Autor Wątek: 6 kolejka - piątek 22 listopada, godz: 20:30  (Przeczytany 322 razy)

Mariooss

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 094
Odp: 6 kolejka - piątek 22 listopada, godz: 20:30
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 20, 2019, 10:51:42 am »
Do obstawienia jest łącznie 7 spotkań:
1. Jastrzębski Węgiel - Aluron Virtu Warta Zawiercie      (22.11 piątek, 20:30)                 1
2. Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn      (23.11 sobota, 14:45)                        2
3. BKS Visła Bydgoszcz - GKS Katowice      (23.11 sobota, 17:30)                                         1
4. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Kożle - PGE Skra Bełchatów      (24.11 niedziela, 14:45)    1
5. Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk      (24.11 niedziela, 17:30)                                        2
6. PROJEKT Warszawa - Cerrad Enea Czarni Radom      (24.11 niedziela, 20:30)          1
7. MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów      (11.12 środa, 00:00)                            1

Pood

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 71
Odp: 6 kolejka - piątek 22 listopada, godz: 20:30
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 20, 2019, 14:58:02 pm »
1.1
2.2
3.1
4.1
5.1
6.1
7.2

krecik1999

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 527
Odp: 6 kolejka - piątek 22 listopada, godz: 20:30
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 20, 2019, 16:24:20 pm »
1. Jastrzębski Węgiel - Aluron Virtu Warta Zawiercie                               1
2. Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn                                    2
3. BKS Visła Bydgoszcz - GKS Katowice                                                 2
4. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Kożle - PGE Skra Bełchatów                1
5. Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk                                                             2
6. PROJEKT Warszawa - Cerrad Enea Czarni Radom                                1
7. MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów                                               2

Marmolad

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 395
Odp: 6 kolejka - piątek 22 listopada, godz: 20:30
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 20, 2019, 18:06:06 pm »
1. Jastrzębski Węgiel - Aluron Virtu Warta Zawiercie                              2
2. Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn                                    2
3. BKS Visła Bydgoszcz - GKS Katowice                                                 1
4. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Kożle - PGE Skra Bełchatów                1
5. Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk                                                             2
6. PROJEKT Warszawa - Cerrad Enea Czarni Radom                                1
7. MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów                                               2

Galka92

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 23
Odp: 6 kolejka - piątek 22 listopada, godz: 20:30
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 20, 2019, 20:47:27 pm »
1. Jastrzębski Węgiel - Aluron Virtu Warta Zawiercie     2
2. Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn      2
3. BKS Visła Bydgoszcz - GKS Katowice        2
4. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Kożle - PGE Skra Bełchatów        2
5. Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk       2
6. PROJEKT Warszawa - Cerrad Enea Czarni Radom        1
7. MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów    2

zulus

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 657
Odp: 6 kolejka - piątek 22 listopada, godz: 20:30
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 20, 2019, 21:56:03 pm »
1. Jastrzębski Węgiel - Aluron Virtu Warta Zawiercie            1
2. Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn          2
3. BKS Visła Bydgoszcz - GKS Katowice                       1
4. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Kożle - PGE Skra Bełchatów             2
5. Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk                                                         2
6. PROJEKT Warszawa - Cerrad Enea Czarni Radom       1
7. MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów                               2

VIPMEN

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 61
  • Graj i wygrywaj!
    • Jak zdobyć 2500 reflinków?
Odp: 6 kolejka - piątek 22 listopada, godz: 20:30
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 20, 2019, 22:28:26 pm »
1. Jastrzębski Węgiel - Aluron Virtu Warta Zawiercie      2
2. Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn      1
3. BKS Visła Bydgoszcz - GKS Katowice      2
4. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Kożle - PGE Skra Bełchatów     1
5. Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk      2
6. PROJEKT Warszawa - Cerrad Enea Czarni Radom      1
7. MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów     2
Zapraszam do gangu VIP https://g2.gangsters.pl/index.php?id=58&gangId=19757
Zero opłat!
Zero przymusu!
Wszystko na luzie!
Każdy LVL może dołączyć!
Szef:VIPMEN

gucio033

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 935
Odp: 6 kolejka - piątek 22 listopada, godz: 20:30
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 21, 2019, 00:37:16 am »
1. Jastrzębski Węgiel - Aluron Virtu Warta Zawiercie                               1
2. Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn                                    2
3. BKS Visła Bydgoszcz - GKS Katowice                                                 2
4. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Kożle - PGE Skra Bełchatów                1
5. Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk                                                             2
6. PROJEKT Warszawa - Cerrad Enea Czarni Radom                                1
7. MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów                                               2

