• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Uwagi...

Zaczęty przez Malborasek, Luty 12, 2021, 18:46:48 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Malborasek

Czy administracja gry oby nie przesadza z tymi swoimi kwadracikami ?? Większość graczy to nieskromnie pisząc stali bywalce... Logując się i po JEDNYM ruchu na grze już sprawdzanie "czy nie jestem boootem" ?? To zachęta do grania ?? A może w ten sposób chcecie "wypromować" słabą akcje "za poleconego" ?? Jak mam komuś polecić grę, skoro ciągle wyskakuje "sprawdzamy tylko.... " ?? Póki co po kilku latach bardziej "zachęcacie" żeby nie grać niż "polecać"

Wchodząc, chce sobie pograć a nie klikać dosłownie co chwile w Wasze kwadraciki :/ O ile na kompie nie jest to takie uciążliwe tak na telefonie jest to wybitnie zniechęcające...

Przecież widzicie kto gra normalnie, kto WAM płaci- i kto WAS tak naprawdę UTRZYMUJE....


Zróbcie coś, żeby ta gra była przyjemnością dla graczy którzy są z Wami od lat...Jakiś ukłon w stronę stałych graczy ?? Bo nic tak nie wkurwi... jak logujesz się i na 20 kliknięć 12 razy musisz walnąć wasze kwadraciki :/

No chyba, że jest to zrobione po to żeby "rozwalić" komuś dobrą passe ?

pernix

W pełni popieram,  nie wiem co ma na celu weryfikacja co 5 minut ale przydałoby się zrobic z tym porządek.

W-11

Ma się weryfikację na wszystkim, nawet przez godzinę potrafi być weryfikacja Tur, Miasto, WG i tak w kółko naprzemiennie co 2-4 akcje, nawet jak lvl się klepie to wyskakuje niemalże jeden po drugim, takiej weryfikacji jak tutaj nie ma w żadnej grze na świecie.

Gangsters trafiło na listę TOP 1 Najbardziej Absurdalnych gier na świecie, która ma nawet podwójne weryfikacje..

seba069

Administracja lubi piosenki Dawida Podsiadło :) też mnie to frustruje

Malborasek

Te forum jest po co ?? Administracja generalnie ma w dupie użytkowników i ich problemy...

Że też nie ma 182361826414 kwadracików jak się wpłaca, wysyła sms-y itd.... Wtedy nie ma boootów. A szkoda bo po drugim kwadraciku bym zrezygnował z jakiejkolwiek wpłaty....

Generalnie za każdym razem jak pojawi się Wasza "weryfikacja" wyloguje się z gry... i tak będzie ZAWSZE...

Skoro weryfikujecie starych graczy z taką częstotliwością....

Aż do momentu, aż całkowicie zniechęce się do gry...