Autor Wątek: 4 kolejka - piątek 18 września, godz: 18:00  (Przeczytany 1135 razy)

Marmolad

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 520
Odp: 4 kolejka - piątek 18 września, godz: 18:00
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 17, 2020, 17:28:08 pm »
1. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa     2
2. Wisła Kraków - Wisła Płock                                       1
3. Lechia Gdańsk - Stal Mielec                                       1
4. Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław                               2
5. Legia Warszawa - Górnik Zabrze                               1
6. Zagłębie Lubin - Cracovia                                         x
7. Lech Poznań - Warta Poznań                                   1
8. Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok                           x

Jurcyś

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 654
Odp: 4 kolejka - piątek 18 września, godz: 18:00
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 17, 2020, 18:10:00 pm »
1. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa    1
2. Wisła Kraków - Wisła Płock     2
3. Lechia Gdańsk - Stal Mielec  1   
4. Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław    2
5. Legia Warszawa - Górnik Zabrze     1
6. Zagłębie Lubin - Cracovia     1
7. Lech Poznań - Warta Poznań     1
8. Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok   X

piotr178

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 461
Odp: 4 kolejka - piątek 18 września, godz: 18:00
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 17, 2020, 18:30:01 pm »
1. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa      (18.09 piątek, 18:00) 2
2. Wisła Kraków - Wisła Płock      (18.09 piątek, 20:30) 1
3. Lechia Gdańsk - Stal Mielec      (19.09 sobota, 15:00) 1
4. Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław      (19.09 sobota, 17:30)  2
5. Legia Warszawa - Górnik Zabrze      (19.09 sobota, 20:00) 1
6. Zagłębie Lubin - Cracovia      (20.09 niedziela, 15:00) 2
7. Lech Poznań - Warta Poznań      (20.09 niedziela, 17:30) 1
8. Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok      (21.09 poniedziałek, 18:00) 2

dawid178

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 311
Odp: 4 kolejka - piątek 18 września, godz: 18:00
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 17, 2020, 18:31:02 pm »
1. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa     1
2. Wisła Kraków - Wisła Płock                                    1
3. Lechia Gdańsk - Stal Mielec                                   1
4. Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław                             2
5. Legia Warszawa - Górnik Zabrze                            1
6. Zagłębie Lubin - Cracovia                                      1
7. Lech Poznań - Warta Poznań                                  1
8. Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok                         2

Adi Wielki

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 415
Odp: 4 kolejka - piątek 18 września, godz: 18:00
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 17, 2020, 22:44:44 pm »
1. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa     x
2. Wisła Kraków - Wisła Płock                                    x
3. Lechia Gdańsk - Stal Mielec                                   1
4. Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław                             1
5. Legia Warszawa - Górnik Zabrze                            1
6. Zagłębie Lubin - Cracovia                                      1
7. Lech Poznań - Warta Poznań                                  1
8. Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok                         1

damianosi

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2 375
Odp: 4 kolejka - piątek 18 września, godz: 18:00
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 17, 2020, 23:31:29 pm »
1. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa     1
2. Wisła Kraków - Wisła Płock                                       x
3. Lechia Gdańsk - Stal Mielec                                       1
4. Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław                               2
5. Legia Warszawa - Górnik Zabrze                               1
6. Zagłębie Lubin - Cracovia                                         1
7. Lech Poznań - Warta Poznań                                   1
8. Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok                           1

kisiel1983

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 222
Odp: 4 kolejka - piątek 18 września, godz: 18:00
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 18, 2020, 01:57:17 am »
1. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa     x
2. Wisła Kraków - Wisła Płock                                    1
3. Lechia Gdańsk - Stal Mielec                                   1
4. Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław                             2
5. Legia Warszawa - Górnik Zabrze                            1
6. Zagłębie Lubin - Cracovia                                      1
7. Lech Poznań - Warta Poznań                                  1
8. Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok                         2

