• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Captcha w grze

Zaczęty przez seba069, Lipiec 02, 2019, 19:54:52 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

seba069

Cześć.
Postanowiłem napisać ten wątek (tak widziałem były podobne, ale dawno temu).
Często w gangsters gram z komórki. Odświeżenia są więc wolniejsze, a ułamki sekund sprawiają, że przegrywasz ;)

Spotykam się coraz częściej z sytuacją, w której gram w kilku obszarach (i wyobraźcie sobie cała sytuację):
walka PP + walka gangu + tournament + goryle.
Wyobraźcie to sobie wszystko w jednym czasie, kiedy naciśnięcie przycisku recaptcha to wciśnięcie go 5 razy zanim na komórce zaskoczy, albo jeszcze gorsza sytuację w której musisz wybierać obrazki przez 3 różne strony captchy (horror).

Ostatnio z uwagi na automatyczne przeskakiwanie okienek - pp / miasto - captcha zablokowała mi możliwość wyjścia z tej spirali (nie potrafiłem tak szybko kliknąć - szczególnie, że na jednej był przycisk gram dalej.

Czy spotkaliście się z podobnym sytuacjami?
Jeżeli jest taka możliwość to proszę administrację o zbadanie sytuacji i pomoc. Sugeruję tutaj ograniczyć powtarzalność captcha lub ograniczenie je jedynie do przycisku gram dalej (proszę).

Dzięki

W-11

CytatOstatnio z uwagi na automatyczne przeskakiwanie okienek

Jest możliwość wyłączenia Automatycznego Przeskakiwania Okienek w sekcji Profil i w Opcjach odznaczasz, a pootem zapisujesz, ot po problemie. ;)

seba069

dzięki W-11, ale widziałem już o tym :)
To nie jest jednak rozwiązanie problemu.

Automatyczne przeskakiwanie jest sporym ułatwieniem z którego moim zdaniem warto korzystać ;)

W-11

CytatAutomatyczne przeskakiwanie jest sporym ułatwieniem

Ale nie u każdego, np Tur, czy Spec czy Miasto i jak będą 3 przekierowania to przeskakuje 3 razy wywołując gracza co chwilę, a to przeszkadza, bo ciężko jest wychwycić i zawsze jest gdzieś walkower, tym bardziej jak jest trudna ReCatpcha to już lipa jest, dlatego wolę bes Automatycznego przeskakiwania okienek, wygodniejsze, praktyczniejsze i zawsze wtedy gracz ustawia priorytet, lecz nie gra.