Autor Wątek: 16 kolejka - wtorek 21 stycznia, godz: 20:30  (Przeczytany 1360 razy)

gwidon1959

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2 114
Odp: 16 kolejka - wtorek 21 stycznia, godz: 20:30
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 21, 2020, 10:29:05 am »
1. Ślepsk Malow Suwałki - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa      (21.01 wtorek, 20:30)                       2
2. Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów      (22.01 środa, 17:30)                                    2
3. BKS Visła Bydgoszcz - Cerrad Enea Czarni Radom      (22.01 środa, 18:00)                                    2
4. Cuprum Lubin - PGE Skra Bełchatów      (22.01 środa, 18:00)                                                      2
5. MKS Będzin - Aluron Virtu CMC Zawiercie      (22.01 środa, 18:30)                                                2
6. Trefl Gdańsk - GKS Katowice      (22.01 środa, 18:30)                                                                    1
7. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel      (22.01 środa, 20:30)                           1

brzydka

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2 117
Odp: 16 kolejka - wtorek 21 stycznia, godz: 20:30
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 21, 2020, 12:02:37 pm »
1. Ślepsk Malow Suwałki - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa      (21.01 wtorek, 20:30)                 2
2. Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów      (22.01 środa, 17:30)                                2
3. BKS Visła Bydgoszcz - Cerrad Enea Czarni Radom      (22.01 środa, 18:00)                                 2
4. Cuprum Lubin - PGE Skra Bełchatów      (22.01 środa, 18:00)                                                   2
5. MKS Będzin - Aluron Virtu CMC Zawiercie      (22.01 środa, 18:30)                                           1
6. Trefl Gdańsk - GKS Katowice      (22.01 środa, 18:30)                                                            1
7. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel      (22.01 środa, 20:30)                    1

Mariooss

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 231
Odp: 16 kolejka - wtorek 21 stycznia, godz: 20:30
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 21, 2020, 12:15:07 pm »
Do obstawienia jest łącznie 7 spotkań:
1. Ślepsk Malow Suwałki - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa      (21.01 wtorek, 20:30)      2
2. Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów      (22.01 środa, 17:30)               1
3. BKS Visła Bydgoszcz - Cerrad Enea Czarni Radom      (22.01 środa, 18:00)             1
4. Cuprum Lubin - PGE Skra Bełchatów      (22.01 środa, 18:00)                      2
5. MKS Będzin - Aluron Virtu CMC Zawiercie      (22.01 środa, 18:30)                   1
6. Trefl Gdańsk - GKS Katowice      (22.01 środa, 18:30)                   1
7. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel      (22.01 środa, 20:30)   1

Daria

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2 119
Odp: 16 kolejka - wtorek 21 stycznia, godz: 20:30
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 21, 2020, 13:19:52 pm »
1. Ślepsk Malow Suwałki - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa      (21.01 wtorek, 20:30)           2
2. Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów      (22.01 środa, 17:30)                        2
3. BKS Visła Bydgoszcz - Cerrad Enea Czarni Radom      (22.01 środa, 18:00)                      2
4. Cuprum Lubin - PGE Skra Bełchatów      (22.01 środa, 18:00)                                          2
5. MKS Będzin - Aluron Virtu CMC Zawiercie      (22.01 środa, 18:30)                                   2
6. Trefl Gdańsk - GKS Katowice      (22.01 środa, 18:30)                                                      1
7. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel      (22.01 środa, 20:30)           2

szary_mysz

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 432
Odp: 16 kolejka - wtorek 21 stycznia, godz: 20:30
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 21, 2020, 14:12:45 pm »
1. Ślepsk Malow Suwałki - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa    2
2. Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów      1
3. BKS Visła Bydgoszcz - Cerrad Enea Czarni Radom   2
4. Cuprum Lubin - PGE Skra Bełchatów    2
5. MKS Będzin - Aluron Virtu CMC Zawiercie   2
6. Trefl Gdańsk - GKS Katowice    1
7. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel   1

