Autor Wątek: 11 kolejka - piątek 27 listopada, godz: 18:00  (Przeczytany 1154 razy)

HollywoodHogan

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2 695
Odp: 11 kolejka - piątek 27 listopada, godz: 18:00
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 23, 2020, 20:46:52 pm »
1.Wisła Płock - Cracovia-2
2.Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin-X
3.Stal Mielec - Jagiellonia Białystok-2
4.Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław-2
5.Wisła Kraków - Zagłębie Lubin-1
6.Raków Częstochowa - Warta Poznań-1
7.Legia Warszawa - Piast Gliwice-1
8.Lechia Gdańsk - Lech Poznań-2

Mariooss

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 343
Odp: 11 kolejka - piątek 27 listopada, godz: 18:00
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 23, 2020, 21:16:54 pm »
Do obstawienia jest łącznie 8 spotkań:
1. Wisła Płock - Cracovia      (27.11 piątek, 18:00)                        1
2. Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin      (27.11 piątek, 20:30)        1
3. Stal Mielec - Jagiellonia Białystok      (28.11 sobota, 15:00)                     2
4. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław      (28.11 sobota, 17:30)    2
5. Wisła Kraków - Zagłębie Lubin      (28.11 sobota, 20:00)                         1
6. Raków Częstochowa - Warta Poznań      (29.11 niedziela, 15:00)       1
7. Legia Warszawa - Piast Gliwice      (29.11 niedziela, 17:30)             1
8. Lechia Gdańsk - Lech Poznań      (30.11 poniedziałek, 18:00)        2

idioteque

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 113
Odp: 11 kolejka - piątek 27 listopada, godz: 18:00
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 23, 2020, 21:22:39 pm »
1. Wisła Płock - Cracovia                 2
2. Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin                x
3. Stal Mielec - Jagiellonia Białystok                     2
4. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław          2
5. Wisła Kraków - Zagłębie Lubin                  x
6. Raków Częstochowa - Warta Poznań             1
7. Legia Warszawa - Piast Gliwice             2
8. Lechia Gdańsk - Lech Poznań                   2

Dryn

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 424
Odp: 11 kolejka - piątek 27 listopada, godz: 18:00
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 24, 2020, 08:12:09 am »
1.Wisła Płock - Cracovia 2
2.Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin 2
3.Stal Mielec - Jagiellonia Białystok 2
4.Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław 2
5.Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 1
6.Raków Częstochowa - Warta Poznań 1
7.Legia Warszawa - Piast Gliwice 1
8.Lechia Gdańsk - Lech Poznań 2

Adi Wielki

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 544
Odp: 11 kolejka - piątek 27 listopada, godz: 18:00
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 24, 2020, 08:34:19 am »
1. Wisła Płock - Cracovia                                   1
2. Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin                     1
3. Stal Mielec - Jagiellonia Białystok                   2
4. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław     1
5. Wisła Kraków - Zagłębie Lubin                       1
6. Raków Częstochowa - Warta Poznań              1
7. Legia Warszawa - Piast Gliwice                      1
8. Lechia Gdańsk - Lech Poznań                        2

krecik1999

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2 331
Odp: 11 kolejka - piątek 27 listopada, godz: 18:00
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 24, 2020, 12:39:16 pm »
1. Wisła Płock - Cracovia                                      2
2. Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin                        1
3. Stal Mielec - Jagiellonia Białystok                      2
4. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław        2
5. Wisła Kraków - Zagłębie Lubin                          1
6. Raków Częstochowa - Warta Poznań                 1
7. Legia Warszawa - Piast Gliwice                         1
8. Lechia Gdańsk - Lech Poznań                           2

ankam

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 182
Odp: 11 kolejka - piątek 27 listopada, godz: 18:00
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 24, 2020, 18:42:45 pm »
1. Wisła Płock - Cracovia      1
2. Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin      1
3. Stal Mielec - Jagiellonia Białystok   2
4. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław     1
5. Wisła Kraków - Zagłębie Lubin      2
6. Raków Częstochowa - Warta Poznań    1
7. Legia Warszawa - Piast Gliwice   1
8. Lechia Gdańsk - Lech Poznań    1

matkas37

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 172
Odp: 11 kolejka - piątek 27 listopada, godz: 18:00
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 24, 2020, 22:53:10 pm »
1 Wisła Płock - Cracovia  2
2. Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin 1
3. Stal Mielec - Jagiellonia Białystok  2
4. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław 2
5. Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 2
6. Raków Częstochowa - Warta Poznań  2
7. Legia Warszawa - Piast Gliwice 1
8. Lechia Gdańsk - Lech Poznań   2

