Autor Wątek: 10 kolejka - sobota 7 listopada, godz: 20:00  (Przeczytany 1228 razy)

SMYCZEK

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 624
Odp: 10 kolejka - sobota 7 listopada, godz: 20:00
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 04, 2020, 17:07:19 pm »
1. Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze     1
2. Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała     1
3. Zagłębie Lubin - Stal Mielec     1
4. Warta Poznań - Wisła Kraków     2
5. Lech Poznań - Raków Częstochowa    1
6. Jagiellonia Białystok - Wisła Płock      1
7. Cracovia - Legia Warszawa      2
8. Piast Gliwice - Lechia Gdańsk     2

cliford

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 4 584
Odp: 10 kolejka - sobota 7 listopada, godz: 20:00
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 04, 2020, 17:34:24 pm »
1. Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze                           -2
2. Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała        -1
3. Zagłębie Lubin - Stal Mielec                               -1
4. Warta Poznań - Wisła Kraków                            -2
5. Lech Poznań - Raków Częstochowa                   -2
6. Jagiellonia Białystok - Wisła Płock                     -1
7. Cracovia - Legia Warszawa                              -2
8. Piast Gliwice - Lechia Gdańsk                          -2

Pood

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 290
Odp: 10 kolejka - sobota 7 listopada, godz: 20:00
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 04, 2020, 20:14:28 pm »
1.x
2.1
3.1
4.2
5.1
6.1
7.1
8.2

anusiakks

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 398
Odp: 10 kolejka - sobota 7 listopada, godz: 20:00
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 05, 2020, 02:55:52 am »
1. Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze   2
2. Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała    x
3. Zagłębie Lubin - Stal Mielec    1
4. Warta Poznań - Wisła Kraków    1
5. Lech Poznań - Raków Częstochowa   1
6. Jagiellonia Białystok - Wisła Płock    x
7. Cracovia - Legia Warszawa  1
8. Piast Gliwice - Lechia Gdańsk    2

GOpoznan[g1][g2]

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 408
Odp: 10 kolejka - sobota 7 listopada, godz: 20:00
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 05, 2020, 08:31:05 am »
1. Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze      (07.11 sobota, 20:00) 1
2. Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała      (09.11 poniedziałek, 18:00) 1
3. Zagłębie Lubin - Stal Mielec      (21.11 sobota, 17:30) 1
4. Warta Poznań - Wisła Kraków      (21.11 sobota, 20:00) 1   
5. Lech Poznań - Raków Częstochowa      (22.11 niedziela, 12:30) 1
6. Jagiellonia Białystok - Wisła Płock      (22.11 niedziela, 15:00) 1
7. Cracovia - Legia Warszawa      (22.11 niedziela, 17:30) 1
8. Piast Gliwice - Lechia Gdańsk      (23.11 poniedziałek, 18:00) 1

Simonix

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 864
Odp: 10 kolejka - sobota 7 listopada, godz: 20:00
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 05, 2020, 13:11:38 pm »
1. Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze     1
2. Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała     1
3. Zagłębie Lubin - Stal Mielec      1
4. Warta Poznań - Wisła Kraków     2
5. Lech Poznań - Raków Częstochowa      1
6. Jagiellonia Białystok - Wisła Płock      1
7. Cracovia - Legia Warszawa    x
8. Piast Gliwice - Lechia Gdańsk      x

Marmolad

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 556
Odp: 10 kolejka - sobota 7 listopada, godz: 20:00
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 05, 2020, 19:54:31 pm »
1. Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze     1
2. Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała     1
3. Zagłębie Lubin - Stal Mielec      1
4. Warta Poznań - Wisła Kraków     2
5. Lech Poznań - Raków Częstochowa      1
6. Jagiellonia Białystok - Wisła Płock      1
7. Cracovia - Legia Warszawa    2
8. Piast Gliwice - Lechia Gdańsk      2

