• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

ZBUGOWANE KONTA NA G2 Z POCZĄTKIEM POPRZEDNIEGO TYGODNIA OD 01.10.2019 !!!!

Zaczęty przez artur000000, Październik 07, 2019, 17:58:54 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

artur000000

PRZEPRASZAM ZE WOGÓLE PORUSZAM TEN TEMAT ALE NIESTETY OD TYGODNIA NIE MOŻNA NIC NORMALNIE ZROBIĆ NA KONCIE ...!!!

1.WG WOGÓLE WZIĄĆ ANI ROZPOCZĄĆ ANI NIE ZASKAKUJE ZE BIERZESZ UDZIAŁ
2. MIASTO PO WEJSCIU NA MIASTO PRZYDZIELA CI WALKE LECZ CHCĄC KLIKNĄĆ W PASEK ZAKLIKNIE SIĘ, ALE PO CHWILI NA NOWO TRZA KLIKAĆ I TAK DO SKUTKU NIESTETY NIE DA SIĘ WZIĄĆ UDZIAŁU W WALCE BO CIĄGLE SIĘ ODSWIEŻA.
3. PP BIORĄC W  NICH UDZIAŁ PRZEGRYWA SIE Z KILLEREM KTÓRY MA 1000SV PONIEWAŻ TWOJA SIŁA ATAKU WYNOSI ZERO NIEWAŻNE CZY DASZ PASEK NA MAXA JEST WALKA PRZEGRANA.

4. TO SAMO JEST NA RINGU ORAZ TOURNAMENT



WIĘC PROSZĘ SZANOWNEGO ADMINA O ROZWIĄZANIE TEGO PROBLEMU PONIEWAŻ PISAŁEM DO CIEBIE PRIV W KTÓRYM ODESŁAŁEŚ MNIE DO EMAILA TAM TEŻ NIE JEDNĄ WIADOMOŚĆ W TEJ SPRAWIE WYSŁAŁEM ..


A TEN PROBLEM NIE DOTYCZY WYŁĄCZNIE MOJEGO KONTA NA G2 ALE JUŻ CORAZ WIĘKSZEJ LICZBY GRACZY ..






JEŚLI MACIE TEN SAM PROBLEM CO JA PROSZĘ O WYPOWIEDZENIE SIĘ NA TEN TEMAT

Blan

W szybkiej akcji podobno tez jest problem, uderzając 100% i tak jest 0 i nieudana

artur000000

wiem ale juz mam dosyc czekam od tygodnia by cos zrobiono w tej kwesti  i cisza jak makiem zasial

xXeivler-DEATHXx

Ja mam te same objawy o których tu mowa. Prawie nic nie można zrobić na koncie. Praktycznie nie ma jak normalnie wbić profki a co dopiero mówić o rywalizacji w rankingu lub walce o bilety. O tym można zapomnieć. Jedynym pocieszeniem jest fakt że Tournament to walka PvP składająca się z dwóch etapów. Gdyby nie to to nie było by nawet możliwości utrzymać swojej profki. Mam nadzieje że admin wreszcie to ogarnie bo nie da się tak grać bo jest to nie opłacalne i pracochłonne :(

eli54321

U mnie tam wszystko chodzi jak złoto, zamulało mi trochę na firefoxie to zmieniłem na google chrome a tam pasek smigał jak petarda a tak po za tym musze ogarnąć po obiedzie to będę potem narka.
2,10,22,32,34,42,44,51,66,72

artur000000

ja zaaktuallzowalem wszystkie przegladarki adobe i cala reszte ciasteczka historie itdi wszedzie jest tak samo jak moj temat watku wiec nie ma tu co mowic mamy taki problem nie ja jeden niektorzy go nie maja ale sporo osob co ze mna pisza maja podobny problem

XYZ321

Ja mam problem z szybkimi akcjami głównie, trafiam w 100% paska, ale piszę na czerwono, że trafiłem w 0 i się nie udało :D, a jak kliknę następną akcję to piszę "Sprawdzamy czy nie jesteś botem bla bla bla". Nie możesz się od gry oderwać na chwilkę , bo jak złapiesz jakiegoś losowego walkowera , to już po tobie xD.

admin

Dla tych co mają zawsze 0 w pasku ataku:

"9. Zabrania się wszelkich oszustw w grze, używania programów automatyzujących czynności w grze, spamu i reklamowania innych stron."

Inne problemy występowały, ale już nie powinny.