• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Przejmowanie Dzielnic

Zaczęty przez W-11, Listopad 15, 2019, 12:51:29 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Czy pan Admin mógłby znieść czas przejmowania dzielnic

TAK ! Prosimy
7 (63.6%)
Jest mi to zupełnie obojętne
1 (9.1%)
Nie, wolimy się pomęczyć z dzielnicami.
3 (27.3%)

Głosów w sumie: 11

W-11


Witam.
Panie Adminie, w imieniu graczy, bardzo prosimy i zniesienie czasowego przejmowania dzielnic, kiedyś przed zmianami było bez limitu jak pamiętam, a obecnie mamy co 3 dni jedną, a jest to zbyt męczące i uciążliwe, bardzo prosimy o modyfikację zniesienia czasu dzielnic, dzięki temu gracze będą lepiej się bawili, bo obecnie jest tragedia.

Tak więc też wnioskuję o pomysł który już był na forum o tym, aby pokazywało ile brakuje do przejęcia dzielnicy:

Czerwone - Nie do Przejęcia
Pomarańczowe - Brakuje Ci XXX SV Gangu
Zielone - Dzielnica do przejęcia

Ciężko się liczy ilość potrzebnego SV, czas na udogodnienia.

Prosimy o pozytywne rozpatrzenie sprawy graczy.
Dziękujemy za Uwagę.
2019-11-15 12:41:29, Do: admin


ElMariachi

#2
Dodałbym również całkowite zredukowanie SV potrzebnego do przejęcia.. Od 80 w górę są problemy, przejmowanie tylko na specach do tego trzeba zebrać pół serwera żeby była szansa na to. Wpływy z dzielnic to 10 % całkowitych zarobków Gangu a więcej przy tym czasu schodzi niż przy budowaniu dragow. Myślę że ponowne zwiększenie wpływów też byłoby na miejscu

Jumpers

co do 3 dniowej blokady jestem na nie bedzie zbyt łatwo zacznie się przejmowanie po 3-5 dzielnic dziennie i po kilku dniach narzekanie że więcej sie nie da do tego zakładanie po kilka gangów żeby tylko złapać kolejną wolną dzielnice bez przyczyny ta blokada nie została kilka lat temu wprowadzona. Natomiast zwiększyłbym zarobki za dzielnice cena za każdą dzielnice nie powinna być taka sama a im więcej dzielnic tym większy zarobek za kolejną przejętą dzielnice

seba069

Na g1 wpływy były generowane z dzielnic.
Pamiętam jednego gracza na którego poleciało prawie całe top i zabrało wszelkie dzielnice.
Nie jestem głupi, nie jestem ślepy - adm odblokował możliwość migracji największych graczy, bez problemów ich powrotu do macierzystych gangów.
Uważam że sugerowana zmiana tylko doprowadzi do większych frustacji