Autor Wątek: 10 kolejka - sobota 7 listopada, godz: 20:00  (Przeczytany 1229 razy)

konkursy

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6 021
10 kolejka - sobota 7 listopada, godz: 20:00
« dnia: Listopad 03, 2020, 09:50:52 am »
W tym wątku typujemy 10 kolejkę polskiej ekstraklasy w piłce nożnej.
Czas typowania jest ustalony do soboty 7 listopada do godziny 19:59:59


Do obstawienia jest łącznie 8 spotkań:

1. Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze      (07.11 sobota, 20:00)
2. Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała      (09.11 poniedziałek, 18:00)
3. Zagłębie Lubin - Stal Mielec      (21.11 sobota, 17:30)
4. Warta Poznań - Wisła Kraków      (21.11 sobota, 20:00)
5. Lech Poznań - Raków Częstochowa      (22.11 niedziela, 12:30)
6. Jagiellonia Białystok - Wisła Płock      (23.11 poniedziałek, 20:30)
7. Cracovia - Legia Warszawa      (22.11 niedziela, 17:30)
8. Piast Gliwice - Lechia Gdańsk      (23.11 poniedziałek, 18:00)


Przy każdym spotkaniu należy podać jedną z trzech możliwych zdarzeń:

1 - wygrają gospodarze
X - będzie remis
2 - wygrają goście


Za każde poprawnie wytypowane spotkanie gracz dostaje 1 pkt do Rankingu.

Użytkownik, który w tej kolejce trafi:
a) 6 spotkań - otrzyma 2 bilety
b) 7 spotkań - otrzyma 5 biletów
c) 8 spotkań - otrzyma 10 biletów




Zasady konkursu:

1. Nie wolno kopiować typowań innych użytkowników.
2. Nie wolno podawać więcej niż 1 raz swoich typowań na daną kolejkę (jeżeli nie pamiętasz czy dodałeś swoje typy, to poszukaj swój post za nim dodasz nowy wątek).
3. W przypadku gdy zmieni się godzina rozpoczęcia spotkania na wcześniejszą niż ta podana w tym wątku (przykładowo z 14:00 na 13:30), pod uwagę będą brane tylko te typowania które zostały podane przed rozpoczęciem zawodów (np. do 13:29).
4. Typowania, które zostały podane po terminie nie będą brane pod uwagę. Lecz spotkania, które odbędą się później już zostaną zaliczone (jeżeli np. gracz nie dodał swoich typowań na czas... to może podać typowania na pozostałe spotkania, które jeszcze nie zostały rozegrane).
5. Nie wolno edytować swoich wątków po rozpoczęciu pierwszego spotkania. Edycja własnych typów przed rozpoczęciem pierwszego meczu jest dozwolona.
6. Nie można podawać pojedynczych typów. Pamiętaj, że gracz który podczas jednej kolejki doda 2 nowe posty z typowaniami nie będzie brany pod uwagę w danej kolejce. Należy tylko i wyłącznie podawać typowania na wszystkie spotkania danej kolejki, które nie zostały jeszcze rozegrane.
7. Użytkownicy, którzy posiadają kilka kont na forum przypisanych do różnych postaci w grze mogą podawać swoje typowania tylko z jednego konta. Administracja będzie weryfikować podejrzane konta w bazie i w przypadku wykrycia multikont typowania nie zostaną uznane (http://forum.gangsters.pl/index.php?topic=17818.0)
« Ostatnia zmiana: Listopad 17, 2020, 12:48:02 pm wysłana przez konkursy »

Jumpers

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 4 404
Odp: 10 kolejka - sobota 7 listopada, godz: 20:00
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 03, 2020, 14:06:37 pm »
1. Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze     1
2. Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała    1
3. Zagłębie Lubin - Stal Mielec    1
4. Warta Poznań - Wisła Kraków    2
5. Lech Poznań - Raków Częstochowa   X
6. Jagiellonia Białystok - Wisła Płock    1
7. Cracovia - Legia Warszawa   1
8. Piast Gliwice - Lechia Gdańsk    2

