Autor Wątek: 7 kolejka - sobota 17 października, godz: 15:00  (Przeczytany 1087 razy)

kisiel1983

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 222
Odp: 7 kolejka - sobota 17 października, godz: 15:00
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 07, 2020, 01:46:37 am »
1. Cracovia - Piast Gliwice      1
2. Górnik Zabrze - Raków Częstochowa      x
3. Jagiellonia Białystok - Lech Poznań      2
4. Wisła Płock - Śląsk Wrocław      2
5. Stal Mielec - Wisła Kraków     x
6. Legia Warszawa - Zagłębie Lubin     1
7. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Warta Poznań      1
8. Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin     1

krecik1999

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2 177
Odp: 7 kolejka - sobota 17 października, godz: 15:00
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 07, 2020, 09:33:34 am »
1. Cracovia - Piast Gliwice                             1
2. Górnik Zabrze - Raków Częstochowa          1
3. Jagiellonia Białystok - Lech Poznań             2
4. Wisła Płock - Śląsk Wrocław                       2
5. Stal Mielec - Wisła Kraków                         2
6. Legia Warszawa - Zagłębie Lubin                1
7. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Warta Poznań   2   
8. Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin                  1

damiank803

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 142
Odp: 7 kolejka - sobota 17 października, godz: 15:00
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 07, 2020, 09:40:20 am »
1. Cracovia - Piast Gliwice      x
2. Górnik Zabrze - Raków Częstochowa      1
3. Jagiellonia Białystok - Lech Poznań      2
4. Wisła Płock - Śląsk Wrocław      2
5. Stal Mielec - Wisła Kraków     2
6. Legia Warszawa - Zagłębie Lubin     1
7. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Warta Poznań      1
8. Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin     1

Mariooss

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 269
Odp: 7 kolejka - sobota 17 października, godz: 15:00
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 07, 2020, 11:54:19 am »
Do obstawienia jest łącznie 8 spotkań:
1. Cracovia - Piast Gliwice      (17.10 sobota, 15:00)                       1
2. Górnik Zabrze - Raków Częstochowa      (17.10 sobota, 17:30)       1
3. Jagiellonia Białystok - Lech Poznań      (17.10 sobota, 20:00)          2
4. Wisła Płock - Śląsk Wrocław      (18.10 niedziela, 12:30)                  2
5. Stal Mielec - Wisła Kraków      (18.10 niedziela, 15:00)                    2
6. Legia Warszawa - Zagłębie Lubin      (18.10 niedziela, 17:30)                       1
7. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Warta Poznań      (19.10 poniedziałek, 18:00)     1
8. Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin      (19.10 poniedziałek, 20:30)     1

dawid178

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 311
Odp: 7 kolejka - sobota 17 października, godz: 15:00
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 07, 2020, 17:54:26 pm »
1. Cracovia - Piast Gliwice                               1
2. Górnik Zabrze - Raków Częstochowa            x
3. Jagiellonia Białystok - Lech Poznań               2
4. Wisła Płock - Śląsk Wrocław                         2
5. Stal Mielec - Wisła Kraków                          x
6. Legia Warszawa - Zagłębie Lubin                  1
7. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Warta Poznań    1
8. Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin                   1

ziomeekk89

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 210
Odp: 7 kolejka - sobota 17 października, godz: 15:00
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 07, 2020, 18:32:15 pm »
1. Cracovia - Piast Gliwice     1.
2. Górnik Zabrze - Raków Częstochowa        .   1
3. Jagiellonia Białystok - Lech Poznań      2
4. Wisła Płock - Śląsk Wrocław      2
5. Stal Mielec - Wisła Kraków      1..
6. Legia Warszawa - Zagłębie Lubin      1.
7. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Warta Poznań      1.
8. Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin    x.

