Autor Wątek: 3 kolejka - piątek 11 września, godz: 18:00  (Przeczytany 1921 razy)

HollywoodHogan

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2 695
Odp: 3 kolejka - piątek 11 września, godz: 18:00
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 03, 2020, 07:22:11 am »
1.Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała-1
2.Wisła Płock - Legia Warszawa-2
3.Cracovia - Stal Mielec-1
4.Warta Poznań - Piast Gliwice-2
5.Śląsk Wrocław - Lech Poznań-2
6.Pogoń Szczecin - Wisła Kraków-1
7.Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk-2
8.Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin-2

Farek

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 370
Odp: 3 kolejka - piątek 11 września, godz: 18:00
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 03, 2020, 17:01:39 pm »
1. Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała      1
2. Wisła Płock - Legia Warszawa      2
3. Cracovia - Stal Mielec      1
4. Warta Poznań - Piast Gliwice      2
5. Śląsk Wrocław - Lech Poznań      1
6. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków      2
7. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk      1
8. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin      2

maly9411/Mazi.

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 100
Odp: 3 kolejka - piątek 11 września, godz: 18:00
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 04, 2020, 12:13:42 pm »
1. Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała       1
2. Wisła Płock - Legia Warszawa                                   2     
3. Cracovia - Stal Mielec                                              1
4. Warta Poznań - Piast Gliwice                                     2
5. Śląsk Wrocław - Lech Poznań                                    1
6. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków                                  2
7. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk                                 2
8. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin                         2

ziomeekk89

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 262
Odp: 3 kolejka - piątek 11 września, godz: 18:00
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 04, 2020, 14:51:44 pm »
1. Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała    1.
2. Wisła Płock - Legia Warszawa    2.
3. Cracovia - Stal Mielec   1
4. Warta Poznań - .Piast Gliwice      2
5. Śląsk Wrocław - Lech Poznań     2
6. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków    1.
7. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk  1
8. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin    2.

19DaviD20

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 60
Odp: 3 kolejka - piątek 11 września, godz: 18:00
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 05, 2020, 01:09:58 am »
1. Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała      1
2. Wisła Płock - Legia Warszawa                                  2
3. Cracovia - Stal Mielec                                             1
4. Warta Poznań - Piast Gliwice                                   2
5. Śląsk Wrocław - Lech Poznań                                  1
6. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków                                x
7. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk                                1
8. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin                       2

konrad200399

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: 3 kolejka - piątek 11 września, godz: 18:00
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 06, 2020, 13:29:10 pm »
1. Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała    1
2. Wisła Płock - Legia Warszawa      2
3. Cracovia - Stal Mielec     1
4. Warta Poznań - Piast Gliwice      2
5. Śląsk Wrocław - Lech Poznań      2
6. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków     x
7. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk      1
8. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin  2

piotr178

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 468
Odp: 3 kolejka - piątek 11 września, godz: 18:00
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 08, 2020, 19:11:32 pm »
1. Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała      (11.09 piątek, 18:00) 1
2. Wisła Płock - Legia Warszawa      (11.09 piątek, 20:30) 2
3. Cracovia - Stal Mielec      (12.09 sobota, 15:00) 1
4. Warta Poznań - Piast Gliwice      (12.09 sobota, 17:30) 2
5. Śląsk Wrocław - Lech Poznań      (12.09 sobota, 20:00) 2
6. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków      (13.09 niedziela, 15:00) 1
7. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk      (13.09 niedziela, 17:30) 1
8. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin      (14.09 poniedziałek, 18:00) 1

Mariooss

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 343
Odp: 3 kolejka - piątek 11 września, godz: 18:00
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 08, 2020, 21:01:02 pm »
Do obstawienia jest łącznie 8 spotkań:
1. Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała      (11.09 piątek, 18:00)   1
2. Wisła Płock - Legia Warszawa      (11.09 piątek, 20:30)                               2
3. Cracovia - Stal Mielec      (12.09 sobota, 15:00)                           1
4. Warta Poznań - Piast Gliwice      (12.09 sobota, 17:30)                 2
5. Śląsk Wrocław - Lech Poznań      (12.09 sobota, 20:00)                1
6. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków      (13.09 niedziela, 15:00)          1
7. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk      (13.09 niedziela, 17:30)           1
8. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin      (14.09 poniedziałek, 18:00)    1

