• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Galeria sław gangów

Zaczęty przez Blan, Wrzesień 25, 2019, 19:19:01 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Czekam na głosy ;)

Tak
28 (96.6%)
Nie
1 (3.4%)

Głosów w sumie: 29

Głosowanie skończone: Październik 25, 2019, 19:20:58 PM

Blan

Co myślicie o czymś w rodzaju galerii sław gangów? By po kliknięciu w gang zamiast opisu widniały osiągnięcia np w formie pucharów za top1-3, tak by każdy nawet nowy gracz mógł się zorientować, który gang jest naprawdę dobry, a który może jednorazowo znalazł się gdzies na gorze rankingu. W tej chwili jeśli ktoś zaczyna  i szuka gangu to nie ma możliwości odróżnienia gangu, który gra aktywnie od lat i trzyma się top od takiego, który powstał dzień wcześniej zapchany byle jakimi kontami. Mysle, ze fajne byłyby również rankingi gangów pod względem zarobków i sv. Może w jakiś sposób zmotywowaloby to do rozwijania gangów i rywalizacji. Prosze o klik w ankiecie ;)

Zoomikowo

W sumie pomysł jak najbardziej mi się podoba i jestem Za.

ElMariachi

Raz na rok i blan j3bnie coś mądrego, oczywiście za :D

Kolmac


Bad Boy


eli54321

Dobry pomysł sąsiadko :D też jestem za a czemu by nie :P
2,10,22,32,34,42,44,51,66,72

Jumpers

Zamysł dobry obecnie ja to widzę tak teraz mamy profile gangu w których jest praktycznie same suche info   o tym kto jest szefem i jakis avatar który ciężko nawet sobie zmienić . Można tą zakładkę lekko odświeżyć dodając właśnie te wspomniane puchary jak w tournamentach za miejsce 1 2 oraz 3 w rankingach WG . Niżej informacja jakie obecnie gang posiada zarobki oraz SV . W taki sposób te profile na coś by się przydały bo obecnie nie służą do niczego po za zmienianiem avatara raz na kilka miesięcy. W ten sposób każdy gracz miałby dostęp do podstawowych informacji i nie musiałby wypytywać każdego lidera gangu w wiadomosciach prywatnych o te najczęściej zadawane pytanie podczas poszukiwań gangu.

Dr_Boom

Jestem za + pomysł Jumpera.
Poza tym proponuje zwiększyć bilety za WG bo trochę słabo to wygląda za tyle godzin klikania w tygodniu przez cały gang a kasa żadna!

XYZ321


Marmolad


kosiarz2705

Jak najbardziej za tymi odznaczeniami za miejsca w topce

Popierdol1239

No to dobra ;p ! Wyrażam zgodę na ową aktualizację i jestem za :D :D .... Tylko co na to admin ;p

kameleon565


turoseq2

Ja to bym dodał jeszcze trochę więcej miejsca na opis gangu, jak i opis gracza w profilach. Trochę za mało tego miejsca jest, nie wiem skąd ta oszczędność.

Abathon