piotr178

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 461
Odp: 7 kolejka - sobota 17 października, godz: 15:00
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 07, 2020, 18:40:15 pm »
1. Cracovia - Piast Gliwice      (17.10 sobota, 15:00) 1
2. Górnik Zabrze - Raków Częstochowa      (17.10 sobota, 17:30) 1
3. Jagiellonia Białystok - Lech Poznań      (17.10 sobota, 20:00) 2
4. Wisła Płock - Śląsk Wrocław      (18.10 niedziela, 12:30) 2
5. Stal Mielec - Wisła Kraków      (18.10 niedziela, 15:00) X
6. Legia Warszawa - Zagłębie Lubin      (18.10 niedziela, 17:30) 1
7. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Warta Poznań      (19.10 poniedziałek, 18:00) 1
8. Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin      (19.10 poniedziałek, 20:30) 2

seba069

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 825
  • [G2] 13,16,23,29,39,41,49,52,57,65
Odp: 7 kolejka - sobota 17 października, godz: 15:00
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 07, 2020, 19:09:23 pm »
1.2
2.1
3.2
4.2
5.2
6.2
7.1
8.2

gucio033

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2 507
Odp: 7 kolejka - sobota 17 października, godz: 15:00
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 08, 2020, 05:19:50 am »
1. Cracovia - Piast Gliwice      2
2. Górnik Zabrze - Raków Częstochowa      1
3. Jagiellonia Białystok - Lech Poznań      2
4. Wisła Płock - Śląsk Wrocław      2
5. Stal Mielec - Wisła Kraków     2
6. Legia Warszawa - Zagłębie Lubin     1
7. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Warta Poznań      1
8. Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin     1

benek021

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 67
Odp: 7 kolejka - sobota 17 października, godz: 15:00
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 08, 2020, 07:25:14 am »
1. Cracovia - Piast Gliwice                                 X
2. Górnik Zabrze - Raków Częstochowa              2
3. Jagiellonia Białystok - Lech Poznań                 1
4. Wisła Płock - Śląsk Wrocław                           2
5. Stal Mielec - Wisła Kraków                             X
6. Legia Warszawa - Zagłębie Lubin                   1
7. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Warta Poznań      X   
8. Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin                    1

Jumpers

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 4 383
Odp: 7 kolejka - sobota 17 października, godz: 15:00
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 08, 2020, 10:41:05 am »
1. Cracovia - Piast Gliwice   1
2. Górnik Zabrze - Raków Częstochowa    1
3. Jagiellonia Białystok - Lech Poznań   2
4. Wisła Płock - Śląsk Wrocław  1
5. Stal Mielec - Wisła Kraków   1
6. Legia Warszawa - Zagłębie Lubin    1
7. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Warta Poznań   1
8. Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin   1

Dryn

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 263
Odp: 7 kolejka - sobota 17 października, godz: 15:00
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 09, 2020, 15:12:51 pm »
1. Cracovia - Piast Gliwice   1
2. Górnik Zabrze - Raków Częstochowa    1
3. Jagiellonia Białystok - Lech Poznań   2
4. Wisła Płock - Śląsk Wrocław  2
5. Stal Mielec - Wisła Kraków   1
6. Legia Warszawa - Zagłębie Lubin    1
7. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Warta Poznań   1
8. Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin   1

ciucia24

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2 985
Odp: 7 kolejka - sobota 17 października, godz: 15:00
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 09, 2020, 16:56:53 pm »
1. Cracovia - Piast Gliwice    1
2. Górnik Zabrze - Raków Częstochowa     1
3. Jagiellonia Białystok - Lech Poznań      2
4. Wisła Płock - Śląsk Wrocław      X
5. Stal Mielec - Wisła Kraków      X
6. Legia Warszawa - Zagłębie Lubin    X
7. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Warta Poznań      X
8. Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin  1

Daniel2026

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: 7 kolejka - sobota 17 października, godz: 15:00
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 10, 2020, 17:07:15 pm »
1. Cracovia - Piast Gliwice                               1
2. Górnik Zabrze - Raków Częstochowa            X
3. Jagiellonia Białystok - Lech Poznań               1
4. Wisła Płock - Śląsk Wrocław                         X
5. Stal Mielec - Wisła Kraków                           1
6. Legia Warszawa - Zagłębie Lubin                  1
7. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Warta Poznań     X
8. Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin                    1

TKN mafia

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3 929
  • Korona Kielce!!!
Odp: 7 kolejka - sobota 17 października, godz: 15:00
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 11, 2020, 12:44:06 pm »
1. Cracovia - Piast Gliwice                         x
2. Górnik Zabrze - Raków Częstochowa      2   
3. Jagiellonia Białystok - Lech Poznań        x 
4. Wisła Płock - Śląsk Wrocław                  1
5. Stal Mielec - Wisła Kraków                     1
6. Legia Warszawa - Zagłębie Lubin             2
7. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Warta Poznań     1
8. Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin                     1