• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Problem ze skalą przy walce...

Zaczęty przez Divisio23, Październik 18, 2021, 08:42:52 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Divisio23

Hejka ^^

Posiadam dobrego lapka ze wszystkimi aktualizacjami, wtyczkami itp. Czy tylko u mnie jest ten problem, że przy walce ta skala, która się porusza w góręę i w dół, klatkuje?
Oczyściłem przeglądarkę i wyrzuciłem zbędne rzeczy, ale nadal jest problem..... :(

Emma53

Jaki masz ten laptop? W znaczeniu jaka specyfikacja? Na jakiej przeglądarce również siedzisz? Może jakiś adblock/ javascript blocker coś tutaj namieszał. Poza tym być może masz za dużo kart otwartych naraz i gra przez to trochę klatkuje. To są małe rzeczy które mogą też wpływać na funkcjonowanie stron rodzaju YouTube.

Divisio23

Win 10 Pro x64, Intel i5 8300H, 16 GB RAM, Lenovo Legion Y530 ^^ Mam raptem parę kart otwartych, ale jak zobaczyłem teraz na służbowym kompie, to normalnie chodzi... Hmm... Wszystkie wtyczki są ok, ad blocki usunięte... Nie wiem, co się stało, że brakuje tej płynności...

AnnaMeekins1960

To bardzo dziwne. Patrząc na specyfikację, wszystko powinno normalnie działać. Może instalacja nowej przeglądarki pomoże? Coś musi być nie tak po jej stronie lub coś spowalnia mocno tę grę. Czy w innych zadaniach również czujesz, że mogłoby być szybciej, czy raczej działa normalnie?