Wybaczaj

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2 114
Odp: 16 kolejka - wtorek 21 stycznia, godz: 20:30
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 21, 2020, 15:29:43 pm »
1. Ślepsk Malow Suwałki - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa      (21.01 wtorek, 20:30)               2
2. Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów      (22.01 środa, 17:30)                              2
3. BKS Visła Bydgoszcz - Cerrad Enea Czarni Radom      (22.01 środa, 18:00)                         2
4. Cuprum Lubin - PGE Skra Bełchatów      (22.01 środa, 18:00)                                               2
5. MKS Będzin - Aluron Virtu CMC Zawiercie      (22.01 środa, 18:30)                                        1
6. Trefl Gdańsk - GKS Katowice      (22.01 środa, 18:30)                                                       1
7. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel      (22.01 środa, 20:30)                2

ciucia24

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2 869
Odp: 16 kolejka - wtorek 21 stycznia, godz: 20:30
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 21, 2020, 15:32:51 pm »
1. 2
2. 1
3. 1
4. 2
5. 1
6. 1
7. 1

damianosi

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2 156
Odp: 16 kolejka - wtorek 21 stycznia, godz: 20:30
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 21, 2020, 21:18:50 pm »
2. Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów     2
3. BKS Visła Bydgoszcz - Cerrad Enea Czarni Radom   2
4. Cuprum Lubin - PGE Skra Bełchatów      2
5. MKS Będzin - Aluron Virtu CMC Zawiercie      2
6. Trefl Gdańsk - GKS Katowice     1
7. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel  1

Adi Wielki

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 369
Odp: 16 kolejka - wtorek 21 stycznia, godz: 20:30
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 22, 2020, 00:39:56 am »
2. Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów     1
3. BKS Visła Bydgoszcz - Cerrad Enea Czarni Radom   2
4. Cuprum Lubin - PGE Skra Bełchatów      2
5. MKS Będzin - Aluron Virtu CMC Zawiercie      2
6. Trefl Gdańsk - GKS Katowice     1
7. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel  1

RPS

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 773
Odp: 16 kolejka - wtorek 21 stycznia, godz: 20:30
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 22, 2020, 09:06:17 am »
2. 1
3. 2
4. 2
5. 2
6. 1
7. 1

matosz

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 210
Odp: 16 kolejka - wtorek 21 stycznia, godz: 20:30
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 22, 2020, 09:19:55 am »
2. Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów      1
3. BKS Visła Bydgoszcz - Cerrad Enea Czarni Radom     2
4. Cuprum Lubin - PGE Skra Bełchatów      2
5. MKS Będzin - Aluron Virtu CMC Zawiercie      2
6. Trefl Gdańsk - GKS Katowice      1
7. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel      1

Jumpers

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 4 366
Odp: 16 kolejka - wtorek 21 stycznia, godz: 20:30
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 23, 2020, 07:32:34 am »
1. Ślepsk Malow Suwałki - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa   2
2. Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów    2
3. BKS Visła Bydgoszcz - Cerrad Enea Czarni Radom   1
4. Cuprum Lubin - PGE Skra Bełchatów   2
5. MKS Będzin - Aluron Virtu CMC Zawiercie    1
6. Trefl Gdańsk - GKS Katowice    2
7. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel  2


   Wybaczaj      5   
   brzydka      4   
   ciucia24      4   
   Daria      4   
   HollywoodHogan      4   
   Mariooss      4   
   seba069      4   
   tomekluty7      4   
   zulus      4   
   Dryn      3   
   GOpoznan[g1][g2]      3   
   gwidon1959      3   
   Keczok10      3   
   kisiel1983      3   
   krecik1999      3   
   Marmolad      3   
   Pood      3   
   prpablo      3   
   szopa      3   
   terror-machine      3   
   Witold25      3   
   Ziom1234      3   
   Adamix20      2   
   AlCapone      2   
   cliford      2   
   czesio1212      2   
   damianosi      2   
   danicalifornia1      2   
   elwis2511      2   
   Galka92      2   
   jolaba      2   
   Jumpers      2   
   spiryt199      2   
   szary_mysz      2   
   TKN mafia      2   
   Venom [G2]      2   
   Witold33      2   
   Adi Wielki      1   
   matosz      1   
   RPS      1