Autor Wątek: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30  (Przeczytany 1518 razy)

virus

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 212
Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 30, 2020, 17:21:40 pm »
Wygra
1.2
2.2
3.1
4.2
5.2
6.1
7.2
8. 13. 21. 25. 36. 42. 49. 51. 64. 76

Marmolad

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 499
Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 30, 2020, 18:29:54 pm »
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk                                                      2
2. MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów                                                         2
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom       1
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel                                             2
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice                                                                 2
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie                 1
7. BKS Wisła Bydgoszcz - Asseco Resovia Rzeszów                                     2

piotr178

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 451
Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 30, 2020, 18:53:57 pm »
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk      (31.01 piątek, 17:30) 1
2. MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów      (31.01 piątek, 20:30) 1
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom      (01.02 sobota, 14:45) 1
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel      (01.02 sobota, 17:30) 2
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice      (01.02 sobota, 20:30) 1
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie      (02.02 niedziela, 17:30) 2
7. BKS Visła Bydgoszcz - Assecro Resovia Rzeszów      (03.02 poniedziałek, 20:30) 2

spiryt199

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 199
Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 30, 2020, 21:14:25 pm »
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk      1
2. MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów     2
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom      1
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel    2
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice    2
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie    1
7. BKS Visła Bydgoszcz - Assecro Resovia Rzeszów  2

czesio1212

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 808
Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 30, 2020, 22:24:41 pm »

1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk                                                      2
2. MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów                                                         2
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom       1
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel                                             2
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice                                                                    2
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie                 1
7. BKS Wisła Bydgoszcz - Asseco Resovia Rzeszów                                        2

TylkoZarobki

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 300
Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 31, 2020, 11:25:22 am »
1. 2
2. 2
3. 1
4. 2
5. 2
6. 1
7. 2

kisiel1983

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 104
Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 31, 2020, 11:30:51 am »
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk     2
2. MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów      2
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom      1
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel     2
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice      1
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie      1
7. BKS Visła Bydgoszcz - Assecro Resovia Rzeszów      1

matosz

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 210
Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 31, 2020, 11:39:49 am »
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk      2
2. MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów      2
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom     1
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel      2
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice     2
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie      1
7. BKS Visła Bydgoszcz - Assecro Resovia Rzeszów      2

terror-machine

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 346
Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 31, 2020, 12:53:25 pm »
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk                   2
2. MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów                      2
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom     1
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel          2
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice                            2
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie     1
7. BKS Visła Bydgoszcz - Assecro Resovia Rzeszów  2
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2020, 17:22:50 pm wysłana przez terror-machine »

damianosi

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2 156
Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 31, 2020, 15:43:03 pm »
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk      2
2. MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów      2
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom      1
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel      2
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice      2
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie      1
7. BKS Visła Bydgoszcz - Assecro Resovia Rzeszów     2

tomekluty7

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 5 192
Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 31, 2020, 15:46:49 pm »
1,2
2.2
3,1
4.2
5.2
6.1
7.2

Farek

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 270
Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 31, 2020, 15:57:39 pm »
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk      2
2. MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów      2
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom      1
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel      2
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice      2
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie      1
7. BKS Visła Bydgoszcz - Assecro Resovia Rzeszów     2

Rafal1496

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 718
Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 31, 2020, 19:52:45 pm »
2. MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów     2
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom    1
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel   2
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice    2
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie    1
7. BKS Visła Bydgoszcz - Assecro Resovia Rzeszów  2

szopa

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 664
  • Szopa
    • YouTube
Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 31, 2020, 20:28:45 pm »
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom             1
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel                    2
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice                              1     
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie              1
7. BKS Visła Bydgoszcz - Assecro Resovia Rzeszów              2

damiank803

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 142
Odp: 18 kolejka - piątek 31 stycznia, godz: 17:30
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 31, 2020, 22:25:21 pm »
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk      1
2. MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów     2
3. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom      1
4. Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel    2
5. Cuprum Lubin - GKS Katowice     1
6. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMS Zawiercie    1
7. BKS Visła Bydgoszcz - Assecro Resovia Rzeszów  2