Witold25

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 4 751
Odp: 10 kolejka - sobota 7 listopada, godz: 20:00
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 03, 2020, 15:23:39 pm »
1. Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze     2
2. Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała                       1
3. Zagłębie Lubin - Stal Mielec                1
4. Warta Poznań - Wisła Kraków              2
5. Lech Poznań - Raków Częstochowa                 2
6. Jagiellonia Białystok - Wisła Płock               1
7. Cracovia - Legia Warszawa              2
8. Piast Gliwice - Lechia Gdańsk                   2

Witold33

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 199
Odp: 10 kolejka - sobota 7 listopada, godz: 20:00
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 03, 2020, 15:25:49 pm »
1. Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze        x
2. Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała                 1
3. Zagłębie Lubin - Stal Mielec             x
4. Warta Poznań - Wisła Kraków               2
5. Lech Poznań - Raków Częstochowa              1
6. Jagiellonia Białystok - Wisła Płock             1
7. Cracovia - Legia Warszawa          2
8. Piast Gliwice - Lechia Gdańsk          2

dawid178

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 368
Odp: 10 kolejka - sobota 7 listopada, godz: 20:00
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 03, 2020, 15:51:08 pm »
1. Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze     x
2. Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała    1
3. Zagłębie Lubin - Stal Mielec    1
4. Warta Poznań - Wisła Kraków    2
5. Lech Poznań - Raków Częstochowa   2
6. Jagiellonia Białystok - Wisła Płock    1
7. Cracovia - Legia Warszawa   1
8. Piast Gliwice - Lechia Gdańsk    1

Adamix20

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 731
Odp: 10 kolejka - sobota 7 listopada, godz: 20:00
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 03, 2020, 15:54:43 pm »
1. Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze      (07.11 sobota, 20:00) 2
2. Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała      (09.11 poniedziałek, 18:00) 2
3. Zagłębie Lubin - Stal Mielec      (21.11 sobota, 17:30) 1
4. Warta Poznań - Wisła Kraków      (21.11 sobota, 20:00) 2
5. Lech Poznań - Raków Częstochowa      (22.11 niedziela, 12:30) 1
6. Jagiellonia Białystok - Wisła Płock      (22.11 niedziela, 15:00) 1
7. Cracovia - Legia Warszawa      (22.11 niedziela, 17:30) 2
8. Piast Gliwice - Lechia Gdańsk      (23.11 poniedziałek, 18:00) 2

pernix

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 452
Odp: 10 kolejka - sobota 7 listopada, godz: 20:00
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 03, 2020, 15:59:17 pm »
1. Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze     2
2. Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała    1
3. Zagłębie Lubin - Stal Mielec    1
4. Warta Poznań - Wisła Kraków    2
5. Lech Poznań - Raków Częstochowa   2
6. Jagiellonia Białystok - Wisła Płock    1
7. Cracovia - Legia Warszawa   2
8. Piast Gliwice - Lechia Gdańsk    2

lukaszg

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 117
Odp: 10 kolejka - sobota 7 listopada, godz: 20:00
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 03, 2020, 17:22:39 pm »
1. Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze                      x
2. Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała    1
3. Zagłębie Lubin - Stal Mielec                           1
4. Warta Poznań - Wisła Kraków                        2
5. Lech Poznań - Raków Częstochowa                x
6. Jagiellonia Białystok - Wisła Płock                  x
7. Cracovia - Legia Warszawa                            2
8. Piast Gliwice - Lechia Gdańsk                        x

