Autor Wątek: 8 kolejka - piątek 23 października, godz: 18:00  (Przeczytany 1208 razy)

konkursy

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6 021
8 kolejka - piątek 23 października, godz: 18:00
« dnia: Październik 19, 2020, 10:23:47 am »
W tym wątku typujemy 8 kolejkę polskiej ekstraklasy w piłce nożnej.
Czas typowania jest ustalony do piątku 23 października do godziny 17:59:59


Do obstawienia jest łącznie 8 spotkań:

1. Piast Gliwice - Wisła Płock      (23.10 piątek, 18:00)
2. Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk      (23.10 piątek, 20:30)
3. Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała      (24.10 sobota, 15:00)
4. Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok      (24.10 sobota, 17:30)
5. Pogoń Szczecin - Legia Warszawa      (24.10 sobota, 20:00)
6. Raków Częstochowa - Stal Mielec      (25.10 niedziela, 15:00)
7. Lech Poznań - Cracovia      (25.10 niedziela, 17:30)
8. Warta Poznań - Górnik Zabrze      (26.10 poniedziałek, 18:00)


Przy każdym spotkaniu należy podać jedną z trzech możliwych zdarzeń:

1 - wygrają gospodarze
X - będzie remis
2 - wygrają goście


Za każde poprawnie wytypowane spotkanie gracz dostaje 1 pkt do Rankingu.

Użytkownik, który w tej kolejce trafi:
a) 6 spotkań - otrzyma 2 bilety
b) 7 spotkań - otrzyma 5 biletów
c) 8 spotkań - otrzyma 10 biletów




Zasady konkursu:

1. Nie wolno kopiować typowań innych użytkowników.
2. Nie wolno podawać więcej niż 1 raz swoich typowań na daną kolejkę (jeżeli nie pamiętasz czy dodałeś swoje typy, to poszukaj swój post za nim dodasz nowy wątek).
3. W przypadku gdy zmieni się godzina rozpoczęcia spotkania na wcześniejszą niż ta podana w tym wątku (przykładowo z 14:00 na 13:30), pod uwagę będą brane tylko te typowania które zostały podane przed rozpoczęciem zawodów (np. do 13:29).
4. Typowania, które zostały podane po terminie nie będą brane pod uwagę. Lecz spotkania, które odbędą się później już zostaną zaliczone (jeżeli np. gracz nie dodał swoich typowań na czas... to może podać typowania na pozostałe spotkania, które jeszcze nie zostały rozegrane).
5. Nie wolno edytować swoich wątków po rozpoczęciu pierwszego spotkania. Edycja własnych typów przed rozpoczęciem pierwszego meczu jest dozwolona.
6. Nie można podawać pojedynczych typów. Pamiętaj, że gracz który podczas jednej kolejki doda 2 nowe posty z typowaniami nie będzie brany pod uwagę w danej kolejce. Należy tylko i wyłącznie podawać typowania na wszystkie spotkania danej kolejki, które nie zostały jeszcze rozegrane.
7. Użytkownicy, którzy posiadają kilka kont na forum przypisanych do różnych postaci w grze mogą podawać swoje typowania tylko z jednego konta. Administracja będzie weryfikować podejrzane konta w bazie i w przypadku wykrycia multikont typowania nie zostaną uznane (http://forum.gangsters.pl/index.php?topic=17818.0)

ciucia24

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3 144
Odp: 8 kolejka - piątek 23 października, godz: 18:00
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 19, 2020, 10:25:15 am »
1. Piast Gliwice - Wisła Płock     X
2. Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk      1
3. Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała      1
4. Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok   X
5. Pogoń Szczecin - Legia Warszawa     2
6. Raków Częstochowa - Stal Mielec      1
7. Lech Poznań - Cracovia   1
8. Warta Poznań - Górnik Zabrze  x

Dryn

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 424
Odp: 8 kolejka - piątek 23 października, godz: 18:00
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 19, 2020, 10:50:53 am »
1. Piast Gliwice - Wisła Płock     2
2. Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk      1
3. Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała      1
4. Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok   2
5. Pogoń Szczecin - Legia Warszawa     2
6. Raków Częstochowa - Stal Mielec      1
7. Lech Poznań - Cracovia   1
8. Warta Poznań - Górnik Zabrze  2

krecik1999

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2 331
Odp: 8 kolejka - piątek 23 października, godz: 18:00
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 19, 2020, 11:54:29 am »
1. Piast Gliwice - Wisła Płock                           1
2. Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk                   1
3. Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała    1     
4. Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok           1
5. Pogoń Szczecin - Legia Warszawa                2
6. Raków Częstochowa - Stal Mielec                1
7. Lech Poznań - Cracovia                              1
8. Warta Poznań - Górnik Zabrze                    2

Witold33

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 199
Odp: 8 kolejka - piątek 23 października, godz: 18:00
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 19, 2020, 14:18:04 pm »
1. Piast Gliwice - Wisła Płock                  2
2. Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk                   1
3. Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała                       1
4. Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok                     2
5. Pogoń Szczecin - Legia Warszawa                   2
6. Raków Częstochowa - Stal Mielec                       1
7. Lech Poznań - Cracovia                             1
8. Warta Poznań - Górnik Zabrze                                        2

Witold25

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 4 751
Odp: 8 kolejka - piątek 23 października, godz: 18:00
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 19, 2020, 14:25:35 pm »
1. Piast Gliwice - Wisła Płock                        X
2. Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk                                2
3. Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała                     1
4. Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok                  2
5. Pogoń Szczecin - Legia Warszawa                      2
6. Raków Częstochowa - Stal Mielec                       1
7. Lech Poznań - Cracovia                             1
8. Warta Poznań - Górnik Zabrze                                  2

