Autor Wątek: 9 kolejka - sobota 7 listopada, godz: 15:00  (Przeczytany 1398 razy)

BruceLee466

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 410
Odp: 9 kolejka - piątek 6 listopada, godz: 18:00
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 30, 2020, 17:59:03 pm »
1. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin   2
2. Raków Częstochowa - Wisła Kraków  1
3. Stal Mielec - Warta Poznań  2
4. Cracovia - Jagiellonia Białystok   2
5. Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 2
6. Wisła Płock - Pogoń Szczecin  2
7. Legia Warszawa - Lech Poznań  2
8. Górnik Zabrze - Piast Gliwice  1

Farek

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 370
Odp: 9 kolejka - piątek 6 listopada, godz: 18:00
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 31, 2020, 09:37:08 am »
1.Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin-2
2.Raków Częstochowa - Wisła Kraków-1
3.Stal Mielec - Warta Poznań-X
4.Cracovia - Jagiellonia Białystok-1
5.Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław-2
6.Wisła Płock - Pogoń Szczecin-2
7.Legia Warszawa - Lech Poznań-X
8.Górnik Zabrze - Piast Gliwice-1

NIGGA

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 506
Odp: 9 kolejka - piątek 6 listopada, godz: 18:00
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 01, 2020, 18:04:38 pm »
1. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin      2
2. Raków Częstochowa - Wisła Kraków      2
3. Stal Mielec - Warta Poznań     1
4. Cracovia - Jagiellonia Białystok     1
5. Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław     2
6. Wisła Płock - Pogoń Szczecin      2
7. Legia Warszawa - Lech Poznań      1
8. Górnik Zabrze - Piast Gliwice      1

jolaba

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 5 770
Odp: 9 kolejka - piątek 6 listopada, godz: 18:00
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 02, 2020, 07:22:17 am »
1. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin       2
2. Raków Częstochowa - Wisła Kraków                 1
3. Stal Mielec - Warta Poznań                              1
4. Cracovia - Jagiellonia Białystok                        2
5. Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław                        1
6. Wisła Płock - Pogoń Szczecin                           1
7. Legia Warszawa - Lech Poznań                        2
8. Górnik Zabrze - Piast Gliwice                           1

ciucia24

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3 144
Odp: 9 kolejka - piątek 6 listopada, godz: 18:00
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 02, 2020, 09:27:19 am »
1. X
2. 1
3. 2
4. 1
5. 1
6. 1
7. 1
8. 1

seba069

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 900
  • [G2] 13,16,23,29,39,41,49,52,57,65
Odp: 9 kolejka - piątek 6 listopada, godz: 18:00
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 02, 2020, 18:53:56 pm »
1.2
2.1
3.1
4.1
5.1
6.2
7.2
8.1

Adi Wielki

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 544
Odp: 9 kolejka - piątek 6 listopada, godz: 18:00
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 02, 2020, 21:36:13 pm »
1. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin      x
2. Raków Częstochowa - Wisła Kraków                 1
3. Stal Mielec - Warta Poznań                             1
4. Cracovia - Jagiellonia Białystok                        1
5. Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław                        1
6. Wisła Płock - Pogoń Szczecin                           1
7. Legia Warszawa - Lech Poznań                        1
8. Górnik Zabrze - Piast Gliwice                           1

piotr178

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 468
Odp: 9 kolejka - sobota 7 listopada, godz: 15:00
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 03, 2020, 19:52:55 pm »
1. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin      (16.11 poniedziałek, 20:30) 2
2. Raków Częstochowa - Wisła Kraków      (08.11 niedziela, 17:30) 1
3. Stal Mielec - Warta Poznań      (07.11 sobota, 15:00) 1
4. Cracovia - Jagiellonia Białystok      (07.11 sobota, 17:30) 1
5. Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław      (20.11 piątek, 18:00) 1
6. Wisła Płock - Pogoń Szczecin      (19.11 czwartek, 20:30)2
7. Legia Warszawa - Lech Poznań      (08.11 niedziela, 15:00) 1
8. Górnik Zabrze - Piast Gliwice      (20.11 piątek, 20:30) 1

