Autor Wątek: 13 kolejka - środa 13 listopada, godz: 17:30  (Przeczytany 164 razy)

konkursy

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 4 503
13 kolejka - środa 13 listopada, godz: 17:30
« dnia: Listopad 10, 2019, 10:48:43 am »
W tym wątku typujemy 13 kolejkę PlusLigi w siatkówce.
Czas typowania jest ustalony do środy 13 listopada do godziny 17:29:59

Do obstawienia jest łącznie 6 spotkań:

1. Cuprum Lubin - Cerrad Czarni Radom      (13.11 środa, 17:30) --> wynik 1:3
2. BKS Visła Bydgoszcz - Aluron Virtu CMC Zawiercie      (13.11 środa, 18:30) --> wynik 1:3
3. Trefl Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszów      (13.11 środa, 20:30) --> wynik 3:0
4. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PROJEKT Warszawa      (20.11 środa, 20:30)
5. Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów      (18.12 środa, 00:00)
6. Ślepsk Malow Suwałki - GKS Katowice      (04.01 sobota, 00:00)


Przy każdym spotkaniu należy podać jedną z dwóch możliwych zdarzeń:

1 - wygrają gospodarze
2 - wygrają goście


Za każde poprawnie wytypowane spotkanie gracz dostaje 1 pkt do Rankingu.

Użytkownik, który w tej kolejce trafi:
a) 5 spotkań - otrzyma 2 bilety
b) 6 spotkań - otrzyma 5 biletów




Zasady konkursu:

1. Nie wolno kopiować typowań innych użytkowników.
2. Nie wolno podawać więcej niż 1 raz swoich typowań na daną kolejkę (jeżeli nie pamiętasz czy dodałeś swoje typy, to poszukaj swój post za nim dodasz nowy wątek).
3. W przypadku gdy zmieni się godzina rozpoczęcia spotkania na wcześniejszą niż ta podana w tym wątku (przykładowo z 14:00 na 13:30), pod uwagę będą brane tylko te typowania które zostały podane przed rozpoczęciem zawodów (np. do 13:29).
4. Typowania, które zostały podane po terminie nie będą brane pod uwagę. Lecz spotkania, które odbędą się później już zostaną zaliczone (jeżeli np. gracz nie dodał swoich typowań na czas... to może podać typowania na pozostałe spotkania, które jeszcze nie zostały rozegrane).
5. Nie wolno edytować swoich wątków po rozpoczęciu pierwszego spotkania. Edycja własnych typów przed rozpoczęciem pierwszego meczu jest dozwolona.
6. Nie można podawać pojedynczych typów. Pamiętaj, że gracz który podczas jednej kolejki doda 2 nowe posty z typowaniami nie będzie brany pod uwagę w danej kolejce. Należy tylko i wyłącznie podawać typowania na wszystkie spotkania danej kolejki, które nie zostały jeszcze rozegrane.
7. Użytkownicy, którzy posiadają kilka kont na forum przypisanych do różnych postaci w grze mogą podawać swoje typowania tylko z jednego konta. Administracja będzie weryfikować podejrzane konta w bazie i w przypadku wykrycia multikont typowania nie zostaną uznane (http://forum.gangsters.pl/index.php?topic=17818.0)
« Ostatnia zmiana: Listopad 14, 2019, 08:55:29 am wysłana przez konkursy »

Jumpers

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 4 018
Odp: 13 kolejka - środa 13 listopada, godz: 17:30
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 10, 2019, 11:04:32 am »
1. Cuprum Lubin - Cerrad Czarni Radom     1
2. BKS Visła Bydgoszcz - Aluron Virtu CMC Zawiercie   1
3. Trefl Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszów   1
4. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PROJEKT Warszawa   1
5. Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów  2
6. Ślepsk Malow Suwałki - GKS Katowice   2
Jeśli widzisz BŁĄD w Wynikach Konkursów zgłaszaj na PW w GRZE wszyscy jesteśmy ludźmi każdy może się pomylić :)

Słoń72

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 5 025
Odp: 13 kolejka - środa 13 listopada, godz: 17:30
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 10, 2019, 11:37:41 am »
1. Cuprum Lubin - Cerrad Czarni Radom     1
2. BKS Visła Bydgoszcz - Aluron Virtu CMC Zawiercie   2
3. Trefl Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszów   1
4. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PROJEKT Warszawa   1
5. Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów  2
6. Ślepsk Malow Suwałki - GKS Katowice   2

Galka92

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: 13 kolejka - środa 13 listopada, godz: 17:30
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 10, 2019, 13:23:29 pm »
1. Cuprum Lubin - Cerrad Czarni Radom     2
2. BKS Visła Bydgoszcz - Aluron Virtu CMC Zawiercie   2   
3. Trefl Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszów     2
4. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PROJEKT Warszawa     2
5. Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów     2
6. Ślepsk Malow Suwałki - GKS Katowice  2

seba069

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 630
  • [G2] 13,16,23,29,39,41,49,52,57,65
Odp: 13 kolejka - środa 13 listopada, godz: 17:30
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 10, 2019, 14:25:45 pm »
1. Cuprum Lubin - Cerrad Czarni Radom     1
2. BKS Visła Bydgoszcz - Aluron Virtu CMC Zawiercie   2   
3. Trefl Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszów     2
4. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PROJEKT Warszawa     1
5. Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów     2
6. Ślepsk Malow Suwałki - GKS Katowice  2

