Autor Wątek: 12 kolejka - wtorek 12 listopada, godz: 17:30  (Przeczytany 1093 razy)

konkursy

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 4 920
12 kolejka - wtorek 12 listopada, godz: 17:30
« dnia: Listopad 10, 2019, 10:47:31 am »
W tym wątku typujemy 12 kolejkę PlusLigi w siatkówce.
Czas typowania jest ustalony do wtorku 12 listopada do godziny 17:29:59

Do obstawienia jest łącznie 7 spotkań:

1. Jastrzębski Węgiel - Indykpol AZS Olsztyn      (12.11 wtorek, 17:30) --> wynik 0:3
2. PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów      (20.11 środa, 17:30) --> wynik 3:0
3. Cerrad Enea Czarni Radom - GKS Katowice      (20.11 środa, 18:00) --> wynik 3:1
4. Aluron Virtu CMC Zawiercie - Trefl Gdańsk      (04.12 środa, 18:00) --> wynik 0:3
5. PROJEKT Warszawa - Cuprum Lubin      (23.12 poniedziałek, 20:30) --> wynik 3:0
6. Ślepsk Malow Suwałki - MKS Będzin      (26.12 czwartek, 14:45) --> wynik 3:1
7. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - BKS Visła Bydgoszcz      (12.01 niedziela, 20:30) --> wynik 3:0


Przy każdym spotkaniu należy podać jedną z dwóch możliwych zdarzeń:

1 - wygrają gospodarze
2 - wygrają goście


Za każde poprawnie wytypowane spotkanie gracz dostaje 1 pkt do Rankingu.

Użytkownik, który w tej kolejce trafi:
a) 6 spotkań - otrzyma 2 bilety
b) 7 spotkań - otrzyma 5 biletów




Zasady konkursu:

1. Nie wolno kopiować typowań innych użytkowników.
2. Nie wolno podawać więcej niż 1 raz swoich typowań na daną kolejkę (jeżeli nie pamiętasz czy dodałeś swoje typy, to poszukaj swój post za nim dodasz nowy wątek).
3. W przypadku gdy zmieni się godzina rozpoczęcia spotkania na wcześniejszą niż ta podana w tym wątku (przykładowo z 14:00 na 13:30), pod uwagę będą brane tylko te typowania które zostały podane przed rozpoczęciem zawodów (np. do 13:29).
4. Typowania, które zostały podane po terminie nie będą brane pod uwagę. Lecz spotkania, które odbędą się później już zostaną zaliczone (jeżeli np. gracz nie dodał swoich typowań na czas... to może podać typowania na pozostałe spotkania, które jeszcze nie zostały rozegrane).
5. Nie wolno edytować swoich wątków po rozpoczęciu pierwszego spotkania. Edycja własnych typów przed rozpoczęciem pierwszego meczu jest dozwolona.
6. Nie można podawać pojedynczych typów. Pamiętaj, że gracz który podczas jednej kolejki doda 2 nowe posty z typowaniami nie będzie brany pod uwagę w danej kolejce. Należy tylko i wyłącznie podawać typowania na wszystkie spotkania danej kolejki, które nie zostały jeszcze rozegrane.
7. Użytkownicy, którzy posiadają kilka kont na forum przypisanych do różnych postaci w grze mogą podawać swoje typowania tylko z jednego konta. Administracja będzie weryfikować podejrzane konta w bazie i w przypadku wykrycia multikont typowania nie zostaną uznane (http://forum.gangsters.pl/index.php?topic=17818.0)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2020, 10:45:34 am wysłana przez konkursy »

Jumpers

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 4 315
Odp: 12 kolejka - wtorek 12 listopada, godz: 17:30
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 10, 2019, 11:03:48 am »
1. Jastrzębski Węgiel - Indykpol AZS Olsztyn    1
2. PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów   1
3. Cerrad Enea Czarni Radom - GKS Katowice   1
4. Aluron Virtu CMC Zawiercie - Trefl Gdańsk   2
5. PROJEKT Warszawa - Cuprum Lubin   2
6. Ślepsk Malow Suwałki - MKS Będzin  2
7. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - BKS Visła Bydgoszcz   1
Jeśli masz pytania w sprawie konkursów wyślij wiadomość na PW w Grze lub na Forum