Mariooss

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 341
Odp: 10 kolejka - sobota 7 listopada, godz: 20:00
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 05, 2020, 20:29:30 pm »
Do obstawienia jest łącznie 8 spotkań:
1. Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze      (07.11 sobota, 20:00)                                  1
2. Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała      (09.11 poniedziałek, 18:00)     1
3. Zagłębie Lubin - Stal Mielec      (21.11 sobota, 17:30)                            1
4. Warta Poznań - Wisła Kraków      (21.11 sobota, 20:00)                       2
5. Lech Poznań - Raków Częstochowa      (22.11 niedziela, 12:30)         1
6. Jagiellonia Białystok - Wisła Płock      (22.11 niedziela, 15:00)        1
7. Cracovia - Legia Warszawa      (22.11 niedziela, 17:30)                  2
8. Piast Gliwice - Lechia Gdańsk      (23.11 poniedziałek, 18:00)         1

Daniel2026

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: 10 kolejka - sobota 7 listopada, godz: 20:00
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 05, 2020, 21:37:13 pm »
1. Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze     X
2. Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała    1
3. Zagłębie Lubin - Stal Mielec    1
4. Warta Poznań - Wisła Kraków    2
5. Lech Poznań - Raków Częstochowa   1
6. Jagiellonia Białystok - Wisła Płock    1
7. Cracovia - Legia Warszawa   2
8. Piast Gliwice - Lechia Gdańsk   1

matkas37

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 172
Odp: 10 kolejka - sobota 7 listopada, godz: 20:00
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 05, 2020, 22:22:26 pm »
1. Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze     1
2. Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała    1
3. Zagłębie Lubin - Stal Mielec    1
4. Warta Poznań - Wisła Kraków    2
5. Lech Poznań - Raków Częstochowa   2
6. Jagiellonia Białystok - Wisła Płock    1
7. Cracovia - Legia Warszawa   1
8. Piast Gliwice - Lechia Gdańsk    1

seba069

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 900
  • [G2] 13,16,23,29,39,41,49,52,57,65
Odp: 10 kolejka - sobota 7 listopada, godz: 20:00
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 05, 2020, 23:56:01 pm »
1.1
2.1
3.1
4.2
5.1
6.1
7.2
8.1

TKN mafia

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3 999
  • Korona Kielce!!!
Odp: 10 kolejka - sobota 7 listopada, godz: 20:00
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 05, 2020, 23:59:44 pm »
1. Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze                    1
2. Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała  2   
3. Zagłębie Lubin - Stal Mielec                           1
4. Warta Poznań - Wisła Kraków                          1
5. Lech Poznań - Raków Częstochowa                    1 
6. Jagiellonia Białystok - Wisła Płock                      1
7. Cracovia - Legia Warszawa                               1
8. Piast Gliwice - Lechia Gdańsk                          1

skorpion062/kuszczak1997

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 528
    • Ref
Odp: 10 kolejka - sobota 7 listopada, godz: 20:00
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 06, 2020, 04:30:49 am »
1. Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze     1
2. Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała    1
3. Zagłębie Lubin - Stal Mielec    2
4. Warta Poznań - Wisła Kraków    2
5. Lech Poznań - Raków Częstochowa   1
6. Jagiellonia Białystok - Wisła Płock    1
7. Cracovia - Legia Warszawa   2
8. Piast Gliwice - Lechia Gdańsk    2
5,25,36,42,47,50,54,57,62,67

HollywoodHogan

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2 695
Odp: 10 kolejka - sobota 7 listopada, godz: 20:00
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 06, 2020, 04:44:19 am »
1.Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze-2
2.Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała-X
3.Zagłębie Lubin - Stal Mielec-1
4.Warta Poznań - Wisła Kraków-2
5.Lech Poznań - Raków Częstochowa-1
6.Jagiellonia Białystok - Wisła Płock-1
7.Cracovia - Legia Warszawa-2
8.Piast Gliwice - Lechia Gdańsk-2

ricardo007

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 430
Odp: 10 kolejka - sobota 7 listopada, godz: 20:00
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 06, 2020, 06:44:02 am »
1. Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze     x
2. Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała                       1
3. Zagłębie Lubin - Stal Mielec                1
4. Warta Poznań - Wisła Kraków              2
5. Lech Poznań - Raków Częstochowa                 x
6. Jagiellonia Białystok - Wisła Płock               1
7. Cracovia - Legia Warszawa              x
8. Piast Gliwice - Lechia Gdańsk                   1