Adamix20

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 864
Odp: 13 kolejka - środa 13 listopada, godz: 17:30
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 10, 2019, 15:12:57 pm »
1. Cuprum Lubin - Cerrad Czarni Radom      (13.11 środa, 17:30) 1
2. BKS Visła Bydgoszcz - Aluron Virtu CMC Zawiercie      (13.11 środa, 18:30) 2
3. Trefl Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszów      (13.11 środa, 20:30) 2
4. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PROJEKT Warszawa      (20.11 środa, 20:30) 1
5. Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów      (18.12 środa, 00:00) 2
6. Ślepsk Malow Suwałki - GKS Katowice      (04.01 sobota, 00:00) 2

Venom [G2]

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 5 146
  • RWD next AWD next FWD
Odp: 13 kolejka - środa 13 listopada, godz: 17:30
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 10, 2019, 20:21:06 pm »
1. Cuprum Lubin - Cerrad Czarni Radom     1
2. BKS Visła Bydgoszcz - Aluron Virtu CMC Zawiercie      2
3. Trefl Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszów      2
4. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PROJEKT Warszawa      1
5. Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów      1
6. Ślepsk Malow Suwałki - GKS Katowice      1
1 2 3 czy to świat jest zły czy ty ? Rozejrzyj się, co człowiek robi - a teraz spójrz w lustro i to powiedz człowiekowi !

eldorado[G1]/zpk123[G2]

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 281
Odp: 13 kolejka - środa 13 listopada, godz: 17:30
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 10, 2019, 20:44:05 pm »
1. Cuprum Lubin - Cerrad Czarni Radom           1
2. BKS Visła Bydgoszcz - Aluron Virtu CMC Zawiercie                  1
3. Trefl Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszów                                  1
4. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PROJEKT Warszawa   1
5. Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów                            2
6. Ślepsk Malow Suwałki - GKS Katowice                                     2
bilety poprosze na konto G2  - zpk123

Rafal1496

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 495
Odp: 13 kolejka - środa 13 listopada, godz: 17:30
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 10, 2019, 23:12:35 pm »
1. Cuprum Lubin - Cerrad Czarni Radom    2
2. BKS Visła Bydgoszcz - Aluron Virtu CMC Zawiercie   1
3. Trefl Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszów   2
4. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PROJEKT Warszawa    1
5. Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów   1
6. Ślepsk Malow Suwałki - GKS Katowice    2

Keczok10

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 416
Odp: 13 kolejka - środa 13 listopada, godz: 17:30
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 11, 2019, 06:58:45 am »
1. Cuprum Lubin - Cerrad Czarni Radom     1
2. BKS Visła Bydgoszcz - Aluron Virtu CMC Zawiercie      2
3. Trefl Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszów     1
4. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PROJEKT Warszawa   1
5. Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów     2
6. Ślepsk Malow Suwałki - GKS Katowice     2

HollywoodHogan

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 121
Odp: 13 kolejka - środa 13 listopada, godz: 17:30
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 11, 2019, 07:16:19 am »
1.Cuprum Lubin - Cerrad Czarni Radom-1
2.BKS Visła Bydgoszcz - Aluron Virtu CMC Zawiercie-1
3.Trefl Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszów-2
4.Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PROJEKT Warszawa-1
5.Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów-2
6.Ślepsk Malow Suwałki - GKS Katowice-2

prpablo

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 4 205
Odp: 13 kolejka - środa 13 listopada, godz: 17:30
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 11, 2019, 07:54:08 am »
1. Cuprum Lubin - Cerrad Czarni Radom      2
2. BKS Visła Bydgoszcz - Aluron Virtu CMC Zawiercie      1
3. Trefl Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszów    1
4. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PROJEKT Warszawa     1
5. Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów      2
6. Ślepsk Malow Suwałki - GKS Katowice   2

cliford

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3 701
Odp: 13 kolejka - środa 13 listopada, godz: 17:30
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 11, 2019, 08:12:56 am »
1. Cuprum Lubin - Cerrad Czarni Radom                                        -2
2. BKS Visła Bydgoszcz - Aluron Virtu CMC Zawiercie                      -2
3. Trefl Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszów                                      -1
4. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PROJEKT Warszawa        -1
5. Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów                              -2
6. Ślepsk Malow Suwałki - GKS Katowice                                      -2

jolaba

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 4 919
Odp: 13 kolejka - środa 13 listopada, godz: 17:30
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 11, 2019, 09:02:22 am »
1. Cuprum Lubin - Cerrad Czarni Radom                                   1
2. BKS Visła Bydgoszcz - Aluron Virtu CMC Zawiercie                 2
3. Trefl Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszów                                 1
4. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PROJEKT Warszawa    1
5. Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów                           2
6. Ślepsk Malow Suwałki - GKS Katowice                                    2

Farek

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 103
Odp: 13 kolejka - środa 13 listopada, godz: 17:30
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 11, 2019, 09:29:18 am »
1. Cuprum Lubin - Cerrad Czarni Radom     1
2. BKS Visła Bydgoszcz - Aluron Virtu CMC Zawiercie   1
3. Trefl Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszów   1
4. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PROJEKT Warszawa   1
5. Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów  2
6. Ślepsk Malow Suwałki - GKS Katowice   2