Keczok10

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 427
Odp: 6 kolejka - piątek 22 listopada, godz: 20:30
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 21, 2019, 00:59:33 am »
1. Jastrzębski Węgiel - Aluron Virtu Warta Zawiercie      (22.11 piątek, 20:30)                 2
2. Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn      (23.11 sobota, 14:45)                        2
3. BKS Visła Bydgoszcz - GKS Katowice      (23.11 sobota, 17:30)                                         1
4. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Kożle - PGE Skra Bełchatów      (24.11 niedziela, 14:45)    2
5. Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk      (24.11 niedziela, 17:30)                                        1
6. PROJEKT Warszawa - Cerrad Enea Czarni Radom      (24.11 niedziela, 20:30)          1
7. MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów      (11.12 środa, 00:00)                            2

Słoń72

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 5 066
Odp: 6 kolejka - piątek 22 listopada, godz: 20:30
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 21, 2019, 05:27:19 am »
1. Jastrzębski Węgiel - Aluron Virtu Warta Zawiercie       1     
2. Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn             2
3. BKS Visła Bydgoszcz - GKS Katowice                          2
4. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Kożle - PGE Skra Bełchatów  1
5. Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk                                                1
6. PROJEKT Warszawa - Cerrad Enea Czarni Radom                    2
7. MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów                                   2

Venom [G2]

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 5 189
  • RWD next AWD next FWD
Odp: 6 kolejka - piątek 22 listopada, godz: 20:30
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 21, 2019, 05:41:47 am »
1. Jastrzębski Węgiel - Aluron Virtu Warta Zawiercie      1
2. Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn      2
3. BKS Visła Bydgoszcz - GKS Katowice      2
4. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Kożle - PGE Skra Bełchatów      1
5. Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk     2
6. PROJEKT Warszawa - Cerrad Enea Czarni Radom      1
7. MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów      2
1 2 3 czy to świat jest zły czy ty ? Rozejrzyj się, co człowiek robi - a teraz spójrz w lustro i to powiedz człowiekowi !

THAW1920

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 165
Odp: 6 kolejka - piątek 22 listopada, godz: 20:30
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 21, 2019, 09:20:27 am »
1. Jastrzębski Węgiel - Aluron Virtu Warta Zawiercie    2
2. Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn    2
3. BKS Visła Bydgoszcz - GKS Katowice   2
4. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Kożle - PGE Skra Bełchatów   1
5. Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk    2
6. PROJEKT Warszawa - Cerrad Enea Czarni Radom   1
7. MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów   2
9, 19, 29, 39, 49, 59, 69, 78, 79, 80,

matosz

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 067
Odp: 6 kolejka - piątek 22 listopada, godz: 20:30
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 21, 2019, 15:14:43 pm »
1. Jastrzębski Węgiel - Aluron Virtu Warta Zawiercie      1
2. Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn      2
3. BKS Visła Bydgoszcz - GKS Katowice    2
4. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Kożle - PGE Skra Bełchatów     1
5. Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk      2
6. PROJEKT Warszawa - Cerrad Enea Czarni Radom      1
7. MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów      2

Farek

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 117
Odp: 6 kolejka - piątek 22 listopada, godz: 20:30
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 21, 2019, 16:17:49 pm »
1. Jastrzębski Węgiel - Aluron Virtu Warta Zawiercie      1
2. Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn      2
3. BKS Visła Bydgoszcz - GKS Katowice    2
4. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Kożle - PGE Skra Bełchatów     1
5. Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk      2
6. PROJEKT Warszawa - Cerrad Enea Czarni Radom      1
7. MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów      2

AlCapone

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 664
Odp: 6 kolejka - piątek 22 listopada, godz: 20:30
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 21, 2019, 16:42:15 pm »
1. Jastrzębski Węgiel - Aluron Virtu Warta Zawiercie   ----------------------------- 1
2. Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn  ---------------------------------- 2
3. BKS Visła Bydgoszcz - GKS Katowice  -------------------------------------------- 2
4. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Kożle - PGE Skra Bełchatów  ------------------ 1
5. Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk  ----------------------------------------------------- 1
6. PROJEKT Warszawa - Cerrad Enea Czarni Radom   ------------------------------ 1
7. MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów ------------------------------------------- 2