Słoń72

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 5 300
Odp: 12 kolejka - wtorek 12 listopada, godz: 17:30
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 10, 2019, 11:36:39 am »
1. Jastrzębski Węgiel - Indykpol AZS Olsztyn                              1
2. PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów                        2
3. Cerrad Enea Czarni Radom - GKS Katowice                             1
4. Aluron Virtu CMC Zawiercie - Trefl Gdańsk                              1
5. PROJEKT Warszawa - Cuprum Lubin                                       1
6. Ślepsk Malow Suwałki - MKS Będzin                                        2
7. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - BKS Visła Bydgoszcz    1

Galka92

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 70
Odp: 12 kolejka - wtorek 12 listopada, godz: 17:30
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 10, 2019, 13:21:52 pm »
1. Jastrzębski Węgiel - Indykpol AZS Olsztyn     1
2. PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów    1 
3. Cerrad Enea Czarni Radom - GKS Katowice     1
4. Aluron Virtu CMC Zawiercie - Trefl Gdańsk     1
5. PROJEKT Warszawa - Cuprum Lubin      1
6. Ślepsk Malow Suwałki - MKS Będzin      1
7. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - BKS Visła Bydgoszcz   1

seba069

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 741
  • [G2] 13,16,23,29,39,41,49,52,57,65
Odp: 12 kolejka - wtorek 12 listopada, godz: 17:30
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 10, 2019, 14:25:11 pm »
1. Jastrzębski Węgiel - Indykpol AZS Olsztyn     1
2. PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów    1
3. Cerrad Enea Czarni Radom - GKS Katowice     1
4. Aluron Virtu CMC Zawiercie - Trefl Gdańsk     1
5. PROJEKT Warszawa - Cuprum Lubin      1
6. Ślepsk Malow Suwałki - MKS Będzin      2
7. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - BKS Visła Bydgoszcz   1

Adamix20

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 129
Odp: 12 kolejka - wtorek 12 listopada, godz: 17:30
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 10, 2019, 15:12:19 pm »
1. Jastrzębski Węgiel - Indykpol AZS Olsztyn      (12.11 wtorek, 17:30) 1
2. PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów      (20.11 środa, 17:30) 1
3. Cerrad Enea Czarni Radom - GKS Katowice      (20.11 środa, 18:00) 1
4. Aluron Virtu CMC Zawiercie - Trefl Gdańsk      (04.12 środa, 00:00)1
5. PROJEKT Warszawa - Cuprum Lubin      (23.12 poniedziałek, 00:00)1
6. Ślepsk Malow Suwałki - MKS Będzin      (27.12 piątek, 00:00) 2
7. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - BKS Visła Bydgoszcz      (28.12 sobota, 00:00) 1

Venom [G2]

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 5 422
  • RWD next AWD next FWD
Odp: 12 kolejka - wtorek 12 listopada, godz: 17:30
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 10, 2019, 20:19:49 pm »
1. Jastrzębski Węgiel - Indykpol AZS Olsztyn      1
2. PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów      1
3. Cerrad Enea Czarni Radom - GKS Katowice      1
4. Aluron Virtu CMC Zawiercie - Trefl Gdańsk      1
5. PROJEKT Warszawa - Cuprum Lubin      1
6. Ślepsk Malow Suwałki - MKS Będzin      1
7. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 1
1 2 3 czy to świat jest zły czy ty ? Rozejrzyj się, co człowiek robi - a teraz spójrz w lustro i to powiedz człowiekowi !

eldorado[G1]/zpk123[G2]

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 327
Odp: 12 kolejka - wtorek 12 listopada, godz: 17:30
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 10, 2019, 20:42:47 pm »
1. Jastrzębski Węgiel - Indykpol AZS Olsztyn                              1
2. PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów                                                2
3. Cerrad Enea Czarni Radom - GKS Katowice                                                       1
4. Aluron Virtu CMC Zawiercie - Trefl Gdańsk                                                         1
5. PROJEKT Warszawa - Cuprum Lubin                                                                 1
6. Ślepsk Malow Suwałki - MKS Będzin                                                                  2
7. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - BKS Visła Bydgoszcz                            1
bilety poprosze na konto G2  - zpk123