SMYCZEK

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 624
Odp: 11 kolejka - piątek 27 listopada, godz: 18:00
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 25, 2020, 14:02:51 pm »
1. Wisła Płock - Cracovia    1
2. Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin    1
3. Stal Mielec - Jagiellonia Białystok     2
4. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław     2
5. Wisła Kraków - Zagłębie Lubin     1
6. Raków Częstochowa - Warta Poznań    1
7. Legia Warszawa - Piast Gliwice     1
8. Lechia Gdańsk - Lech Poznań    2

piotr178

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 468
Odp: 11 kolejka - piątek 27 listopada, godz: 18:00
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 25, 2020, 17:15:48 pm »
1. Wisła Płock - Cracovia      (27.11 piątek, 18:00) 2
2. Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin      (27.11 piątek, 20:30) 1
3. Stal Mielec - Jagiellonia Białystok      (28.11 sobota, 15:00) 2
4. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław      (28.11 sobota, 17:30) 2
5. Wisła Kraków - Zagłębie Lubin      (28.11 sobota, 20:00) 2
6. Raków Częstochowa - Warta Poznań      (29.11 niedziela, 15:00) 1
7. Legia Warszawa - Piast Gliwice      (29.11 niedziela, 17:30) 1
8. Lechia Gdańsk - Lech Poznań      (30.11 poniedziałek, 18:00) 2

zulus

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 826
Odp: 11 kolejka - piątek 27 listopada, godz: 18:00
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 25, 2020, 17:19:30 pm »
1. Wisła Płock - Cracovia              1
2. Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin              1
3. Stal Mielec - Jagiellonia Białystok           2
4. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław            x
5. Wisła Kraków - Zagłębie Lubin                           2
6. Raków Częstochowa - Warta Poznań                   1
7. Legia Warszawa - Piast Gliwice                1
8. Lechia Gdańsk - Lech Poznań                    2

sikor9[g2]

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2 160
Odp: 11 kolejka - piątek 27 listopada, godz: 18:00
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 25, 2020, 19:12:47 pm »
1. Wisła Płock - Cracovia      2
2. Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin      2
3. Stal Mielec - Jagiellonia Białystok     2
4. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław     2
5. Wisła Kraków - Zagłębie Lubin   2
6. Raków Częstochowa - Warta Poznań      2
7. Legia Warszawa - Piast Gliwice     1
8. Lechia Gdańsk - Lech Poznań      2

GOpoznan[g1][g2]

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 408
Odp: 11 kolejka - piątek 27 listopada, godz: 18:00
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 26, 2020, 07:36:16 am »
1. Wisła Płock - Cracovia      (27.11 piątek, 18:00) 2
2. Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin      (27.11 piątek, 20:30) 1
3. Stal Mielec - Jagiellonia Białystok      (28.11 sobota, 15:00) 2
4. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław      (28.11 sobota, 17:30) 2
5. Wisła Kraków - Zagłębie Lubin      (28.11 sobota, 20:00) 2
6. Raków Częstochowa - Warta Poznań      (29.11 niedziela, 15:00) 1
7. Legia Warszawa - Piast Gliwice      (29.11 niedziela, 17:30) 1
8. Lechia Gdańsk - Lech Poznań      (30.11 poniedziałek, 18:00) 1
 

matosz

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 263
Odp: 11 kolejka - piątek 27 listopada, godz: 18:00
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 26, 2020, 09:52:18 am »
1. Wisła Płock - Cracovia      2
2. Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin      1
3. Stal Mielec - Jagiellonia Białystok      2
4. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław      2
5. Wisła Kraków - Zagłębie Lubin      1
6. Raków Częstochowa - Warta Poznań      x
7. Legia Warszawa - Piast Gliwice      1
8. Lechia Gdańsk - Lech Poznań     x

anusiakks

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 398
Odp: 11 kolejka - piątek 27 listopada, godz: 18:00
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 26, 2020, 16:23:06 pm »
1. Wisła Płock - Cracovia      2
2. Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin  1             
3. Stal Mielec - Jagiellonia Białystok       2             
4. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław       x   
5. Wisła Kraków - Zagłębie Lubin            2     
6. Raków Częstochowa - Warta Poznań        1
7. Legia Warszawa - Piast Gliwice            x
8. Lechia Gdańsk - Lech Poznań               1