Autor Wątek: 15 kolejka - piątek 17 stycznia, godz: 17:30  (Przeczytany 1448 razy)

Mariooss

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 211
Odp: 15 kolejka - piątek 17 stycznia, godz: 17:30
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 14, 2020, 10:30:59 am »
Do obstawienia jest łącznie 7 spotkań:
1. Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów      (17.01 piątek, 17:30)            2
2. Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu CMC Zawiercie      (17.01 piątek, 20:30)           1
3. MKS Będzin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle      (18.01 sobota, 17:30)            2
4. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - BKS Visła Bydgoszcz      (18.01 sobota, 20:30)      1
5. Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk      (19.01 niedziela, 14:45)                1
6. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów      (19.01 niedziela, 17:30)           2
7. Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel      (05.02 środa, 00:00)           1

gwidon1959

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2 114
Odp: 15 kolejka - piątek 17 stycznia, godz: 17:30
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 14, 2020, 10:47:47 am »
1. Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów      (17.01 piątek, 17:30)                   2
2. Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu CMC Zawiercie      (17.01 piątek, 20:30)              2
3. MKS Będzin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle      (18.01 sobota, 17:30)                2
4. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - BKS Visła Bydgoszcz      (18.01 sobota, 20:30)           1
5. Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk      (19.01 niedziela, 14:45)                            1
6. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów      (19.01 niedziela, 17:30)                                   2
7. Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel      (05.02 środa, 00:00)                                           2

piotr178

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 448
Odp: 15 kolejka - piątek 17 stycznia, godz: 17:30
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 14, 2020, 17:51:27 pm »
1. Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów      (17.01 piątek, 17:30) 2
2. Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu CMC Zawiercie      (17.01 piątek, 20:30) 1
3. MKS Będzin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle      (18.01 sobota, 17:30) 2
4. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - BKS Visła Bydgoszcz      (18.01 sobota, 20:30) 1
5. Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk      (19.01 niedziela, 14:45) 1
6. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów      (19.01 niedziela, 17:30) 2
7. Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel      (05.02 środa, 00:00) 2

Galka92

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 92
Odp: 15 kolejka - piątek 17 stycznia, godz: 17:30
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 14, 2020, 18:38:03 pm »
1. Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów      1
2. Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu CMC Zawiercie      1
3. MKS Będzin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle     2
4. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - BKS Visła Bydgoszcz     1
5. Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk      2
6. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów    2 
7. Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel      2

Keczok10

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 470
Odp: 15 kolejka - piątek 17 stycznia, godz: 17:30
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 15, 2020, 06:53:42 am »
1. Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów     2
2. Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu CMC Zawiercie   2   
3. MKS Będzin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle     2
4. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - BKS Visła Bydgoszcz     1
5. Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk   1 
6. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów      2
7. Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel     2

GOpoznan[g1][g2]

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 115
Odp: 15 kolejka - piątek 17 stycznia, godz: 17:30
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 15, 2020, 08:00:07 am »
1. Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów      (17.01 piątek, 17:30) 2
2. Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu CMC Zawiercie      (17.01 piątek, 20:30) 1
3. MKS Będzin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle      (18.01 sobota, 17:30) 2
4. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - BKS Visła Bydgoszcz      (18.01 sobota, 20:30) 1
5. Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk      (19.01 niedziela, 14:45) 1
6. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów      (19.01 niedziela, 17:30) 2
7. Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel      (05.02 środa, 00:00) 2

kisiel1983

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 036
Odp: 15 kolejka - piątek 17 stycznia, godz: 17:30
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 15, 2020, 10:19:03 am »
1. Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów     2
2. Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu CMC Zawiercie     1
3. MKS Będzin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle      2
4. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - BKS Visła Bydgoszcz      1
5. Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk      2
6. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów      2
7. Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel     2

Daria

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2 119
Odp: 15 kolejka - piątek 17 stycznia, godz: 17:30
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 15, 2020, 10:42:50 am »
1. Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów      (17.01 piątek, 17:30)                 2
2. Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu CMC Zawiercie      (17.01 piątek, 20:30)              2
3. MKS Będzin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle      (18.01 sobota, 17:30)             2
4. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - BKS Visła Bydgoszcz      (18.01 sobota, 20:30)         1
5. Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk      (19.01 niedziela, 14:45)                         2
6. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów      (19.01 niedziela, 17:30)                                 2
7. Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel      (05.02 środa, 00:00)                                        2

szopa

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 664
  • Szopa
    • YouTube
Odp: 15 kolejka - piątek 17 stycznia, godz: 17:30
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 15, 2020, 18:05:44 pm »
1. Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów               2
2. Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu CMC Zawiercie           1
3. MKS Będzin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle           2
4. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - BKS Visła Bydgoszcz       1
5. Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk                         2
6. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów                                 2 
7. Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel                                   2

Farek

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 245
Odp: 15 kolejka - piątek 17 stycznia, godz: 17:30
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 15, 2020, 18:59:52 pm »
1. Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów     2
2. Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu CMC Zawiercie     1
3. MKS Będzin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle      2
4. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - BKS Visła Bydgoszcz      1
5. Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk      2
6. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów      2
7. Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel     2

Marmolad

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 484
Odp: 15 kolejka - piątek 17 stycznia, godz: 17:30
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 15, 2020, 20:00:34 pm »
1. Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów    2
2. Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu CMC Zawiercie   1
3. MKS Będzin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle    2
4. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - BKS Visła Bydgoszcz   1
5. Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk   1
6. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów  2
7. Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel    2

Wybaczaj

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2 114
Odp: 15 kolejka - piątek 17 stycznia, godz: 17:30
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 16, 2020, 11:43:29 am »
1. Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów      (17.01 piątek, 17:30)                        2
2. Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu CMC Zawiercie      (17.01 piątek, 20:30)                     2
3. MKS Będzin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle      (18.01 sobota, 17:30)                    2
4. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - BKS Visła Bydgoszcz      (18.01 sobota, 20:30)                1
5. Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk      (19.01 niedziela, 14:45)                                 1
6. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów      (19.01 niedziela, 17:30)                                         2
7. Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel      (05.02 środa, 00:00)                                                2

Witold25

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 4 417
Odp: 15 kolejka - piątek 17 stycznia, godz: 17:30
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 16, 2020, 14:22:08 pm »

1. Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów                    2
2. Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu CMC Zawiercie                   1
3. MKS Będzin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle                      2
4. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - BKS Visła Bydgoszcz                   1
5. Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk                    2
6. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów                     2
7. Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel                               2

Witold33

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 865
Odp: 15 kolejka - piątek 17 stycznia, godz: 17:30
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 16, 2020, 14:28:46 pm »

1. Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów              2
2. Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu CMC Zawiercie            1
3. MKS Będzin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle                             2
4. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - BKS Visła Bydgoszcz          1
5. Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk                2
6. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów                2
7. Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel                                          2

SMYCZEK

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 326
Odp: 15 kolejka - piątek 17 stycznia, godz: 17:30
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 16, 2020, 14:33:00 pm »
1. Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów      2
2. Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu CMC Zawiercie      1
3. MKS Będzin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle     2
4. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - BKS Visła Bydgoszcz      1
5. Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk      2
6. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów      1
7. Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel      2