Autor Wątek: 34 kolejka - piątek 3 lipca, godz: 18:00  (Przeczytany 131 razy)

Venom [G2]

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 5 461
  • RWD next AWD next FWD
Odp: 34 kolejka - piątek 3 lipca, godz: 18:00
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 30, 2020, 00:36:21 am »
1. ŁKS Łódź - Wisła Kraków      2
2. Korona Kielce - Arka Gdynia      x
3. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin      1
4. Lech Poznań - Legia Warszawa     x
5. Lechia Gdańsk - Cracovia      1
6. Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok      2
7. Piast Gliwice - Śląsk Wrocław      2
8. Wisła Płock - Górnik Zabrze      2
1 2 3 czy to świat jest zły czy ty ? Rozejrzyj się, co człowiek robi - a teraz spójrz w lustro i to powiedz człowiekowi !

gucio033

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2 126
Odp: 34 kolejka - piątek 3 lipca, godz: 18:00
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 30, 2020, 04:53:01 am »
1. ŁKS Łódź - Wisła Kraków                                 2
2. Korona Kielce - Arka Gdynia                               1
3. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin                2
4. Lech Poznań - Legia Warszawa                          2
5. Lechia Gdańsk - Cracovia                                   1
6. Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok                2
7. Piast Gliwice - Śląsk Wrocław                            1
8. Wisła Płock - Górnik Zabrze                                2

pernix

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 156
Odp: 34 kolejka - piątek 3 lipca, godz: 18:00
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 30, 2020, 08:09:03 am »
1. ŁKS Łódź - Wisła Kraków      (03.07 piątek, 18:00) 1
2. Korona Kielce - Arka Gdynia      (03.07 piątek, 20:30) 2
3. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin      (04.07 sobota, 15:00) 1
4. Lech Poznań - Legia Warszawa      (04.07 sobota, 17:30). 2
5. Lechia Gdańsk - Cracovia      (04.07 sobota, 20:00) 1
6. Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok      (05.07 niedziela, 15:00) X
7. Piast Gliwice - Śląsk Wrocław      (05.07 niedziela, 17:30) 1
8. Wisła Płock - Górnik Zabrze      (06.07 poniedziałek, 18:00) 2

matosz

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 131
Odp: 34 kolejka - piątek 3 lipca, godz: 18:00
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 30, 2020, 08:13:56 am »
1. ŁKS Łódź - Wisła Kraków      2
2. Korona Kielce - Arka Gdynia      1
3. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin      1
4. Lech Poznań - Legia Warszawa      x
5. Lechia Gdańsk - Cracovia      1
6. Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok     x
7. Piast Gliwice - Śląsk Wrocław      1
8. Wisła Płock - Górnik Zabrze      1

sikor9[g2]

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 713
Odp: 34 kolejka - piątek 3 lipca, godz: 18:00
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 30, 2020, 08:21:46 am »
1. ŁKS Łódź - Wisła Kraków      2
2. Korona Kielce - Arka Gdynia      1
3. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin      1
4. Lech Poznań - Legia Warszawa     x
5. Lechia Gdańsk - Cracovia      1
6. Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok      2
7. Piast Gliwice - Śląsk Wrocław      2
8. Wisła Płock - Górnik Zabrze      2

SMYCZEK

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 156
Odp: 34 kolejka - piątek 3 lipca, godz: 18:00
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 30, 2020, 09:31:41 am »
1. ŁKS Łódź - Wisła Kraków      2
2. Korona Kielce - Arka Gdynia      1
3. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin      1
4. Lech Poznań - Legia Warszawa     2
5. Lechia Gdańsk - Cracovia      1
6. Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok      2
7. Piast Gliwice - Śląsk Wrocław     1
8. Wisła Płock - Górnik Zabrze      2

spiryt199

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 195
Odp: 34 kolejka - piątek 3 lipca, godz: 18:00
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 30, 2020, 09:39:27 am »
1. ŁKS Łódź - Wisła Kraków      2
2. Korona Kielce - Arka Gdynia      x
3. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin      x
4. Lech Poznań - Legia Warszawa      x
5. Lechia Gdańsk - Cracovia      2
6. Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok      1
7. Piast Gliwice - Śląsk Wrocław      1
8. Wisła Płock - Górnik Zabrze      2

dawid178

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 206
Odp: 34 kolejka - piątek 3 lipca, godz: 18:00
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 30, 2020, 14:12:41 pm »
1. ŁKS Łódź - Wisła Kraków      2
2. Korona Kielce - Arka Gdynia      1
3. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin      1
4. Lech Poznań - Legia Warszawa      2
5. Lechia Gdańsk - Cracovia      2
6. Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok      1
7. Piast Gliwice - Śląsk Wrocław      1
8. Wisła Płock - Górnik Zabrze      2

