Autor Wątek: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30  (Przeczytany 1515 razy)

konkursy

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 5 542
18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
« dnia: Styczeń 27, 2020, 10:47:00 am »
W tym wątku typujemy 18 kolejkę PlusLigi w siatkówce.
Czas typowania jest ustalony do piątku 31 stycznia do godziny 17:29:59

Do obstawienia jest łącznie 7 spotkań:

1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk      (31.01 piątek, 17:30) --> wynik 0:3
2. MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów      (31.01 piątek, 20:30) --> wynik 0:3
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom      (01.02 sobota, 14:45) --> wynik 3:0
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel      (01.02 sobota, 17:30) --> wynik 1:3
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice      (01.02 sobota, 20:30) --> wynik 3:1
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie      (02.02 niedziela, 17:30) --> wynik 3:0
7. BKS Visła Bydgoszcz - Asseco Resovia Rzeszów      (03.02 poniedziałek, 20:30) --> wynik 3:2


Przy każdym spotkaniu należy podać jedną z dwóch możliwych zdarzeń:

1 - wygrają gospodarze
2 - wygrają goście


Za każde poprawnie wytypowane spotkanie gracz dostaje 1 pkt do Rankingu.

Użytkownik, który w tej kolejce trafi:
a) 6 spotkań - otrzyma 2 bilety
b) 7 spotkań - otrzyma 5 biletów




Zasady konkursu:

1. Nie wolno kopiować typowań innych użytkowników.
2. Nie wolno podawać więcej niż 1 raz swoich typowań na daną kolejkę (jeżeli nie pamiętasz czy dodałeś swoje typy, to poszukaj swój post za nim dodasz nowy wątek).
3. W przypadku gdy zmieni się godzina rozpoczęcia spotkania na wcześniejszą niż ta podana w tym wątku (przykładowo z 14:00 na 13:30), pod uwagę będą brane tylko te typowania które zostały podane przed rozpoczęciem zawodów (np. do 13:29).
4. Typowania, które zostały podane po terminie nie będą brane pod uwagę. Lecz spotkania, które odbędą się później już zostaną zaliczone (jeżeli np. gracz nie dodał swoich typowań na czas... to może podać typowania na pozostałe spotkania, które jeszcze nie zostały rozegrane).
5. Nie wolno edytować swoich wątków po rozpoczęciu pierwszego spotkania. Edycja własnych typów przed rozpoczęciem pierwszego meczu jest dozwolona.
6. Nie można podawać pojedynczych typów. Pamiętaj, że gracz który podczas jednej kolejki doda 2 nowe posty z typowaniami nie będzie brany pod uwagę w danej kolejce. Należy tylko i wyłącznie podawać typowania na wszystkie spotkania danej kolejki, które nie zostały jeszcze rozegrane.
7. Użytkownicy, którzy posiadają kilka kont na forum przypisanych do różnych postaci w grze mogą podawać swoje typowania tylko z jednego konta. Administracja będzie weryfikować podejrzane konta w bazie i w przypadku wykrycia multikont typowania nie zostaną uznane (http://forum.gangsters.pl/index.php?topic=17818.0)
« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2020, 09:16:29 am wysłana przez konkursy »

Adamix20

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 443
Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 27, 2020, 13:09:04 pm »
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk      (31.01 piątek, 17:30) 2
2. MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów      (31.01 piątek, 20:30) 2
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom      (01.02 sobota, 14:45) 1
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel      (01.02 sobota, 17:30) 2
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice      (01.02 sobota, 20:30) 1
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie      (02.02 niedziela, 17:30) 2
7. BKS Visła Bydgoszcz - Assecro Resovia Rzeszów      (03.02 poniedziałek, 20:30) 2

TKN mafia

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3 891
  • Korona Kielce!!!
Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 27, 2020, 13:28:51 pm »
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk      1
2. MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów     2
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom      1
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel    2
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice     1
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie    1
7. BKS Visła Bydgoszcz - Assecro Resovia Rzeszów  2

