Autor Wątek: 4 kolejka - piątek 18 września, godz: 18:00  (Przeczytany 1426 razy)

villareal83

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 647
Odp: 4 kolejka - piątek 18 września, godz: 18:00
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 15, 2020, 06:19:28 am »
1. 2
2. X
3. 1
4. 2
5. X
6. 2
7. 1
8. X

Mariooss

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 341
Odp: 4 kolejka - piątek 18 września, godz: 18:00
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 15, 2020, 07:32:58 am »
Do obstawienia jest łącznie 8 spotkań:
1. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa      (18.09 piątek, 18:00)     2
2. Wisła Kraków - Wisła Płock      (18.09 piątek, 20:30)                                    1
3. Lechia Gdańsk - Stal Mielec      (19.09 sobota, 15:00)                               1
4. Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław      (19.09 sobota, 17:30)                         2
5. Legia Warszawa - Górnik Zabrze      (19.09 sobota, 20:00)              1
6. Zagłębie Lubin - Cracovia      (20.09 niedziela, 15:00)                        1
7. Lech Poznań - Warta Poznań      (20.09 niedziela, 17:30)                      1
8. Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok      (21.09 poniedziałek, 18:00)          1

Dryn

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 424
Odp: 4 kolejka - piątek 18 września, godz: 18:00
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 15, 2020, 08:10:19 am »
1. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa     2
2. Wisła Kraków - Wisła Płock                                    1
3. Lechia Gdańsk - Stal Mielec                                   1
4. Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław                             2
5. Legia Warszawa - Górnik Zabrze                            2
6. Zagłębie Lubin - Cracovia                                      2
7. Lech Poznań - Warta Poznań                                  1
8. Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok                         1

sikor9[g2]

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2 160
Odp: 4 kolejka - piątek 18 września, godz: 18:00
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 15, 2020, 08:20:38 am »
1. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa      x
2. Wisła Kraków - Wisła Płock     x
3. Lechia Gdańsk - Stal Mielec      1
4. Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław     2
5. Legia Warszawa - Górnik Zabrze     x
6. Zagłębie Lubin - Cracovia      1
7. Lech Poznań - Warta Poznań      1
8. Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok     x

SMYCZEK

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 624
Odp: 4 kolejka - piątek 18 września, godz: 18:00
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 15, 2020, 10:49:10 am »
1. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa      2
2. Wisła Kraków - Wisła Płock      1
3. Lechia Gdańsk - Stal Mielec      1
4. Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław      1
5. Legia Warszawa - Górnik Zabrze      1
6. Zagłębie Lubin - Cracovia      1
7. Lech Poznań - Warta Poznań      1
8. Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok     1

TKN mafia

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3 999
  • Korona Kielce!!!
Odp: 4 kolejka - piątek 18 września, godz: 18:00
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 15, 2020, 12:38:06 pm »
1. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa      2
2. Wisła Kraków - Wisła Płock     2
3. Lechia Gdańsk - Stal Mielec    1
4. Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław    x
5. Legia Warszawa - Górnik Zabrze      x
6. Zagłębie Lubin - Cracovia      1
7. Lech Poznań - Warta Poznań      1
8. Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok  2
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2020, 23:25:10 pm wysłana przez TKN mafia »

turoseq2

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 882
  • Kalk i Lotek
Odp: 4 kolejka - piątek 18 września, godz: 18:00
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 15, 2020, 13:09:46 pm »
1. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa     2
2. Wisła Kraków - Wisła Płock                                         1
3. Lechia Gdańsk - Stal Mielec                              x
4. Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław                             2
5. Legia Warszawa - Górnik Zabrze                       1
6. Zagłębie Lubin - Cracovia                                           2
7. Lech Poznań - Warta Poznań                                  1
8. Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok                              x

seba069

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 900
  • [G2] 13,16,23,29,39,41,49,52,57,65
Odp: 4 kolejka - piątek 18 września, godz: 18:00
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 15, 2020, 21:00:04 pm »
1.1
2.1
3.1
4.2
5.1
6.2
7.1
8.1

HollywoodHogan

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2 695
Odp: 4 kolejka - piątek 18 września, godz: 18:00
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 15, 2020, 23:59:15 pm »
1.Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa-2
2.Wisła Kraków - Wisła Płock-X
3.Lechia Gdańsk - Stal Mielec-1
4.Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław-2
5.Legia Warszawa - Górnik Zabrze-1
6.Zagłębie Lubin - Cracovia-1
7.Lech Poznań - Warta Poznań-1
8.Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok-1

matkas37

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 172
Odp: 4 kolejka - piątek 18 września, godz: 18:00
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 16, 2020, 00:19:30 am »
1. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa    2
2. Wisła Kraków - Wisła Płock    x
3. Lechia Gdańsk - Stal Mielec     1
4. Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław   2
5. Legia Warszawa - Górnik Zabrze    1
6. Zagłębie Lubin - Cracovia  1
7. Lech Poznań - Warta Poznań   1
8. Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok   2

gucio033

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2 662
Odp: 4 kolejka - piątek 18 września, godz: 18:00
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 16, 2020, 07:29:11 am »
1. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa      2
2. Wisła Kraków - Wisła Płock      1
3. Lechia Gdańsk - Stal Mielec      1
4. Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław      2
5. Legia Warszawa - Górnik Zabrze      1
6. Zagłębie Lubin - Cracovia      1
7. Lech Poznań - Warta Poznań      1
8. Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok     2

zet83

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3 053
Odp: 4 kolejka - piątek 18 września, godz: 18:00
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 16, 2020, 20:37:49 pm »
1. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa      (18.09 piątek, 18:00)1
2. Wisła Kraków - Wisła Płock      (18.09 piątek, 20:30) x
3. Lechia Gdańsk - Stal Mielec      (19.09 sobota, 15:00) 1
4. Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław      (19.09 sobota, 17:30)x
5. Legia Warszawa - Górnik Zabrze      (19.09 sobota, 20:00) 2
6. Zagłębie Lubin - Cracovia      (20.09 niedziela, 15:00)1
7. Lech Poznań - Warta Poznań      (20.09 niedziela, 17:30) 1
8. Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok      (21.09 poniedziałek, 18:00)1

Pood

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 290
Odp: 4 kolejka - piątek 18 września, godz: 18:00
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 16, 2020, 21:09:44 pm »
1.1
2.1
3.1
4.1
5.1
6.1
7.1
8.1

jolaba

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 5 770
Odp: 4 kolejka - piątek 18 września, godz: 18:00
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 17, 2020, 11:49:19 am »
1. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa     2
2. Wisła Kraków - Wisła Płock                                    1
3. Lechia Gdańsk - Stal Mielec                                   1
4. Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław                             2
5. Legia Warszawa - Górnik Zabrze                            2
6. Zagłębie Lubin - Cracovia                                      1
7. Lech Poznań - Warta Poznań                                  1
8. Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok                         2

bastek001

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 98
Odp: 4 kolejka - piątek 18 września, godz: 18:00
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 17, 2020, 12:24:20 pm »
1. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa      x
2. Wisła Kraków - Wisła Płock      1
3. Lechia Gdańsk - Stal Mielec      2
4. Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław      2
5. Legia Warszawa - Górnik Zabrze      2
6. Zagłębie Lubin - Cracovia      2
7. Lech Poznań - Warta Poznań      1
8. Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok     1