Autor Wątek: 4 kolejka - piątek 3 lipca, godz: 18:00  (Przeczytany 137 razy)

Ziom1234

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 663
Odp: 4 kolejka - piątek 3 lipca, godz: 18:00
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 01, 2020, 12:12:26 pm »
1. 1
2. 2
3. 2
4. 2

brzydka

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2 079
Odp: 4 kolejka - piątek 3 lipca, godz: 18:00
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 01, 2020, 12:51:35 pm »
1. Motor Lublin - ROW Rybnik      (03.07 piątek, 18:00) 1
2. Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa      (03.07 piątek, 20:30) 2
3. Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra      (05.07 niedziela, 16:30) 1
4. GKM Grudziądz - Unia Leszno      (05.07 niedziela, 19:15) 1

damianosi

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 550
Odp: 4 kolejka - piątek 3 lipca, godz: 18:00
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 01, 2020, 19:17:46 pm »
1. Motor Lublin - ROW Rybnik      1
2. Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa      2
3. Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra      1
4. GKM Grudziądz - Unia Leszno      2

Marmolad

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 429
Odp: 4 kolejka - piątek 3 lipca, godz: 18:00
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 01, 2020, 20:46:28 pm »
1. Motor Lublin - ROW Rybnik      1
2. Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa      2
3. Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra      1
4. GKM Grudziądz - Unia Leszno      2

jolaba

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 5 225
Odp: 4 kolejka - piątek 3 lipca, godz: 18:00
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 02, 2020, 07:35:18 am »
1. Motor Lublin - ROW Rybnik                         1
2. Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa          2
3. Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra        2
4. GKM Grudziądz - Unia Leszno                     2

damiank803

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 122
Odp: 4 kolejka - piątek 3 lipca, godz: 18:00
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 02, 2020, 08:01:13 am »
1. Motor Lublin - ROW Rybnik      1
2. Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa      2
3. Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra      1
4. GKM Grudziądz - Unia Leszno      2

Jurcyś

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 302
Odp: 4 kolejka - piątek 3 lipca, godz: 18:00
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 02, 2020, 08:19:34 am »
1. Motor Lublin - ROW Rybnik     1
2. Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa     2
3. Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra    2
4. GKM Grudziądz - Unia Leszno 1

czesio1212

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 724
Odp: 4 kolejka - piątek 3 lipca, godz: 18:00
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 02, 2020, 10:17:55 am »
1. Motor Lublin - ROW Rybnik                         1
2. Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa          2
3. Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra        2
4. GKM Grudziądz - Unia Leszno                     2

terror-machine

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 304
Odp: 4 kolejka - piątek 3 lipca, godz: 18:00
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 02, 2020, 11:05:13 am »
1. Motor Lublin - ROW Rybnik                    1
2. Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa     2
3. Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra   2
4. GKM Grudziądz - Unia Leszno                 2

gwidon1959

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2 078
Odp: 4 kolejka - piątek 3 lipca, godz: 18:00
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 02, 2020, 12:24:03 pm »
1. Motor Lublin - ROW Rybnik      (03.07 piątek, 18:00) 1
2. Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa      (03.07 piątek, 20:30) 2
3. Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra      (05.07 niedziela, 16:30) 1
4. GKM Grudziądz - Unia Leszno      (05.07 niedziela, 19:15) x

Daria

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2 081
Odp: 4 kolejka - piątek 3 lipca, godz: 18:00
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 02, 2020, 13:53:16 pm »
1. Motor Lublin - ROW Rybnik      (03.07 piątek, 18:00) 1
2. Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa      (03.07 piątek, 20:30) 2
3. Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra      (05.07 niedziela, 16:30) 1
4. GKM Grudziądz - Unia Leszno      (05.07 niedziela, 19:15) 1

Kostuch

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 132
Odp: 4 kolejka - piątek 3 lipca, godz: 18:00
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 02, 2020, 16:45:44 pm »
1. Motor Lublin - ROW Rybnik                     1
2. Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa      2
3. Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra    1
4. GKM Grudziądz - Unia Leszno                  1

19DaviD20

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: 4 kolejka - piątek 3 lipca, godz: 18:00
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 02, 2020, 17:03:00 pm »
1. Motor Lublin - ROW Rybnik      1
2. Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa      2
3. Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra      2
4. GKM Grudziądz - Unia Leszno      2

ciucia24

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2 613
Odp: 4 kolejka - piątek 3 lipca, godz: 18:00
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 02, 2020, 17:48:09 pm »
1. Motor Lublin - ROW Rybnik      1
2. Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa    1
3. Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra      1
4. GKM Grudziądz - Unia Leszno  1

Adi Wielki

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 288
Odp: 4 kolejka - piątek 3 lipca, godz: 18:00
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 02, 2020, 22:54:55 pm »
1. Motor Lublin - ROW Rybnik                      1
2. Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa       2
3. Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra     2
4. GKM Grudziądz - Unia Leszno                   2