• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Wymiana pkt obrony

Zaczęty przez Arturek509, Listopad 07, 2020, 17:56:10 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Arturek509

Od jakiegoś czasu myśle nad pomysłem co do punktów obrony. Jedna z poprzednich aktualizacji która zwiększyła punkty ataku i obrony bardzo korzystnie wpłyneła na rozwój gangów. Obecnie zbędną rzeczą są punkty obrony ponieważ według zasad każdy gang posiadający powyżej 10 dzielnic wystarczy że ustawi na działce 10 000 pkt i wtedy dzielnica nie może być przejęta. Wiele punktów obrony sie marnuje. Dla przykładu stan po 7 dniach Obrona: 4 998 716 700 pkt

Proponuje możliwość wymiany punktów obrony na punkty ataku według połowy przelicznika statystyk z walk gangów czyli 5 punktów obrony wymienilibyśmy na 1 punkt ataku. Uważam że to byłby ciekawy pomysł zwłaszcza że przydatny by był dla wszystkich zarówno dla słabszych gangów jak i dla mocniejszych. Zarobki z dzielnic są ważne obecnie i tak naprawde pomogło by to rozwinąć sie dalej wszystkim gangom.

Gra w pewnym momencie robi sie dośc trudna i być może wielu sie zniechęca ogromnym wzrostem kosztów na poziomy powyżej 1000 a i nie każdy chce inwestować dużo realnej kasy w ta gre. To by pomogło takim osobom choć troche.

Drugim pomysłem jest struktura w gangu która w obecnych czasach jest chyba całkowicie zbędna nawet dla nowych gangów. Można by ją zamienić na strukture umożliwiającą zakup punktów ataku w podobnym przeliczniku (bądź maksymalnie z 2 x większym bo więcej to będzie sie całkowicie nie opłacać) czyli to mogła by być dobra opcja dla bileciarzy ;D

Tak naprawde nie wiem czy admin interesuje sie pomysłami graczy czy nie ale czasami warto wyrazić swoje zdanie które mogło by nasunąć jakiś ciekawy pomysł twórcy gry na zmiane którejś z mechanik jak to było zrobione z punktami gangowymi.

Poprosze o w miare możliwości odpowiedzi związane z danym tematem :D

eli54321

Siemka, wie kto ło który gro bajern dzisiej ?
2,10,22,32,34,42,44,51,66,72

Arturek509


eli54321

2,10,22,32,34,42,44,51,66,72

MaciaseK

ciekawe i interesujace mi sie nawet podoba zawsze cos nowego i idacego ku rozwijaniu na tej grze:)