Autor Wątek: Mecze o 1 i 3 miejsce - środa 14 kwietnia, godz: 17:30  (Przeczytany 321 razy)

Marmolad

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 526
Odp: Mecze o 1 i 3 miejsce - środa 14 kwietnia, godz: 17:30
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 13, 2021, 17:48:34 pm »
1. PGE Skra Bełchatów - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa (mecz nr 1 o miejsce 3)                           2
2. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel (mecz nr 1 o miejsce 1)                     1
3. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - PGE Skra Bełchatów (mecz nr 2 o miejsce 3)                           1
4. Jastrzębski Węgiel - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (mecz nr 2 o miejsce 1)                     1
5. PGE Skra Bełchatów - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa (ewentualny mecz nr 3 o miejsce 3)         2 
6. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel (ewentualny mecz nr 3 o miejsce 1)   1

jolaba

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 5 644
Odp: Mecze o 1 i 3 miejsce - środa 14 kwietnia, godz: 17:30
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 13, 2021, 19:03:33 pm »
1. PGE Skra Bełchatów - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa (mecz nr 1 o miejsce 3)                          1
2. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel (mecz nr 1 o miejsce 1)                     1
3. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - PGE Skra Bełchatów (mecz nr 2 o miejsce 3)                          1
4. Jastrzębski Węgiel - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (mecz nr 2 o miejsce 1)                    2
5. PGE Skra Bełchatów - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa (ewentualny mecz nr 3 o miejsce 3)        1
6. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel (ewentualny mecz nr 3 o miejsce 1)   1

Jurcyś

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 679
Odp: Mecze o 1 i 3 miejsce - środa 14 kwietnia, godz: 17:30
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 14, 2021, 06:52:46 am »
1. PGE Skra Bełchatów - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa    1 
2. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel   1   
3. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - PGE Skra Bełchatów    2 
4. Jastrzębski Węgiel - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle   1   
5. PGE Skra Bełchatów - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa 1   
6. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel 1

kisiel1983

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
Odp: Mecze o 1 i 3 miejsce - środa 14 kwietnia, godz: 17:30
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 14, 2021, 15:22:30 pm »
1.1
2.1
3.1
4.1
5.2
6.2

tomekluty7

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 5 348
Odp: Mecze o 1 i 3 miejsce - środa 14 kwietnia, godz: 17:30
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 14, 2021, 16:47:24 pm »
1,1
2,1
3,2
4,2
5,1
6,1

maly9411/Mazi.

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 093
Odp: Mecze o 1 i 3 miejsce - środa 14 kwietnia, godz: 17:30
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 14, 2021, 17:09:48 pm »
1. PGE Skra Bełchatów - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa 1
2. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel 1
3. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - PGE Skra Bełchatów 2
4. Jastrzębski Węgiel - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2
5. PGE Skra Bełchatów - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa 1
6. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski wegiel
1

damianosi

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2 422
Odp: Mecze o 1 i 3 miejsce - środa 14 kwietnia, godz: 17:30
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 14, 2021, 17:10:33 pm »
 
3. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - PGE Skra Bełchatów    1
4. Jastrzębski Węgiel - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle   1   
5. PGE Skra Bełchatów - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa 2 
6. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel 1
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 18, 2021, 14:44:35 pm wysłana przez damianosi »

Adi Wielki

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 435
Odp: Mecze o 1 i 3 miejsce - środa 14 kwietnia, godz: 17:30
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 14, 2021, 17:28:56 pm »
1. PGE Skra Bełchatów - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa         1

2. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel    1
 
3. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - PGE Skra Bełchatów          1

4. Jastrzębski Węgiel - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle    2
 
5. PGE Skra Bełchatów - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa          1   

6. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel    1

Adamix20

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 596
Odp: Mecze o 1 i 3 miejsce - środa 14 kwietnia, godz: 17:30
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 15, 2021, 08:08:33 am »
1. PGE Skra Bełchatów - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa (mecz nr 1 o miejsce 3)      (14.04 środa, 17:30) 1
2. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel (mecz nr 1 o miejsce 1)      (14.04 środa, 20:30) 1
3. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - PGE Skra Bełchatów (mecz nr 2 o miejsce 3)      (18.04 niedziela, 14:45) 2
4. Jastrzębski Węgiel - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (mecz nr 2 o miejsce 1)      (18.04 niedziela, 17:30) 2
5. PGE Skra Bełchatów - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa (ewentualny mecz nr 3 o miejsce 3)      (brak daty) 1
6. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel (ewentualny mecz nr 3 o miejsce 1)      (brak daty) 1