Adamix20

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 731
Odp: 8 kolejka - piątek 23 października, godz: 18:00
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 19, 2020, 15:49:00 pm »
1. Piast Gliwice - Wisła Płock      (23.10 piątek, 18:00) 1
2. Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk      (23.10 piątek, 20:30) 2
3. Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała      (24.10 sobota, 15:00) 1
4. Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok      (24.10 sobota, 17:30) 1
5. Pogoń Szczecin - Legia Warszawa      (24.10 sobota, 20:00) 2
6. Raków Częstochowa - Stal Mielec      (25.10 niedziela, 15:00) 1
7. Lech Poznań - Cracovia      (25.10 niedziela, 17:30) 1
8. Warta Poznań - Górnik Zabrze      (26.10 poniedziałek, 18:00) 2

Słoń72

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 5 907
Odp: 8 kolejka - piątek 23 października, godz: 18:00
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 19, 2020, 17:21:08 pm »
1. Piast Gliwice - Wisła Płock                              1
2. Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk                       1
3. Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała        1
4. Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok               1
5. Pogoń Szczecin - Legia Warszawa                    1
6. Raków Częstochowa - Stal Mielec                    1
7. Lech Poznań - Cracovia                                  1
8. Warta Poznań - Górnik Zabrze                        1

Marmolad

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 556
Odp: 8 kolejka - piątek 23 października, godz: 18:00
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 19, 2020, 18:38:22 pm »
1. Piast Gliwice - Wisła Płock                           1
2. Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk                   x
3. Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała    1     
4. Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok           1
5. Pogoń Szczecin - Legia Warszawa                2
6. Raków Częstochowa - Stal Mielec                1
7. Lech Poznań - Cracovia                              x
8. Warta Poznań - Górnik Zabrze                    2

matkas37

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 172
Odp: 8 kolejka - piątek 23 października, godz: 18:00
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 19, 2020, 19:42:33 pm »

1. Piast Gliwice - Wisła Płock 2
2. Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk 1
3. Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała  1
4. Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok  2
5. Pogoń Szczecin - Legia Warszawa  2
6. Raków Częstochowa - Stal Mielec   1
7. Lech Poznań - Cracovia   1
8. Warta Poznań - Górnik Zabrze    2

pernix

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 452
Odp: 8 kolejka - piątek 23 października, godz: 18:00
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 19, 2020, 20:17:22 pm »
1. Piast Gliwice - Wisła Płock     2
2. Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk      1
3. Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała      1
4. Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok   1
5. Pogoń Szczecin - Legia Warszawa     1
6. Raków Częstochowa - Stal Mielec      1
7. Lech Poznań - Cracovia   1
8. Warta Poznań - Górnik Zabrze  2

Venom [G2]

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6 021
  • RWD next AWD next FWD
Odp: 8 kolejka - piątek 23 października, godz: 18:00
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 19, 2020, 21:19:35 pm »
1. Piast Gliwice - Wisła Płock      1
2. Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk      1
3. Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała      x
4. Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok      1
5. Pogoń Szczecin - Legia Warszawa      1
6. Raków Częstochowa - Stal Mielec      1
7. Lech Poznań - Cracovia      1
8. Warta Poznań - Górnik Zabrze      2
1 2 3 czy to świat jest zły czy ty ? Rozejrzyj się, co człowiek robi - a teraz spójrz w lustro i to powiedz człowiekowi !

GOpoznan[g1][g2]

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 408
Odp: 8 kolejka - piątek 23 października, godz: 18:00
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 19, 2020, 21:31:42 pm »
1. Piast Gliwice - Wisła Płock      (23.10 piątek, 18:00) 1
2. Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk      (23.10 piątek, 20:30) 1
3. Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała      (24.10 sobota, 15:00) 1
4. Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok      (24.10 sobota, 17:30) 1
5. Pogoń Szczecin - Legia Warszawa      (24.10 sobota, 20:00) 1
6. Raków Częstochowa - Stal Mielec      (25.10 niedziela, 15:00) 1
7. Lech Poznań - Cracovia      (25.10 niedziela, 17:30) 1
8. Warta Poznań - Górnik Zabrze      (26.10 poniedziałek, 18:00) 1

Mariooss

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 343
Odp: 8 kolejka - piątek 23 października, godz: 18:00
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 19, 2020, 22:15:03 pm »
Do obstawienia jest łącznie 8 spotkań:
1. Piast Gliwice - Wisła Płock      (23.10 piątek, 18:00)                                     1
2. Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk      (23.10 piątek, 20:30)                          1
3. Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała      (24.10 sobota, 15:00)        1
4. Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok      (24.10 sobota, 17:30)                 1
5. Pogoń Szczecin - Legia Warszawa      (24.10 sobota, 20:00)                   2
6. Raków Częstochowa - Stal Mielec      (25.10 niedziela, 15:00)            1
7. Lech Poznań - Cracovia      (25.10 niedziela, 17:30)                      1
8. Warta Poznań - Górnik Zabrze      (26.10 poniedziałek, 18:00)      2

villareal83

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 647
Odp: 8 kolejka - piątek 23 października, godz: 18:00
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 20, 2020, 02:42:13 am »
1. 1
2. X
3. X
4. 1
5. 2
6. 1
7. 1
8. X