• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Automatyczny Start Walk Gangów

Zaczęty przez W-11, Listopad 18, 2019, 22:04:26 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Czy chcecie ulepszenia statusu Walk Gangów ?

Świetnie, oczywiście że TAK
4 (33.3%)
Jest mi to zupełnie obojętne
2 (16.7%)
Nie, dzięki.
6 (50%)

Głosów w sumie: 12

W-11

Wpadłem na pomysł, jakby tu przyśpieszyć robienie Walk Gangów, gdy np. coś się robi, coś ogląda, czy w pracy czy w domu czy gdziekolwiek by to było, a wiec...:

Głównie chodzi o to że po kliknięciu Szukaj Gangu do walki, następuje automatyczne wywoływanie walk, gdy gracz się zjawi / pojawi, ale gdy gracz wyjdzie i nie będzie nikogo online przy następnej walce, kolejna walka już sama nie wystartuje samodzielnie jak nikogo nie ma w gangu, stopuje i gdy ktoś przyjdzie, klika Szukaj Gangu, tak samo będzie jeżeli nikt w gangu nie wykona 3 razy ataku, też się stopuje.
Oczywiście jak wychodzi z gangu, czy się wylogowywuje z gry, może zatrzymać Walkę, aby kolejna nie szła, dodam, że w gangu mógłby być przycisk zatrzymywania WG.
Albo w automacie ustawić że gdy się wyloguje czy wyjdzie, a nikogo nie będzie w gangu, samoczynnie nie szuka już Walk Gangów.
Oczywiście z Możliwością włączenia i wyłączenia dodatku.

Ja uważam że to każdemu się może przydać i na pewno będzie praktyczne, gdyż ułatwi to graczom granie i dzięki temu będzie przyjemniej, ponieważ nie będzie musiał pilnować walk, bo wyskoczy powiadomienie i już leci do walki.
Mam nadzieję że każdemu usprawni to klepanie Walk Gangów.
Dziękuję za uwagę.

ElMariachi

Dzięki klikaniu "szukaj Gangu" jest jakaś rywalizacja w walce o podium ważne jest pół sekundy. Powiedz co to za rywalizacja będzie skoro Ty apelujesz o "legalnego bota"? Wielu graczy wchodzi tylko budować coś na koncie tj. VIP itd. I wychodzi po minucie, wyszuka mu walkę i już jeb walkover. Ja przeciwny temu.

W-11

Cytat: ElMariachi w Listopad 19, 2019, 10:34:51 AM
wychodzi po minucie, wyszuka mu walkę i już jeb walkover. Ja przeciwny temu.

Przeczytaj jeszcze raz, tyle że ze zrozumieniem.

Jest napisane jasno że póki nie kliknie "Szukaj Gangu" to automatycznie mu nie wyszuka, bo tu nie liczy się od logowania czy zalogowania, wszystko jest dopracowane, ale tak się rozumie jak się czyta na OPAK.

Może też oczywiście zatrzymać automatyczną walkę i sobie wyjść bez strat, chyba że ktoś jest w gangu, to inna sprawa.

ElMariachi

Nie bierz się za pomysły bo naprawdę ten jest nikomu nie potrzebny. Masz gang z leniwa ekipa to nie szukaj udogodnień. Może niech admin za was zaczyna szukać to wejdziecie do topki.

W-11

#4
ElMariachi  komentowanie nie wychodzi ci na dobre, a zamiast odpowiadać na temat, to Dyskryminujesz, za to powinieneś bana dostać, bo pod obrazę podchodzi..

ElMariachi

Cytat: W-11 w Listopad 19, 2019, 19:40:29 PM
ElMariachi  komentowanie nie wychodzi ci na dobre, a zamiast odpowiadać na temat, to Dyskryminujesz, za to powinieneś bana dostać, bo pod obrazę podchodzi..


Widzę każdego tylko banem potrafisz straszyć. Odpowiadając na temat :

Denny i bez sensu 3razy nie, dziękujemy Panu

willchemik

El nie ładnie tak "dyskryminować" w11 juz nawet nie wspominając, że go zdyskredytowałeś. A tobie w11 polecam mniej czasu poświęcać na grę bo zaciera Ci się granica

SedesRambo

dla mnie bardzo dobry pomysł ja czesto siedze w nocy sam i zapominam klikac szukaj walki i po 4 godzinach zamiast ok 100 walk mam 40-60