Rafal1496

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 712
Odp: 12 kolejka - wtorek 12 listopada, godz: 17:30
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 10, 2019, 23:11:36 pm »
1. Jastrzębski Węgiel - Indykpol AZS Olsztyn   1
2. PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów    2
3. Cerrad Enea Czarni Radom - GKS Katowice   1
4. Aluron Virtu CMC Zawiercie - Trefl Gdańsk   1
5. PROJEKT Warszawa - Cuprum Lubin    1
6. Ślepsk Malow Suwałki - MKS Będzin     2
7. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - BKS Visła Bydgoszcz     1

Adi Wielki

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 277
Odp: 12 kolejka - wtorek 12 listopada, godz: 17:30
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 11, 2019, 02:48:58 am »
1. Jastrzębski Węgiel - Indykpol AZS Olsztyn              1
2. PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów        1
3. Cerrad Enea Czarni Radom - GKS Katowice              1
4. Aluron Virtu CMC Zawiercie - Trefl Gdańsk               1 
5. PROJEKT Warszawa - Cuprum Lubin                        1
6. Ślepsk Malow Suwałki - MKS Będzin                         1
7. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - BKS Visła Bydgoszcz   1

Keczok10

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 447
Odp: 12 kolejka - wtorek 12 listopada, godz: 17:30
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 11, 2019, 06:57:00 am »
1. Jastrzębski Węgiel - Indykpol AZS Olsztyn      1
2. PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów      1
3. Cerrad Enea Czarni Radom - GKS Katowice     1
4. Aluron Virtu CMC Zawiercie - Trefl Gdańsk     1
5. PROJEKT Warszawa - Cuprum Lubin      1
6. Ślepsk Malow Suwałki - MKS Będzin     1
7. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - BKS Visła Bydgoszcz     1

HollywoodHogan

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 912
Odp: 12 kolejka - wtorek 12 listopada, godz: 17:30
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 11, 2019, 07:13:50 am »
1.Jastrzębski Węgiel - Indykpol AZS Olsztyn-1
2.PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów-1
3.Cerrad Enea Czarni Radom - GKS Katowice-1
4.Aluron Virtu CMC Zawiercie - Trefl Gdańsk-2
5.PROJEKT Warszawa - Cuprum Lubin-1
6.Ślepsk Malow Suwałki - MKS Będzin-1
7.Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - BKS Visła Bydgoszcz-1

prpablo

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 4 443
Odp: 12 kolejka - wtorek 12 listopada, godz: 17:30
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 11, 2019, 07:53:29 am »
1. Jastrzębski Węgiel - Indykpol AZS Olsztyn      1
2. PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów     1
3. Cerrad Enea Czarni Radom - GKS Katowice     1)
4. Aluron Virtu CMC Zawiercie - Trefl Gdańsk      (2
5. PROJEKT Warszawa - Cuprum Lubin      1
6. Ślepsk Malow Suwałki - MKS Będzin      2
7. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - BKS Visła Bydgoszcz   1

cliford

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3 981
Odp: 12 kolejka - wtorek 12 listopada, godz: 17:30
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 11, 2019, 08:10:17 am »
1. Jastrzębski Węgiel - Indykpol AZS Olsztyn                                        -1
2. PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów                                 -1
3. Cerrad Enea Czarni Radom - GKS Katowice                                      -1
4. Aluron Virtu CMC Zawiercie - Trefl Gdańsk                                       -1
5. PROJEKT Warszawa - Cuprum Lubin                                                -1
6. Ślepsk Malow Suwałki - MKS Będzin                                               -1
7. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - BKS Visła Bydgoszcz            -1

jolaba

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 5 188
Odp: 12 kolejka - wtorek 12 listopada, godz: 17:30
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 11, 2019, 08:57:34 am »
1. Jastrzębski Węgiel - Indykpol AZS Olsztyn                                  1
2. PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów                           1
3. Cerrad Enea Czarni Radom - GKS Katowice                                 1
4. Aluron Virtu CMC Zawiercie - Trefl Gdańsk                                  1
5. PROJEKT Warszawa - Cuprum Lubin                                           1
6. Ślepsk Malow Suwałki - MKS Będzin                                           2
7. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - BKS Visła Bydgoszcz        1