Autor Wątek: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30  (Przeczytany 1521 razy)

prpablo

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 4 699
Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 29, 2020, 05:43:14 am »
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk      1)
2. MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów      2
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom     1
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel     2
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice      2
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie     1
7. BKS Visła Bydgoszcz - Assecro Resovia Rzeszów    2

AlCapone

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 708
Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 29, 2020, 09:14:24 am »
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk  ------------------------------------------- 1
2. MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów   --------------------------------------------- 2
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom  ---------- 1
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel    ------------------------------------ 2
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice   --------------------------------------------------- 2
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie  ----------------- 1
7. BKS Visła Bydgoszcz - Assecro Resovia Rzeszów   ------------------------------- 2

gwidon1959

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2 114
Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 29, 2020, 10:45:13 am »
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk      (31.01 piątek, 17:30)                                                           1
2. MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów      (31.01 piątek, 20:30)                                                               2
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom      (01.02 sobota, 14:45)                  1
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel      (01.02 sobota, 17:30)                                                    2
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice      (01.02 sobota, 20:30)                                                                     2
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie      (02.02 niedziela, 17:30)                     1
7. BKS Visła Bydgoszcz - Assecro Resovia Rzeszów      (03.02 poniedziałek, 20:30)                                   1

jolaba

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 5 495
Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 29, 2020, 11:53:28 am »
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk                                                        1
2. MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów                                                           2
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom            1
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel                                               2
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice                                                                 1
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie                    1
7. BKS Wisła Bydgoszcz - Asseco Resovia Rzeszów                                       2

Galka92

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 174
Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 29, 2020, 19:49:08 pm »
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk               2   
2. MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów         2                                                 
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom  1         
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel           2                                   
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice      2                                                           
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie   1                 
7. BKS Wisła Bydgoszcz - Asseco Resovia Rzeszów 2

seba069

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 799
  • [G2] 13,16,23,29,39,41,49,52,57,65
Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 29, 2020, 22:33:30 pm »
1. 2
2. 2
3. 1
4. 2
5. 2
6. 1
7. 2

HollywoodHogan

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2 363
Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 30, 2020, 07:05:10 am »
1.Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk-1
2.MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów-2
3.Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom-1
4.Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel-2
5.Cuprum Lubin - GKS Katowice-2
6.VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie-1
7.BKS Visła Bydgoszcz - Assecro Resovia Rzeszów-2

GOpoznan[g1][g2]

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 171
Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 30, 2020, 07:52:50 am »
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk      (31.01 piątek, 17:30)1
2. MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów      (31.01 piątek, 20:30)2
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom      (01.02 sobota, 14:45)1
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel      (01.02 sobota, 17:30)2
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice      (01.02 sobota, 20:30)2
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie      (02.02 niedziela, 17:30)1
7. BKS Visła Bydgoszcz - Assecro Resovia Rzeszów      (03.02 poniedziałek, 20:30)2

Adi Wielki

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 369
Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 30, 2020, 09:35:21 am »
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk                                                      1
2. MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów                                                         2
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom          1
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel                                             2
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice                                                               2
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie                  1
7. BKS Wisła Bydgoszcz - Asseco Resovia Rzeszów                                     2

krecik1999

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2 053
Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 30, 2020, 10:03:29 am »
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk                                                 2
2. MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów                                                    2
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom     1
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel                                        2
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice                                                         2
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie            1
7. BKS Visła Bydgoszcz - Assecro Resovia Rzeszów                               2

Wybaczaj

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2 114
Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 30, 2020, 10:30:39 am »
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk      (31.01 piątek, 17:30)                                                           1
2. MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów      (31.01 piątek, 20:30)                                                               2
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom      (01.02 sobota, 14:45)               1
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel      (01.02 sobota, 17:30)                                                   2
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice      (01.02 sobota, 20:30)                                                                   1
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie      (02.02 niedziela, 17:30)                    1
7. BKS Visła Bydgoszcz - Assecro Resovia Rzeszów      (03.02 poniedziałek, 20:30)                                   2

Daria

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2 119
Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 30, 2020, 13:17:12 pm »
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk      (31.01 piątek, 17:30)                                                   1
2. MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów      (31.01 piątek, 20:30)                                                      2
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom      (01.02 sobota, 14:45)       1
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel      (01.02 sobota, 17:30)                                          2
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice      (01.02 sobota, 20:30)                                                            1
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie      (02.02 niedziela, 17:30)             1
7. BKS Visła Bydgoszcz - Assecro Resovia Rzeszów      (03.02 poniedziałek, 20:30)                            1

ciucia24

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2 869
Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 30, 2020, 14:03:19 pm »
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk    1
2. MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów  2
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 2
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel  2
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice     2
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie      1
7. BKS Visła Bydgoszcz - Assecro Resovia Rzeszów   2

brzydka

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2 117
Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 30, 2020, 14:36:05 pm »
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk      (31.01 piątek, 17:30)                                                              1
2. MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów      (31.01 piątek, 20:30)                                                                   2
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom      (01.02 sobota, 14:45)           1
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel      (01.02 sobota, 17:30)                                                    2
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice      (01.02 sobota, 20:30)                                                                        2
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie      (02.02 niedziela, 17:30)             1
7. BKS Visła Bydgoszcz - Assecro Resovia Rzeszów      (03.02 poniedziałek, 20:30)                              2
 

danicalifornia1

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 325
Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 30, 2020, 17:07:58 pm »
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk     2
2. MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów      2
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom     1
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel     2
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice      2
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie     1
7. BKS Visła Bydgoszcz - Assecro Resovia Rzeszów    2