1. Lech Poznań - Śląsk Wrocław   1               
2. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków   1             
3. Zagłębie Lubin - Arka Gdynia      1             
4. Górnik Zabrze - Raków Częstochowa     x 
5. ŁKS Łódź - Piast Gliwice  1                         
6. Cracovia - Korona Kielce    1                       
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok    1   

GOpoznan[g1][g2]

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 946
Odp: 4 kolejka - piątek 9 sierpnia, godz: 18:00
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpień 09, 2019, 08:55:36 am »
1. Lech Poznań - Śląsk Wrocław      (09.08 piątek, 20:30) 1
2. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków      (10.08 sobota, 15:00) 1
3. Zagłębie Lubin - Arka Gdynia      (10.08 sobota, 17:30) 1
4. Górnik Zabrze - Raków Częstochowa      (10.08 sobota, 20:00) 1
5. ŁKS Łódź - Piast Gliwice      (11.08 niedziela, 15:00) 1
6. Cracovia - Korona Kielce      (11.08 niedziela, 17:30) 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok      (12.08 poniedziałek, 18:00) 1

tomekluty7

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 4 746
Odp: 4 kolejka - piątek 9 sierpnia, godz: 18:00
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpień 09, 2019, 10:33:15 am »
1.1
2.1
3.1
4.1
5.x
6.1
7.x

Daria

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 911
Odp: 4 kolejka - piątek 9 sierpnia, godz: 18:00
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpień 09, 2019, 10:39:45 am »
1. Lech Poznań - Śląsk Wrocław      (09.08 piątek, 20:30)                1
2. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków      (10.08 sobota, 15:00)             2   
3. Zagłębie Lubin - Arka Gdynia      (10.08 sobota, 17:30)                1
4. Górnik Zabrze - Raków Częstochowa      (10.08 sobota, 20:00)    x
5. ŁKS Łódź - Piast Gliwice      (11.08 niedziela, 15:00)                       x
6. Cracovia - Korona Kielce      (11.08 niedziela, 17:30)                         x
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok      (12.08 poniedziałek, 18:00) 1

Aggg

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2 007
Odp: 4 kolejka - piątek 9 sierpnia, godz: 18:00
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpień 09, 2019, 11:15:09 am »
1. Lech Poznań - Śląsk Wrocław      (09.08 piątek, 20:30) 1
2. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków      (10.08 sobota, 15:00) 1
3. Zagłębie Lubin - Arka Gdynia      (10.08 sobota, 17:30) 1
4. Górnik Zabrze - Raków Częstochowa      (10.08 sobota, 20:00) 1
5. ŁKS Łódź - Piast Gliwice      (11.08 niedziela, 15:00) 2
6. Cracovia - Korona Kielce      (11.08 niedziela, 17:30) 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok      (12.08 poniedziałek, 18:00) X

danielos112

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 837
  • Będę Cię smyrał po pępku, penisem, od środka :]]
Odp: 4 kolejka - piątek 9 sierpnia, godz: 18:00
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpień 09, 2019, 11:22:51 am »
1. Lech Poznań - Śląsk Wrocław      (09.08 piątek, 20:30) 1
2. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków      (10.08 sobota, 15:00)  1
3. Zagłębie Lubin - Arka Gdynia      (10.08 sobota, 17:30)  2
4. Górnik Zabrze - Raków Częstochowa      (10.08 sobota, 20:00)  2
5. ŁKS Łódź - Piast Gliwice      (11.08 niedziela, 15:00)  2
6. Cracovia - Korona Kielce      (11.08 niedziela, 17:30)  1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok      (12.08 poniedziałek, 18:00)  1
 
V.I.P

turoseq2

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 229
Odp: 4 kolejka - piątek 9 sierpnia, godz: 18:00
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpień 09, 2019, 11:44:39 am »
1. Lech Poznań - Śląsk Wrocław      (09.08 piątek, 20:30)             1
2. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków      (10.08 sobota, 15:00)           x   
3. Zagłębie Lubin - Arka Gdynia      (10.08 sobota, 17:30)               1
4. Górnik Zabrze - Raków Częstochowa      (10.08 sobota, 20:00)      2
5. ŁKS Łódź - Piast Gliwice      (11.08 niedziela, 15:00)                      1
6. Cracovia - Korona Kielce      (11.08 niedziela, 17:30)                      x
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok      (12.08 poniedziałek, 18:00) 1

zulus

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 690
Odp: 4 kolejka - piątek 9 sierpnia, godz: 18:00
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpień 09, 2019, 11:54:00 am »
1. Lech Poznań - Śląsk Wrocław              1
2. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków          1
3. Zagłębie Lubin - Arka Gdynia                   1
4. Górnik Zabrze - Raków Częstochowa            1
5. ŁKS Łódź - Piast Gliwice                              1
6. Cracovia - Korona Kielce                                  x
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok          1