Don Matteo777

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 51
Odp: Mecze o 1 i 3 miejsce - środa 14 kwietnia, godz: 17:30
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 15, 2021, 09:47:31 am »
1. PGE Skra Bełchatów - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa (mecz nr 1 o miejsce 3)      (14.04 środa, 17:30) --> wynik 2:3
2. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel (mecz nr 1 o miejsce 1)      (14.04 środa, 20:30) --> wynik 1:3
3. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - PGE Skra Bełchatów (mecz nr 2 o miejsce 3)      (18.04 niedziela, 14:45)            1
4. Jastrzębski Węgiel - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (mecz nr 2 o miejsce 1)      (18.04 niedziela, 17:30)       1
5. PGE Skra Bełchatów - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa (ewentualny mecz nr 3 o miejsce 3)      (brak daty)              1
6. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel (ewentualny mecz nr 3 o miejsce 1)      (brak daty)         1

matosz

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 243
Odp: Mecze o 1 i 3 miejsce - środa 14 kwietnia, godz: 17:30
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 16, 2021, 08:59:29 am »
1. PGE Skra Bełchatów - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa (mecz nr 1 o miejsce 3)      (14.04 środa, 17:30) --> wynik 2:3
2. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel (mecz nr 1 o miejsce 1)      (14.04 środa, 20:30) --> wynik 1:3
3. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - PGE Skra Bełchatów (mecz nr 2 o miejsce 3)     1
4. Jastrzębski Węgiel - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (mecz nr 2 o miejsce 1)      2
5. PGE Skra Bełchatów - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa (ewentualny mecz nr 3 o miejsce 3)      2
6. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel (ewentualny mecz nr 3 o miejsce 1)      1

zet83

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2 947
Odp: Mecze o 1 i 3 miejsce - środa 14 kwietnia, godz: 17:30
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 16, 2021, 11:03:53 am »
3. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - PGE Skra Bełchatów (mecz nr 2 o miejsce 3)      (18.04 niedziela, 14:45 2
4. Jastrzębski Węgiel - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (mecz nr 2 o miejsce 1)      (18.04 niedziela, 17:30) 1
5. PGE Skra Bełchatów - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa (ewentualny mecz nr 3 o miejsce 3)      (brak daty) 1
6. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel (ewentualny mecz nr 3 o miejsce 1)      (brak daty) 2

elwis2511

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 517
  • ;-)
Odp: Mecze o 1 i 3 miejsce - środa 14 kwietnia, godz: 17:30
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 18, 2021, 21:35:16 pm »
5. PGE Skra Bełchatów - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa (ewentualny mecz nr 3 o miejsce 3)      (brak daty)  1

konkursy

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 5 817
Odp: Mecze o 1 i 3 miejsce - środa 14 kwietnia, godz: 17:30
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 22, 2021, 09:20:38 am »
1. PGE Skra Bełchatów - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa (mecz nr 1 o miejsce 3)      2
2. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel (mecz nr 1 o miejsce 1)      2
3. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - PGE Skra Bełchatów (mecz nr 2 o miejsce 3)      2
4. Jastrzębski Węgiel - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (mecz nr 2 o miejsce 1)      1
5. PGE Skra Bełchatów - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa (ewentualny mecz nr 3 o miejsce 3)      2
6. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel (ewentualny mecz nr 3 o miejsce 1)      brak


Wyniki:



Marmolad   -   3
Witold25   -   3

damianosi   -   2
Jurcyś   -   2
kisiel1983   -   2
Mariooss   -   2
Witold33   -   2
zet83   -   2

Adamix20   -   1
cliford   -   1
davemirra14   -   1
Don Matteo777   -   1
gucio033   -   1
HollywoodHogan   -   1
maly9411/Mazi.   -   1
matosz   -   1
sikor9[g2]   -   1
Słoń72   -   1
SMYCZEK   -   1
TKN mafia   -   1
tomekluty7   -   1
Venom [G2]   -   1

Adi Wielki   -   0
ciucia24   -   0
elwis2511   -   0
jolaba   -   0
krecik1999   -   0



Jeżeli Twoje typowania zostały błędnie sprawdzone prosimy o poinformowanie po przez prywatną wiadomość (w grze lub na forum) administratora o nicku "konkursy".