ricardo007

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 425
Odp: 4 kolejka - piątek 18 września, godz: 18:00
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 18, 2020, 07:28:15 am »
1. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa      2
2. Wisła Kraków - Wisła Płock      1
3. Lechia Gdańsk - Stal Mielec      1
4. Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław      x
5. Legia Warszawa - Górnik Zabrze      1
6. Zagłębie Lubin - Cracovia      2
7. Lech Poznań - Warta Poznań      1
8. Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok     2

matosz

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 236
Odp: 4 kolejka - piątek 18 września, godz: 18:00
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 18, 2020, 07:37:25 am »
1. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa      1
2. Wisła Kraków - Wisła Płock      1
3. Lechia Gdańsk - Stal Mielec      1
4. Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław      1
5. Legia Warszawa - Górnik Zabrze      x
6. Zagłębie Lubin - Cracovia      1
7. Lech Poznań - Warta Poznań      1
8. Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok      x

ciucia24

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2 985
Odp: 4 kolejka - piątek 18 września, godz: 18:00
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 18, 2020, 10:01:31 am »
1.2
2.1
3.1
4.x
5.x
6.1
7.1
8.x

GOpoznan[g1][g2]

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 259
Odp: 4 kolejka - piątek 18 września, godz: 18:00
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 18, 2020, 11:28:39 am »
1. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa      (18.09 piątek, 18:00) 1
2. Wisła Kraków - Wisła Płock      (18.09 piątek, 20:30) 1
3. Lechia Gdańsk - Stal Mielec      (19.09 sobota, 15:00) 1
4. Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław      (19.09 sobota, 17:30) 1
5. Legia Warszawa - Górnik Zabrze      (19.09 sobota, 20:00) 1
6. Zagłębie Lubin - Cracovia      (20.09 niedziela, 15:00) 1
7. Lech Poznań - Warta Poznań      (20.09 niedziela, 17:30) 1
8. Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok      (21.09 poniedziałek, 18:00) 1

NikaXX

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2 971
Odp: 4 kolejka - piątek 18 września, godz: 18:00
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 18, 2020, 11:53:39 am »
1*Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa      *1
2*Wisła Kraków - Wisła Płock                                     *2
3*Lechia Gdańsk - Stal Mielec                                    *1
4*Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław                              *2
5*Legia Warszawa - Górnik Zabrze                             *1
6*Zagłębie Lubin - Cracovia                                       *1
7*Lech Poznań - Warta Poznań                                   *1
8*Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok                         *2
1* 2* 7* 12* 14* 15* 29* 37* 39* 69

kiepo20

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 384
Odp: 4 kolejka - piątek 18 września, godz: 18:00
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 18, 2020, 12:30:48 pm »
1. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa 2
2. Wisła Kraków - Wisła Płock 2
3. Lechia Gdańsk - Stal Mielec 1
4. Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław  1
5. Legia Warszawa - Górnik Zabrze  2
6. Zagłębie Lubin - Cracovia 1
7. Lech Poznań - Warta Poznań      1
8. Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok     1
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 18, 2020, 12:41:26 pm wysłana przez kiepo20 »

damiank803

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 142
Odp: 4 kolejka - piątek 18 września, godz: 18:00
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 18, 2020, 12:38:44 pm »
1. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa      x
2. Wisła Kraków - Wisła Płock      1
3. Lechia Gdańsk - Stal Mielec      1
4. Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław      x
5. Legia Warszawa - Górnik Zabrze      1
6. Zagłębie Lubin - Cracovia      1
7. Lech Poznań - Warta Poznań      1
8. Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok     1

sezar33

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 727
Odp: 4 kolejka - piątek 18 września, godz: 18:00
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 18, 2020, 13:41:02 pm »
1. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa 2
2. Wisła Kraków - Wisła Płock  1
3. Lechia Gdańsk - Stal Mielec   1
4. Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław   1
5. Legia Warszawa - Górnik Zabrze   1
6. Zagłębie Lubin - Cracovia  1
7. Lech Poznań - Warta Poznań   1
8. Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok  1