Autor Wątek: 2 kolejka - piątek 9 kwietnia, godz: 18:00  (Przeczytany 248 razy)

ziomeekk89

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 210
Odp: 2 kolejka - piątek 9 kwietnia, godz: 18;00
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 06, 2021, 22:13:06 pm »
1. Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz      1.
2. Sparta Wrocław - Apatar Toruń     1
3. Stal Gorzów - Motor Lublin                   1.
4. Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno      2.

Witold33

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 064
Odp: 2 kolejka - piątek 9 kwietnia, godz: 18;00
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 07, 2021, 00:21:49 am »
1. Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz                   1
2. Sparta Wrocław - Apatar Toruń                              1
3. Stal Gorzów - Motor Lublin                                      1
4. Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno                    2

Witold25

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 4 615
Odp: 2 kolejka - piątek 9 kwietnia, godz: 18;00
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 07, 2021, 00:34:04 am »
1. Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz               1
2. Sparta Wrocław - Apatar Toruń                         1
3. Stal Gorzów - Motor Lublin                      1
4. Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno                1

Don Matteo777

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 44
Odp: 2 kolejka - piątek 9 kwietnia, godz: 18:00
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 07, 2021, 10:49:53 am »
1. Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz        1
2. Sparta Wrocław - Apatar Toruń                   2
3. Stal Gorzów - Motor Lublin                         1
4. Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno         1

TKN mafia

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3 929
  • Korona Kielce!!!
Odp: 2 kolejka - piątek 9 kwietnia, godz: 18:00
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 07, 2021, 15:40:31 pm »
1. Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz     1
2. Sparta Wrocław - Apatar Toruń     1
3. Stal Gorzów - Motor Lublin      1
4. Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno  2

Farek

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 301
Odp: 2 kolejka - piątek 9 kwietnia, godz: 18:00
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 07, 2021, 16:43:03 pm »
1. Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz     1
2. Sparta Wrocław - Apatar Toruń                2
3. Stal Gorzów - Motor Lublin                      1
4. Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno      2

Adi Wielki

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 415
Odp: 2 kolejka - piątek 9 kwietnia, godz: 18:00
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 07, 2021, 16:45:18 pm »
1. Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz                   1

2. Sparta Wrocław - Apatar Toruń                              1

3. Stal Gorzów - Motor Lublin                                     1

4. Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno                     2

sikor9[g2]

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2 005
Odp: 2 kolejka - piątek 9 kwietnia, godz: 18:00
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 08, 2021, 06:06:15 am »
1. Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz      1
2. Sparta Wrocław - Apatar Toruń      1
3. Stal Gorzów - Motor Lublin    1
4. Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno      2

zet83

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2 915
Odp: 2 kolejka - piątek 9 kwietnia, godz: 18:00
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 08, 2021, 09:11:22 am »
1. Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz      (09.04 piątek, 18:00) 1
2. Sparta Wrocław - Apatar Toruń      (09.04 piątek, 20:30) 1
3. Stal Gorzów - Motor Lublin      (11.04 niedziela, 16:30) 1
4. Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno      (11.04 niedziela, 19:15) 2

nim

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 133
Odp: 2 kolejka - piątek 9 kwietnia, godz: 18:00
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 08, 2021, 12:29:11 pm »
1. Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz            1
2. Sparta Wrocław - Apatar Toruń                      1
3. Stal Gorzów - Motor Lublin                       1
4. Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno      1     

Marmolad

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 520
Odp: 2 kolejka - piątek 9 kwietnia, godz: 18:00
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 08, 2021, 17:18:21 pm »
1. Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz        1
2. Sparta Wrocław - Apatar Toruń                   1
3. Stal Gorzów - Motor Lublin                           1
4. Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno        2

terror-machine

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 368
Odp: 2 kolejka - piątek 9 kwietnia, godz: 18:00
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 08, 2021, 20:48:27 pm »
1. Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz   1
2. Sparta Wrocław - Apatar Toruń              1
3. Stal Gorzów - Motor Lublin                     1
4. Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno     1

krecik1999

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2 177
Odp: 2 kolejka - piątek 9 kwietnia, godz: 18:00
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 08, 2021, 22:03:20 pm »
1. Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz           1
2. Sparta Wrocław - Apatar Toruń                      1
3. Stal Gorzów - Motor Lublin                            1
4. Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno            2

gucio033

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2 506
Odp: 2 kolejka - piątek 9 kwietnia, godz: 18:00
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 09, 2021, 02:36:33 am »
1. Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz - 1
2. Sparta Wrocław - Apatar Toruń     - 1
3. Stal Gorzów - Motor Lublin     - 1
4. Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno - 1

9bobek4

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 171
Odp: 2 kolejka - piątek 9 kwietnia, godz: 18:00
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 09, 2021, 06:26:11 am »
1. Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz      1
2. Sparta Wrocław - Apatar Toruń      1
3. Stal Gorzów - Motor Lublin      1
4. Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno      2