zet83

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2 833
Odp: 34 kolejka - piątek 3 lipca, godz: 18:00
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 30, 2020, 14:38:28 pm »
1. ŁKS Łódź - Wisła Kraków      (03.07 piątek, 18:00)2
2. Korona Kielce - Arka Gdynia      (03.07 piątek, 20:30) 1
3. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin      (04.07 sobota, 15:00) 1
4. Lech Poznań - Legia Warszawa      (04.07 sobota, 17:30) 1
5. Lechia Gdańsk - Cracovia      (04.07 sobota, 20:00) 1
6. Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok      (05.07 niedziela, 15:00) x
7. Piast Gliwice - Śląsk Wrocław      (05.07 niedziela, 17:30)2
8. Wisła Płock - Górnik Zabrze      (06.07 poniedziałek, 18:00)x

cliford

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 4 019
Odp: 34 kolejka - piątek 3 lipca, godz: 18:00
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 30, 2020, 16:47:57 pm »
1. ŁKS Łódź - Wisła Kraków                           -2
2. Korona Kielce - Arka Gdynia                      -2
3. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin        -1
4. Lech Poznań - Legia Warszawa                  -2
5. Lechia Gdańsk - Cracovia                         -1
6. Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok       -1
7. Piast Gliwice - Śląsk Wrocław                   -1
8. Wisła Płock - Górnik Zabrze                     -2

TKN mafia

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3 755
  • Korona Kielce!!!
Odp: 34 kolejka - piątek 3 lipca, godz: 18:00
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 30, 2020, 22:08:31 pm »
1. ŁKS Łódź - Wisła Kraków      1
2. Korona Kielce - Arka Gdynia      1
3. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin    x
4. Lech Poznań - Legia 1
5. Lechia Gdańsk - Cracovia    1
6. Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok      2
7. Piast Gliwice - Śląsk Wrocław      1
8. Wisła Płock - Górnik Zabrze  x

ziomeekk89

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 124
Odp: 34 kolejka - piątek 3 lipca, godz: 18:00
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 01, 2020, 11:19:10 am »
1. ŁKS Łódź - Wisła Kraków      2
2. Korona Kielce - Arka Gdynia      1
3. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin      1
4. Lech Poznań - Legia Warszawa      2
5. Lechia Gdańsk - Cracovia      2
6. Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok      1
7. Piast Gliwice - Śląsk Wrocław      1
8. Wisła Płock - Górnik Zabrze      2

brzydka

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2 079
Odp: 34 kolejka - piątek 3 lipca, godz: 18:00
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 01, 2020, 12:55:43 pm »
1. ŁKS Łódź - Wisła Kraków      (03.07 piątek, 18:00) 2
2. Korona Kielce - Arka Gdynia      (03.07 piątek, 20:30) 2
3. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin      (04.07 sobota, 15:00) x
4. Lech Poznań - Legia Warszawa      (04.07 sobota, 17:30) x
5. Lechia Gdańsk - Cracovia      (04.07 sobota, 20:00) 1
6. Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok      (05.07 niedziela, 15:00) 2
7. Piast Gliwice - Śląsk Wrocław      (05.07 niedziela, 17:30) x
8. Wisła Płock - Górnik Zabrze      (06.07 poniedziałek, 18:00) x

Wybaczaj

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2 075
Odp: 34 kolejka - piątek 3 lipca, godz: 18:00
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 01, 2020, 12:57:25 pm »
1. ŁKS Łódź - Wisła Kraków      (03.07 piątek, 18:00) x
2. Korona Kielce - Arka Gdynia      (03.07 piątek, 20:30) x
3. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin      (04.07 sobota, 15:00) 2
4. Lech Poznań - Legia Warszawa      (04.07 sobota, 17:30) x
5. Lechia Gdańsk - Cracovia      (04.07 sobota, 20:00) 1
6. Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok      (05.07 niedziela, 15:00) 2
7. Piast Gliwice - Śląsk Wrocław      (05.07 niedziela, 17:30) x
8. Wisła Płock - Górnik Zabrze      (06.07 poniedziałek, 18:00) 2

Mati555

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 273
Odp: 34 kolejka - piątek 3 lipca, godz: 18:00
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 01, 2020, 18:59:30 pm »
1. ŁKS Łódź - Wisła Kraków      (2)
2. Korona Kielce - Arka Gdynia      (x)
3. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin      (1)
4. Lech Poznań - Legia Warszawa      (2)
5. Lechia Gdańsk - Cracovia      (1)
6. Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok      2)
7. Piast Gliwice - Śląsk Wrocław      (1)
8. Wisła Płock - Górnik Zabrze      (x)