Adi Wielki

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 544
Odp: 3 kolejka - piątek 11 września, godz: 18:00
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 08, 2020, 23:04:18 pm »
1. Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała        1
2. Wisła Płock - Legia Warszawa                                    2
3. Cracovia - Stal Mielec                                               1
4. Warta Poznań - Piast Gliwice                                     2
5. Śląsk Wrocław - Lech Poznań                                    x
6. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków                                 1
7. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk                                 x
8. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin                        x

SMYCZEK

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 624
Odp: 3 kolejka - piątek 11 września, godz: 18:00
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 09, 2020, 16:20:26 pm »
1. Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała      1
2. Wisła Płock - Legia Warszawa      2
3. Cracovia - Stal Mielec      1
4. Warta Poznań - Piast Gliwice      2
5. Śląsk Wrocław - Lech Poznań     2
6. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków      1
7. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk     1
8. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin     1

zet83

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3 054
Odp: 3 kolejka - piątek 11 września, godz: 18:00
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 09, 2020, 23:58:18 pm »
1. Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała      (11.09 piątek, 18:00) 1
2. Wisła Płock - Legia Warszawa      (11.09 piątek, 20:30) 2
3. Cracovia - Stal Mielec      (12.09 sobota, 15:00) 1
4. Warta Poznań - Piast Gliwice      (12.09 sobota, 17:30) 2
5. Śląsk Wrocław - Lech Poznań      (12.09 sobota, 20:00) x
6. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków      (13.09 niedziela, 15:00)x
7. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk      (13.09 niedziela, 17:30)x
8. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin      (14.09 poniedziałek, 18:00) x

matosz

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 263
Odp: 3 kolejka - piątek 11 września, godz: 18:00
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 10, 2020, 07:55:48 am »
1. Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała      1
2. Wisła Płock - Legia Warszawa      x
3. Cracovia - Stal Mielec      1
4. Warta Poznań - Piast Gliwice      x
5. Śląsk Wrocław - Lech Poznań      x
6. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków      1
7. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk      1
8. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin      1

jolaba

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 5 770
Odp: 3 kolejka - piątek 11 września, godz: 18:00
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 10, 2020, 12:29:17 pm »
1. Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała        1
2. Wisła Płock - Legia Warszawa                                    x
3. Cracovia - Stal Mielec                                               1
4. Warta Poznań - Piast Gliwice                                     2
5. Śląsk Wrocław - Lech Poznań                                    x
6. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków                                 1
7. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk                                  1
8. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin                        1

Alandil

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 98
  • 2,13,24,35,37,45,58,67,68,76
Odp: 3 kolejka - piątek 11 września, godz: 18:00
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 10, 2020, 15:33:33 pm »
1. Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała      (11.09 piątek, 18:00) 1
2. Wisła Płock - Legia Warszawa      (11.09 piątek, 20:30) 1
3. Cracovia - Stal Mielec      (12.09 sobota, 15:00) 1
4. Warta Poznań - Piast Gliwice      (12.09 sobota, 17:30) 2
5. Śląsk Wrocław - Lech Poznań      (12.09 sobota, 20:00) 2
6. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków      (13.09 niedziela, 15:00) x
7. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk      (13.09 niedziela, 17:30) 2
8. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin      (14.09 poniedziałek, 18:00 x

terror-machine

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 478
Odp: 3 kolejka - piątek 11 września, godz: 18:00
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 10, 2020, 17:20:06 pm »
1. Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała    1
2. Wisła Płock - Legia Warszawa                               2
3. Cracovia - Stal Mielec                                          1
4. Warta Poznań - Piast Gliwice                                2
5. Śląsk Wrocław - Lech Poznań                               1
6. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków                             1
7. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk                             1
8. Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin                    1