• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Windows XP

Zaczęty przez Michaell, Wrzesień 29, 2020, 14:48:00 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Michaell

Cześć,
zepsuł mi się komputer i pojechał do serwisu, ale ponieważ nie chcę tracić progesu, no i jakoś wolny czas spędzić, to wykopałem z szafy starego lapka. Tylko, że mam na nim Windowsa XP no i pierwsze próby odpalenia Gangsterów spełzły na niczym. Powiedzcie mi drodzy forumowicze, czy jest sens w ogóle próbować czy lepiej od razu zrobić format i postawić na lapku Win 7?

W-11

Oficjalnie Windows XP został oficjalnie wyłączony, ten system nadal działa w produkcjach np. Volkswagen, ale prywatnie system nie będzie działał.

Jumpers

nie kłam system działa tylko że nie jest wspierany sporo programów  jak i gier nie działa już pod windows XP podobnie jak zabezpieczenia które od kilku lat już nie wychodzą od tego roku nie jest też wspierany już Windows 7 wiec jedyna opcja to zainstalować sobie win 10 . Jednak mimo wszystko na takie gangstersy to i win XP powinien się nadać

W-11

Sam sobie zaprzeczasz, bo skoro nic nie chodzi pod ten system, nie ma wsparcia, to znaczy że nie działa i taka jest prawda, system bezużyteczny, mam go na innym sprzęcie, a zupełnie nic nie da się już robić, w lepszej sytuacji jest Win 7, jego też mam, ale są problemy, miałem Dziadoską Vistę, a też 8.0 i 8.1 badziewie z problemami, ja tu pracuje, a tu znikąd kafle latały, menu start sam się odpalał i wiele innych rzeczy, nawet w nieoczekiwanym momencie komputer potrafił wyłączyć, mam Win 10 Pro na SSD i odpala w 4s.