Dryn

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 424
Odp: 9 kolejka - sobota 7 listopada, godz: 15:00
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 04, 2020, 08:29:40 am »
1. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin     2
2. Raków Częstochowa - Wisła Kraków       1
3. Stal Mielec - Warta Poznań                     1
4. Cracovia - Jagiellonia Białystok             x
5. Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław             2
6. Wisła Płock - Pogoń Szczecin               1
7. Legia Warszawa - Lech Poznań                2
8. Górnik Zabrze - Piast Gliwice                 1

SMYCZEK

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 624
Odp: 9 kolejka - sobota 7 listopada, godz: 15:00
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 04, 2020, 17:04:58 pm »
1. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin      2
2. Raków Częstochowa - Wisła Kraków      1
3. Stal Mielec - Warta Poznań      1
4. Cracovia - Jagiellonia Białystok     1
5. Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław      1
6. Wisła Płock - Pogoń Szczecin     2
7. Legia Warszawa - Lech Poznań     1
8. Górnik Zabrze - Piast Gliwice     1

GOpoznan[g1][g2]

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 408
Odp: 9 kolejka - sobota 7 listopada, godz: 15:00
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 05, 2020, 08:29:14 am »
1. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin      (16.11 poniedziałek, 20:30) 2
2. Raków Częstochowa - Wisła Kraków      (08.11 niedziela, 17:30) 1
3. Stal Mielec - Warta Poznań      (07.11 sobota, 15:00) 1
4. Cracovia - Jagiellonia Białystok      (07.11 sobota, 17:30) 1
5. Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław      (20.11 piątek, 18:00) 1
6. Wisła Płock - Pogoń Szczecin      (19.11 czwartek, 20:30) 1
7. Legia Warszawa - Lech Poznań      (08.11 niedziela, 15:00) 1
8. Górnik Zabrze - Piast Gliwice      (20.11 piątek, 20:30) 1

Simonix

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 864
Odp: 9 kolejka - sobota 7 listopada, godz: 15:00
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 05, 2020, 13:10:46 pm »
1. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin     2
2. Raków Częstochowa - Wisła Kraków    x
3. Stal Mielec - Warta Poznań      2
4. Cracovia - Jagiellonia Białystok     1
5. Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław      x
6. Wisła Płock - Pogoń Szczecin    2
7.Legia Warszawa - Lech Poznań   2
8. Górnik Zabrze - Piast Gliwice     x

Marmolad

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 556
Odp: 9 kolejka - sobota 7 listopada, godz: 15:00
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 05, 2020, 19:53:28 pm »
1. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin      2
2. Raków Częstochowa - Wisła Kraków                 1
3. Stal Mielec - Warta Poznań                             x
4. Cracovia - Jagiellonia Białystok                        1
5. Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław                        2
6. Wisła Płock - Pogoń Szczecin                           2
7. Legia Warszawa - Lech Poznań                        x
8. Górnik Zabrze - Piast Gliwice                           2

Mariooss

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 341
Odp: 9 kolejka - sobota 7 listopada, godz: 15:00
« Odpowiedź #43 dnia: Listopad 05, 2020, 20:30:43 pm »
Do obstawienia jest łącznie 8 spotkań:
1. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin      (16.11 poniedziałek, 20:30)      2
2. Raków Częstochowa - Wisła Kraków      (08.11 niedziela, 17:30)                      1
3. Stal Mielec - Warta Poznań      (07.11 sobota, 15:00)                                      2
4. Cracovia - Jagiellonia Białystok      (07.11 sobota, 17:30)                          1
5. Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław      (20.11 piątek, 18:00)                      1
6. Wisła Płock - Pogoń Szczecin      (19.11 czwartek, 20:30)              1
7. Legia Warszawa - Lech Poznań      (08.11 niedziela, 15:00)         2
8. Górnik Zabrze - Piast Gliwice      (20.11 piątek, 20:30)             1

skorpion062/kuszczak1997

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 528
    • Ref
Odp: 9 kolejka - sobota 7 listopada, godz: 15:00
« Odpowiedź #44 dnia: Listopad 06, 2020, 04:28:49 am »
1. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin      X
2. Raków Częstochowa - Wisła Kraków      1
3. Stal Mielec - Warta Poznań      1
4. Cracovia - Jagiellonia Białystok      1
5. Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław      1
6. Wisła Płock - Pogoń Szczecin      2
7. Legia Warszawa - Lech Poznań      1
8. Górnik Zabrze - Piast Gliwice     1
5,25,36,42,47,50,54,57,62,67