piotr178

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 468
Odp: 10 kolejka - sobota 7 listopada, godz: 20:00
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 03, 2020, 19:53:52 pm »
1. Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze      (07.11 sobota, 20:00) 2
2. Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała      (09.11 poniedziałek, 18:00) 1
3. Zagłębie Lubin - Stal Mielec      (21.11 sobota, 17:30) 1
4. Warta Poznań - Wisła Kraków      (21.11 sobota, 20:00) 2
5. Lech Poznań - Raków Częstochowa      (22.11 niedziela, 12:30) 1
6. Jagiellonia Białystok - Wisła Płock      (22.11 niedziela, 15:00) 1
7. Cracovia - Legia Warszawa      (22.11 niedziela, 17:30) 2
8. Piast Gliwice - Lechia Gdańsk      (23.11 poniedziałek, 18:00) 2

krecik1999

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2 331
Odp: 10 kolejka - sobota 7 listopada, godz: 20:00
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 03, 2020, 20:19:03 pm »
1. Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze                           1
2. Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała        1
3. Zagłębie Lubin - Stal Mielec                               1
4. Warta Poznań - Wisła Kraków                            2
5. Lech Poznań - Raków Częstochowa                    1
6. Jagiellonia Białystok - Wisła Płock                      1
7. Cracovia - Legia Warszawa                                2
8. Piast Gliwice - Lechia Gdańsk                            1

Venom [G2]

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6 021
  • RWD next AWD next FWD
Odp: 10 kolejka - sobota 7 listopada, godz: 20:00
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 03, 2020, 22:07:47 pm »
1. Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze      1
2. Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała      1
3. Zagłębie Lubin - Stal Mielec      1
4. Warta Poznań - Wisła Kraków      x
5. Lech Poznań - Raków Częstochowa      x
6. Jagiellonia Białystok - Wisła Płock      1
7. Cracovia - Legia Warszawa      2
8. Piast Gliwice - Lechia Gdańsk     2
1 2 3 czy to świat jest zły czy ty ? Rozejrzyj się, co człowiek robi - a teraz spójrz w lustro i to powiedz człowiekowi !

gucio033

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2 662
Odp: 10 kolejka - sobota 7 listopada, godz: 20:00
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 04, 2020, 05:31:56 am »
1. Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze     1
2. Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała    1
3. Zagłębie Lubin - Stal Mielec    1
4. Warta Poznań - Wisła Kraków    2
5. Lech Poznań - Raków Częstochowa   1
6. Jagiellonia Białystok - Wisła Płock    1
7. Cracovia - Legia Warszawa   2
8. Piast Gliwice - Lechia Gdańsk    1

Farek

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 370
Odp: 10 kolejka - sobota 7 listopada, godz: 20:00
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 04, 2020, 08:11:51 am »
1. Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze     1
2. Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała    1
3. Zagłębie Lubin - Stal Mielec    1
4. Warta Poznań - Wisła Kraków    2
5. Lech Poznań - Raków Częstochowa   1
6. Jagiellonia Białystok - Wisła Płock    1
7. Cracovia - Legia Warszawa   2
8. Piast Gliwice - Lechia Gdańsk    1

Dryn

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 424
Odp: 10 kolejka - sobota 7 listopada, godz: 20:00
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 04, 2020, 08:30:35 am »
1. Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze     2
2. Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała    1
3. Zagłębie Lubin - Stal Mielec      1
4. Warta Poznań - Wisła Kraków     2
5. Lech Poznań - Raków Częstochowa   2
6. Jagiellonia Białystok - Wisła Płock    1
7. Cracovia - Legia Warszawa     2
8. Piast Gliwice - Lechia Gdańsk    2

Słoń72

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 5 907
Odp: 10 kolejka - sobota 7 listopada, godz: 20:00
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 04, 2020, 16:33:25 pm »
1. Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze                       X
2. Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała    1
3. Zagłębie Lubin - Stal Mielec                            2
4. Warta Poznań - Wisła Kraków                         X
5. Lech Poznań - Raków Częstochowa                 1 
6. Jagiellonia Białystok - Wisła Płock                   X
7. Cracovia - Legia Warszawa                             2
8. Piast Gliwice - Lechia Gdańsk                         2