Autor Wątek: 2 kolejka - piątek 18 września, godz: 20:30  (Przeczytany 2337 razy)

NikaXX

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3 486
Odp: 2 kolejka - piątek 18 września, godz: 20:30
« Odpowiedź #45 dnia: Wrzesień 18, 2020, 11:48:19 am »
1*Cuprum Lubin - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa          *2
2*Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów              *1
3*Indykpol AZS Olsztyn - Ślepsk Malow Suwałki             *1
4*Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - MKS Będzin     *1
5*PGE Skra Bełchatów - Aluron CMC Warta Zawiercie      *1
6*Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk                   *2
7*GKS Katowice - Stal Nysa                                          *1
1* 2* 7* 12* 14* 15* 29* 37* 39* 69

damiank803

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 142
Odp: 2 kolejka - piątek 18 września, godz: 20:30
« Odpowiedź #46 dnia: Wrzesień 18, 2020, 12:37:34 pm »
1. Cuprum Lubin - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa      2
2. Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów     1
3. Indykpol AZS Olsztyn - Ślepsk Malow Suwałki      1
4. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - MKS Będzin     1
5. PGE Skra Bełchatów - Aluron CMC Warta Zawiercie      2
6. Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk     1
7. GKS Katowice - Stal Nysa      1

sezar33

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 727
Odp: 2 kolejka - piątek 18 września, godz: 20:30
« Odpowiedź #47 dnia: Wrzesień 18, 2020, 13:43:13 pm »
1. Cuprum Lubin - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa    1
2. Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów   2
3. Indykpol AZS Olsztyn - Ślepsk Malow Suwałki   1
4. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - MKS Będzin  1
5. PGE Skra Bełchatów - Aluron CMC Warta Zawiercie   1
6. Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk    1
7. GKS Katowice - Stal Nysa    1

szary_mysz

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 492
Odp: 2 kolejka - piątek 18 września, godz: 20:30
« Odpowiedź #48 dnia: Wrzesień 18, 2020, 14:23:21 pm »
1. Cuprum Lubin - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa         2
2. Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów              2
3. Indykpol AZS Olsztyn - Ślepsk Malow Suwałki             1
4. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - MKS Będzin     1
5. PGE Skra Bełchatów - Aluron CMC Warta Zawiercie     1
6. Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk                   1
7. GKS Katowice - Stal Nysa                                          1

czesio1212

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 000
Odp: 2 kolejka - piątek 18 września, godz: 20:30
« Odpowiedź #49 dnia: Wrzesień 18, 2020, 15:28:15 pm »
1. Cuprum Lubin - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa         2
2. Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów              1
3. Indykpol AZS Olsztyn - Ślepsk Malow Suwałki             1
4. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - MKS Będzin     1
5. PGE Skra Bełchatów - Aluron CMC Warta Zawiercie     1
6. Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk                  1
7. GKS Katowice - Stal Nysa                                          1

terror-machine

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 486
Odp: 2 kolejka - piątek 18 września, godz: 20:30
« Odpowiedź #50 dnia: Wrzesień 18, 2020, 18:34:01 pm »
1. Cuprum Lubin - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa      2
2. Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów           1
3. Indykpol AZS Olsztyn - Ślepsk Malow Suwałki          1
4. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - MKS Będzin  1
5. PGE Skra Bełchatów - Aluron CMC Warta Zawiercie    1
6. Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk                 1
7. GKS Katowice - Stal Nysa                                        1

tomekluty7

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 5 935
Odp: 2 kolejka - piątek 18 września, godz: 20:30
« Odpowiedź #51 dnia: Wrzesień 18, 2020, 18:47:05 pm »
1,2
2.2
3.1
4,1
5.1
6.1
7,1

konkursy

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6 598
Odp: 2 kolejka - piątek 18 września, godz: 20:30
« Odpowiedź #52 dnia: Wrzesień 22, 2020, 15:32:39 pm »
1. Cuprum Lubin - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa      2
2. Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów      1
3. Indykpol AZS Olsztyn - Ślepsk Malow Suwałki      2
4. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - MKS Będzin      1
5. PGE Skra Bełchatów - Aluron CMC Warta Zawiercie      2
6. Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk      2
7. GKS Katowice - Stal Nysa      1


Wyniki:



Adamix20   -   5
ciucia24   -   5
damiank803   -   5
dawid178   -   5
HollywoodHogan   -   5
kisiel1983   -   5
krecik1999   -   5
Marmolad   -   5
matosz   -   5
NikaXX   -   5
passat12   -   5
pernix   -   5
prpablo   -   5

Adi Wielki   -   4
anusiakks   -   4
cliford   -   4
czesio1212   -   4
damianosi   -   4
idioteque   -   4
jolaba   -   4
konrad200399   -   4
Kucka   -   4
lukaszg   -   4
marap   -   4
Mariooss   -   4
NIGGA   -   4
Pood   -   4
terror-machine   -   4
TKN mafia   -   4
Witold25   -   4
ziomeekk89   -   4

Dryn   -   3
Jurcyś   -   3
Keczok10   -   3
Słoń72   -   3
SMYCZEK   -   3
szary_mysz   -   3
tomekluty7   -   3
Venom [G2]   -   3
villareal83   -   3
Witold33   -   3

GOpoznan[g1][g2]   -   2
gucio033   -   2
Jumpers   -   2
kolaska   -   2
Nylon   -   2
seba069   -   2
sezar33   -   2
sikor9[g2]   -   2
turoseq2   -   2

ubijaczka   -   1



Jeżeli Twoje typowania zostały błędnie sprawdzone prosimy o poinformowanie po przez prywatną wiadomość (w grze lub na forum) administratora o nicku "konkursy".