Autor Wątek: 25 kolejka - wtorek 27 października, godz: 17:30  (Przeczytany 776 razy)

tomekluty7

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 5 252
Odp: 25 kolejka - wtorek 27 października, godz: 17:30
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 27, 2020, 17:30:21 pm »
1,2
2,1
3,1
4.2
5,1
6,1
7,1
8,2

Pood

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 222
Odp: 25 kolejka - wtorek 27 października, godz: 17:30
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 27, 2020, 18:37:11 pm »
1.2
2.2
3.2
4.2
5.2
6.2
7.1

matosz

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 218
Odp: 25 kolejka - wtorek 27 października, godz: 17:30
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 28, 2020, 09:20:40 am »
1. Cuprum Lubin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle      (27.10 wtorek, 17:30) --> wynik 1:3
2. Aluron CMC Warta Zawiercie - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa      2
3. Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów      2
4. Cerrad Enea Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel      2
5. Ślepsk Malow Suwałki - Trefl Gdańsk      2
6. GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn     2
7. MKS Będzin - Stal Nysa      2

Mariooss

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 251
Odp: 25 kolejka - wtorek 27 października, godz: 17:30
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 30, 2020, 13:50:30 pm »
2. Aluron CMC Warta Zawiercie - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa      (20.02 sobota, 00:00)   2
3. Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów      (20.02 sobota, 00:00)         2
4. Cerrad Enea Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel      (20.02 sobota, 00:00)        1
5. Ślepsk Malow Suwałki - Trefl Gdańsk      (20.02 sobota, 00:00)            2
6. GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn      (20.02 sobota, 00:00)            1
7. MKS Będzin - Stal Nysa      (20.02 sobota, 00:00)        1

skorpion062/kuszczak1997

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 427
    • Ref
Odp: 25 kolejka - wtorek 27 października, godz: 17:30
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 29, 2020, 04:44:04 am »

1. Cuprum Lubin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle      (27.10 wtorek, 17:30) --> wynik 1:3
2. Aluron CMC Warta Zawiercie - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa      (20.02 sobota, 00:00) 2
3. Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów      (20.02 sobota, 00:00) 1
4. Cerrad Enea Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel      (20.02 sobota, 00:00) 1
5. Ślepsk Malow Suwałki - Trefl Gdańsk      (20.02 sobota, 00:00) 2
6. GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn      (20.02 sobota, 00:00) 2
7. MKS Będzin - Stal Nysa      (20.02 sobota, 00:00) 2
<-Jak zdobyć 2500 reflinków? "kliknij w globus"

elwis2511

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 503
  • ;-)
Odp: 25 kolejka - wtorek 27 października, godz: 17:30
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 11, 2021, 16:03:57 pm »
1. Cuprum Lubin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle          (27.10 wtorek, 17:30) --> wynik 1:3
2. Aluron CMC Warta Zawiercie - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa     2  (20.02 sobota, 00:00)
3. Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów                             2  (20.02 sobota, 00:00)
4. Cerrad Enea Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel                            2  (20.02 sobota, 00:00)
5. Ślepsk Malow Suwałki - Trefl Gdańsk                                              2  (20.02 sobota, 00:00)
6. GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn                                             2  (20.02 sobota, 00:00)
7. MKS Będzin - Stal Nysa                                                                   1  (20.02 sobota, 00:00)

Jurcyś

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 595
Odp: 25 kolejka - wtorek 27 października, godz: 17:30
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 13, 2021, 07:34:39 am »
2. Aluron CMC Warta Zawiercie - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa    2
3. Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów    2
4. Cerrad Enea Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel     2
5. Ślepsk Malow Suwałki - Trefl Gdańsk     2
6. GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn     1
7. MKS Będzin - Stal Nysa     1

9bobek4

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 120
Odp: 25 kolejka - wtorek 27 października, godz: 17:30
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 16, 2021, 07:59:13 am »
2. Aluron CMC Warta Zawiercie - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa      2
3. Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów      2
4. Cerrad Enea Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel      2
5. Ślepsk Malow Suwałki - Trefl Gdańsk      2
6. GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn      2
7. MKS Będzin - Stal Nysa      1

Don Matteo777

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 23
Odp: 25 kolejka - wtorek 27 października, godz: 17:30
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 16, 2021, 20:11:15 pm »
1. Cuprum Lubin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle      (27.10 wtorek, 17:30) --> wynik 1:3
2. Aluron CMC Warta Zawiercie - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa      (20.02 sobota, 00:00) 2
3. Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów      (20.02 sobota, 00:00) 1
4. Cerrad Enea Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel      (20.02 sobota, 00:00) 2
5. Ślepsk Malow Suwałki - Trefl Gdańsk      (20.02 sobota, 00:00) 2
6. GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn      (20.02 sobota, 00:00) 2
7. MKS Będzin - Stal Nysa      (20.02 sobota, 00:00) 2

davemirra14

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 811
Odp: 25 kolejka - wtorek 27 października, godz: 17:30
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 24, 2021, 13:20:50 pm »
1. Cuprum Lubin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle      1
2. Aluron CMC Warta Zawiercie - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa      1
3. Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów      1
4. Cerrad Enea Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel      1
5. Ślepsk Malow Suwałki - Trefl Gdańsk      1
6. GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn      1
7. MKS Będzin - Stal Nysa      1
12, 16, 22, 29, 36, 40, 60, 61, 77, 78

Leo

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: 25 kolejka - wtorek 27 października, godz: 17:30
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 27, 2021, 12:58:31 pm »
1. Cuprum Lubin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle   2
6. GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn    2

elwis2511

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 503
  • ;-)
Odp: 25 kolejka - wtorek 27 października, godz: 17:30
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 27, 2021, 15:17:54 pm »
 6. GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn      (27.02 sobota, 14:45)

konkursy

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 5 681
Odp: 25 kolejka - wtorek 27 października, godz: 17:30
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 28, 2021, 18:34:09 pm »
1. Cuprum Lubin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle      2
2. Aluron CMC Warta Zawiercie - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa      2
3. Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów      1
4. Cerrad Enea Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel      2
5. Ślepsk Malow Suwałki - Trefl Gdańsk      1
6. GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn      1
7. MKS Będzin - Stal Nysa      2


Wyniki:



Adi Wielki   -   7

cliford   -   6
gucio033   -   6
Kucka   -   6
lukaszg   -   6
Polskiavatar   -   6
Venom [G2]   -   6
Witold25   -   6

Adamix20   -   5
HollywoodHogan   -   5
idioteque   -   5
jolaba   -   5
krecik1999   -   5
Marmolad   -   5
SMYCZEK   -   5
Witold33   -   5
ziomeekk89   -   5

damianosi   -   4
dawid178   -   4
Don Matteo777   -   4
Jamamajka   -   4
pernix   -   4
tomekluty7   -   4

ciucia24   -   3
Jurcyś   -   3
kisiel1983   -   3
matosz   -   3
skorpion062/kuszczak1997   -   3
TKN mafia   -   3

9bobek4   -   2
czesio1212   -   2
Farek   -   2
Jumpers   -   2
Mariooss   -   2
Pood   -   2
sikor9[g2]   -   2
Słoń72   -   2

davemirra14   -   1

Leo   -   0


elwis2511   -->   podwójne typowanie



Jeżeli Twoje typowania zostały błędnie sprawdzone prosimy o poinformowanie po przez prywatną wiadomość (w grze lub na forum) administratora o nicku "konkursy".

konkursy

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 5 681
Odp: 25 kolejka - wtorek 27 października, godz: 17:30
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 28, 2021, 18:36:51 pm »
Bilety wrzucone.