SMYCZEK

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 381
Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 27, 2020, 15:24:20 pm »
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk      1
2. MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów      1
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom     1
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel     1
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice      1
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie      1
7. BKS Visła Bydgoszcz - Assecro Resovia Rzeszów    1

Ziom1234

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 698
Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 27, 2020, 17:08:25 pm »
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk      1
2. MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów     2
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom      1
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel    2
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice    2
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie    1
7. BKS Visła Bydgoszcz - Assecro Resovia Rzeszów  2

Jumpers

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 4 366
Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 27, 2020, 18:36:50 pm »
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk    1
2. MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów    2
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom   2
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel    2
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice    2
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie   1
7. BKS Visła Bydgoszcz - Assecro Resovia Rzeszów   1

Witold25

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 4 495
Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 27, 2020, 19:21:09 pm »
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk                                      1
2. MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów                            2
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom                                       1
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel                    2
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice                              1
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie                         1
7. BKS Visła Bydgoszcz - Assecro Resovia Rzeszów                      2
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2020, 19:22:57 pm wysłana przez Witold25 »

Witold33

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 943
Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 27, 2020, 19:29:37 pm »
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk                         1
2. MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów                            2
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom             1
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel                    2
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice                              2       
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie              1
7. BKS Visła Bydgoszcz - Assecro Resovia Rzeszów              2

elwis2511

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 470
  • ;-)
Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 27, 2020, 20:15:51 pm »
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk                                                     2  (31.01 piątek, 17:30)
2. MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów                                                        2  (31.01 piątek, 20:30)
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom     1  (01.02 sobota, 14:45)
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel                                          2  (01.02 sobota, 17:30)
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice                                                              1  (01.02 sobota, 20:30)
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie             1  (02.02 niedziela, 17:30)
7. BKS Visła Bydgoszcz - Assecro Resovia Rzeszów                                 2  (03.02 poniedziałek, 20:30)

Dryn

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 148
Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 28, 2020, 09:00:05 am »
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk    1
2. MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów    2
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom   1
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel    2
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice    2
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie   1
7. BKS Visła Bydgoszcz - Assecro Resovia Rzeszów   2

Venom [G2]

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 5 731
  • RWD next AWD next FWD
Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 28, 2020, 10:08:29 am »
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk      1
2. MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów      2
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom      1
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel      2
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice     2
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie      1
7. BKS Visła Bydgoszcz - Assecro Resovia Rzeszów      2
1 2 3 czy to świat jest zły czy ty ? Rozejrzyj się, co człowiek robi - a teraz spójrz w lustro i to powiedz człowiekowi !

RPS

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 773
Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 28, 2020, 14:51:47 pm »
1. 2
2. 2
3. 1
4. 2
5. 1
6. 2
7. 1

cliford

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 4 299
Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 28, 2020, 17:10:43 pm »
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk                                                   -2
2. MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów                                                      -2
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom       -1
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel                                         -2
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice                                                          -2
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie             -1
7. BKS Visła Bydgoszcz - Assecro Resovia Rzeszów                                -2

Keczok10

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 487
Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 28, 2020, 18:34:57 pm »
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk      1
2. MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów      2
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom      1
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel      2
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice      1
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie      1
7. BKS Visła Bydgoszcz - Assecro Resovia Rzeszów     2

Mariooss

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 231
Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 28, 2020, 20:23:09 pm »
Do obstawienia jest łącznie 7 spotkań:
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk      (31.01 piątek, 17:30)                                                     1
2. MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów      (31.01 piątek, 20:30)                                                         2
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom      (01.02 sobota, 14:45)        1
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel      (01.02 sobota, 17:30)                                            2
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice      (01.02 sobota, 20:30)                                                            1
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie      (02.02 niedziela, 17:30)               1
7. BKS Visła Bydgoszcz - Assecro Resovia Rzeszów      (03.02 poniedziałek, 20:30)                    1