• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Zastępstwo na profilu

Zaczęty przez Blan, Styczeń 27, 2020, 21:00:24 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Co myślicie?

Jestem za
Jestem ma nie

Blan


Wychodzimy z pomysłem głównie dla osób, które nie zawsze maja czas by regularnie klikać, choćby wbić mafioza, czasem zabraknie komuś dosłownie kilkadziesiąt pkt by zmienić profesje. Każdy z graczy od 1000lvl mógłby powierzyć zastępstwo jednemu innemu graczowi przykładowo na określony czas zależny od poziomu rozbudowy odpowiedniego budynku, możnaby to podłączyć pod klub VIP. Zastępstwo odbywałoby się na odpowiedniej zakładce na Twoim głównym koncie bez potrzeby logowania na profilu osoby, która powierzyła Ci swoj profil, jednym kliknięciem możnaby zmienić profile by przez określony czas podbić profesje znajomemu  (opcje ograniczone np tylko do p&p,miasta,turniejów). Dobre rozwiązanie dla osób, które niegdyś dużo czasu i pieniędzy poświęciły grze a aktualnie nie zawsze mogą sobie pozwolić na regularne nabijanie pkt. A jak wszyscy wiedza jest tych osób sporo. Pomysł luźny, mysle, ze można go jeszcze zinterpretować i ugryźć na inne sposoby. Co myślicie?

Ziom1234

Fajny pomysł, jak najbardziej jestem ZA. Nie każdy ma czas żeby w miesiącu wbić po 5-10k pkt profesji :P

ElMariachi

Jeśli miałoby to być właśnie z ograniczeniem do samego "podbijania" że tak to ujmę, to ciekawe. Ostatni raz miałem mafioze jak zabawki z aliexpress nie były zarażone.. Myszka padła i nie dało się nabijać.. No tak pomysł fajny, na tak :) browarek za to Pączkowska :d

XYZ321

Genialny pomysł, jestem na tak! Panie adminie wierzę w Pana :D.

eli54321

Jo tylko kcioł cukru pożyczć :D ps. fajny pomysł jo żem jes nawet ZA !!!
2,10,22,32,34,42,44,51,66,72

Jumpers

Bardzo dziwny pomysł nie mam pojęcia jak to miałoby funkcjonować nie każdy musi mieć koniecznie mafioza. Myślę że nie po to admin kilka lat temu wprowadzał blokady żeby kilka osób nie nabijało jednej osobie profesji zeby teraz robić jakieś obejścia które nie wiadomo czy są w ogóle możliwe tej grze. Jestem na nie

Zoomikowo

Chociaż na początku pomysł wydawał się ciekawy, tak teraz jestem jednak tego samego zdania co Jumpers. Nie masz czasu, no to po prostu będziesz miał gorszą profesję i tyle. Znajdziesz czas w któryś dzień, to nabijesz te 5k pkt na mafiozo.

Na nie

alexwien


Abathon

Cytat: ElMariachi w Styczeń 27, 2020, 21:09:10 PM
Jeśli miałoby to być właśnie z ograniczeniem do samego "podbijania" że tak to ujmę, to ciekawe. Ostatni raz miałem mafioze jak zabawki z aliexpress nie były zarażone.. Myszka padła i nie dało się nabijać.. No tak pomysł fajny, na tak :) browarek za to Pączkowska :d

Dobrze gadasz Marian :D Ale Pani Pączkowska woli wino :D potwierdzone info xD A pomysł za

GKH

GKH

▓ Gang (+10%):  ▓  +++ Szukamy aktywnych osób. W tej chwili są wolne miejsca, jeśli jesteś aktywny, szukasz dobrego gangu oraz dobrej atmosfery to ten gang jest dla Ciebie! Nie zwlekaj pisz podanie, na pewno je rozpatrzymy!

http://g2.gangsters.pl/index.php?id=58&gangId=1271

W-11

Ale trzeba było by zrobić zastrzeżenie, że druga osoba nie mogła nic zrobić, oprócz samego bicia profesji, Miasto, Tury i P2P nic nie mogłaby ta osoba zrobić, ani sprzedać, ani skasować gangu, wyjść z gangu, lub wyrzucania, nie będzie mogła wydawać biletów, oprócz samego wpłacania gdyby chciała.
Ale na jakiej zasadzie by to było ?
Bo mi się wydaje że po zaznaczeniu tej danej osoby.

Żeby to mogło działać, to Admin powinien wyłączyć parowanie IP, czyli dopisywanie jako multi, bo obecnie jest tak, że osoba która wejdzie na czyjeś konto, to z automatu jest do niego dopisywana, uznawając to jako Multikonto.

ElMariachi

W.. Piszesz między doświadczonymi graczami.. El profesor, Al ABLANton nic więcej. Ale dzięki bo na tej lekcji nie byłem :d