Autor Wątek: 9 kolejka - sobota 7 listopada, godz: 15:00  (Przeczytany 1119 razy)

Farek

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 301
Odp: 9 kolejka - piątek 6 listopada, godz: 18:00
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 27, 2020, 14:41:15 pm »
1. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin      2
2. Raków Częstochowa - Wisła Kraków      2
3. Stal Mielec - Warta Poznań      2
4. Cracovia - Jagiellonia Białystok      2
5. Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław      2
6. Wisła Płock - Pogoń Szczecin      2
7. Legia Warszawa - Lech Poznań      2
8. Górnik Zabrze - Piast Gliwice      2

lukaszg

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 71
Odp: 9 kolejka - piątek 6 listopada, godz: 18:00
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 27, 2020, 17:30:14 pm »
1. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin      2
2. Raków Częstochowa - Wisła Kraków                 1
3. Stal Mielec - Warta Poznań                             x
4. Cracovia - Jagiellonia Białystok                        1
5. Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław                        x
6. Wisła Płock - Pogoń Szczecin                           2
7. Legia Warszawa - Lech Poznań                        1
8. Górnik Zabrze - Piast Gliwice                           x

Daniel2026

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: 9 kolejka - piątek 6 listopada, godz: 18:00
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 27, 2020, 18:15:15 pm »
1. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin      2
2. Raków Częstochowa - Wisła Kraków                1
3. Stal Mielec - Warta Poznań                             1
4. Cracovia - Jagiellonia Białystok                       X
5. Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław                       1
6. Wisła Płock - Pogoń Szczecin                          2
7. Legia Warszawa - Lech Poznań                       1
8. Górnik Zabrze - Piast Gliwice                          1

Jumpers

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 4 383
Odp: 9 kolejka - piątek 6 listopada, godz: 18:00
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 27, 2020, 18:26:39 pm »
1. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin     X
2. Raków Częstochowa - Wisła Kraków    1
3. Stal Mielec - Warta Poznań     1
4. Cracovia - Jagiellonia Białystok    1
5. Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław   1
6. Wisła Płock - Pogoń Szczecin    1
7. Legia Warszawa - Lech Poznań  1
8. Górnik Zabrze - Piast Gliwice    1

Pood

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 234
Odp: 9 kolejka - piątek 6 listopada, godz: 18:00
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 27, 2020, 18:41:25 pm »
1.1
2.1
3.x
4.1
5.1
6.x
7.2
8.1

matosz

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 236
Odp: 9 kolejka - piątek 6 listopada, godz: 18:00
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 28, 2020, 09:27:39 am »
1. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin      2
2. Raków Częstochowa - Wisła Kraków     1
3. Stal Mielec - Warta Poznań     x
4. Cracovia - Jagiellonia Białystok      1
5. Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław     x
6. Wisła Płock - Pogoń Szczecin     x
7. Legia Warszawa - Lech Poznań      2
8. Górnik Zabrze - Piast Gliwice      1

anusiakks

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 346
Odp: 9 kolejka - piątek 6 listopada, godz: 18:00
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 28, 2020, 10:18:35 am »
1. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin  2
2. Raków Częstochowa - Wisła Kraków 1
3. Stal Mielec - Warta Poznań 2
4. Cracovia - Jagiellonia Białystok  1
5. Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław    x
6. Wisła Płock - Pogoń Szczecin   2
7. Legia Warszawa - Lech Poznań  x
8. Górnik Zabrze - Piast Gliwice 2

19DaviD20

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 59
Odp: 9 kolejka - piątek 6 listopada, godz: 18:00
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 28, 2020, 10:40:29 am »
1. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin      2
2. Raków Częstochowa - Wisła Kraków      1
3. Stal Mielec - Warta Poznań      2
4. Cracovia - Jagiellonia Białystok      1
5. Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław      1
6. Wisła Płock - Pogoń Szczecin      2
7. Legia Warszawa - Lech Poznań      2
8. Górnik Zabrze - Piast Gliwice      2

villareal83

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 491
Odp: 9 kolejka - piątek 6 listopada, godz: 18:00
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 28, 2020, 12:22:32 pm »
1. 2
2. X
3. X
4. 1
5. X
6. 2
7. 2
8. X

krecik1999

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2 177
Odp: 9 kolejka - piątek 6 listopada, godz: 18:00
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 28, 2020, 17:22:34 pm »
1. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin               2
2. Raków Częstochowa - Wisła Kraków                          1
3. Stal Mielec - Warta Poznań                                       1
4. Cracovia - Jagiellonia Białystok                                 1
5. Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław                                 1
6. Wisła Płock - Pogoń Szczecin                                    1
7. Legia Warszawa - Lech Poznań                                 1
8. Górnik Zabrze - Piast Gliwice                                    2

gucio033

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2 507
Odp: 9 kolejka - piątek 6 listopada, godz: 18:00
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 29, 2020, 05:49:18 am »
1. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin     2
2. Raków Częstochowa - Wisła Kraków       2
3. Stal Mielec - Warta Poznań                1
4. Cracovia - Jagiellonia Białystok        2
5. Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław      2
6. Wisła Płock - Pogoń Szczecin        1
7. Legia Warszawa - Lech Poznań    2
8. Górnik Zabrze - Piast Gliwice       1

bastek001

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 71
Odp: 9 kolejka - piątek 6 listopada, godz: 18:00
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 29, 2020, 12:22:09 pm »
1. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin 1
2. Raków Częstochowa - Wisła Kraków  x
3. Stal Mielec - Warta Poznań 2
4. Cracovia - Jagiellonia Białystok   2
5. Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław x
6. Wisła Płock - Pogoń Szczecin  2
7. Legia Warszawa - Lech Poznań  2
8. Górnik Zabrze - Piast Gliwice  1

sikor9[g2]

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2 005
Odp: 9 kolejka - piątek 6 listopada, godz: 18:00
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 29, 2020, 22:31:33 pm »
1. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin     2
2. Raków Częstochowa - Wisła Kraków      1
3. Stal Mielec - Warta Poznań      x
4. Cracovia - Jagiellonia Białystok      1
5. Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław     2
6. Wisła Płock - Pogoń Szczecin    2
7. Legia Warszawa - Lech Poznań    x
8. Górnik Zabrze - Piast Gliwice      1

szary_mysz

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 432
Odp: 9 kolejka - piątek 6 listopada, godz: 18:00
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 30, 2020, 08:54:19 am »
1. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin    - 2
2. Raków Częstochowa - Wisła Kraków      - 1
3. Stal Mielec - Warta Poznań               - 1
4. Cracovia - Jagiellonia Białystok       - 2
5. Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław      - 1
6. Wisła Płock - Pogoń Szczecin        - 1
7. Legia Warszawa - Lech Poznań    - 1
8. Górnik Zabrze - Piast Gliwice      - 1

kiepo20

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 384
Odp: 9 kolejka - piątek 6 listopada, godz: 18:00
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 30, 2020, 16:46:20 pm »
1. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin   2
2. Raków Częstochowa - Wisła Kraków  1
3. Stal Mielec - Warta Poznań  1
4. Cracovia - Jagiellonia Białystok   2
5. Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 2
6. Wisła Płock - Pogoń Szczecin  2
7. Legia Warszawa - Lech Poznań  2
8. Górnik Zabrze - Piast Gliwice  1
« Ostatnia zmiana: Październik 30, 2020, 16:49:10 pm wysłana przez kiepo20 »