• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Niech ktoś w końcu weźmie się za reklame 🙄

Zaczęty przez Blan, Maj 07, 2021, 13:58:57 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Przyda się reklama gry, jak myślicie?

Tak, oczywiście
Nie, uj w tą grę xD

turoseq2

Cytat: Zoomikowo w Maj 07, 2021, 22:17:05 PM
Cytat: turoseq2 w Maj 07, 2021, 20:28:37 PM
(...)



W życiu nie będzie g3. Boi się, że straci dochód, który dostarcza g2, bo osoby które zdecydują się tam pójść to Ci co mało lub wcale nie zainwestowali w tę grę, Ci co zainwestowali będą chcieli zostać na g2, a jeżeli tam będzie grało jak na g1 5 osób na dzień to wgl pójdą sobie, a adminowi zależy, aby jednak pieniądze ktoś dostarczał.

Ja wiem że g3 nie powstanie. Chociaż z perspektywy g1->g2 to był chyba dobry pomysł, tak z g2 na g3 to nie ma sensu, bo po prostu za dużo czasu minęło. To był tylko argument że reklama nie ma sensu bo i tak to nikogo nie przyciągnie :)

Jumpers

#16
Wiele czasu wspierałem administrację w każdej sprawie podsuwałem mase pomysłów przez lata,  ale z roku na rok z miesiaca na miesiąc było coraz słabiej  stosunek do gracza brak porządnej współpracy z 2 ostatnimi moderatorami jacy się ostali w tej gierce i kilka innych spraw powoli mnie zaczynały zniechęcać  do gry ale nie tylko większość opiszę niżej.

Więc tak..   oczywiscie takie jest moje zdanie ktos może sie zgadzać lub nie zaznaczyłem opcję nr 2 . Pomysł reklamy jest stary juz pare dobrych lat temu jak jeszcze 2 razy tyle osob tutaj zaglądało  była propozycja aby reklamować grę może nawet za czasów starej administracji tego nie pamietam zbyt dobrze wtedy dostalismy informację że nie ma w planach reklamowania gry że to nie jest zgodne z polityką administracji czy cos w tym stylu ?  Gra umiera ale nie od dzis miesiąca czy roku a od kilku lat ludzie   odchodzą a nowych przychodzi kilku z czego część to znajomi znajomych a innych tych którzy faktycznie nigdy nie słyszeli o tej grze  zostaje garstka. I owszem reklama za setki zł może pomóc ale na jak długo ? czym przyciągnąć młodego gracza ? graj i wygrywaj nagrody ?  obecnie mnóstwo gier ma skórki dodatki itp które można przy odrobinie szczescia wydropić i sa warte tyle co konsola za spec toura  która aby wygrac trzeba poświęcić kilka lat na klikanie i kilka tys zł  ładując w konto. Kolejne co widać to że gangsters po prostu się zestarzało i tego juz raczej nie zmienimy gra była tak naprawdę na topie jeśli chodzi o samo G2  jakieś 6-7 lat temu od tamtego czasu jest własciwie coroczny zjazd. Jak już było napisane wyżej gra powstała w 2009r samo g2 w 2011 ale zasada pozostała ta sama zmienił się głównie tylko wygląd i niektóre opcje zostały przebudowane tak aby można było więcej zarobić i trzeba było jescze wiecej klikać. Zobaczmy kto tutaj został większość graczy jest związana z ta grą od lat albo grają od samego poczatku czy też wrócili po kilku latach nieobecności część z tych osob wchodzi tutaj głównie ze względu na znajomych i z sentymentu inni siedza w pracy i klikają zeby było jakies zajęcie w wolnej chwili nie pomyle się jeśli napiszę że średnia wieku w tej grze wynosi grubo ponad 25 lat i to pomijając tą najstarszą osobe którą wszyscy znamy ;) starszych raczej już tutaj się nie przyciągnie a młody gracz  szybko się znudzi grą mamy niestety a może stety  2021r. Gangstersy są na dłuższą mete strasznie monotonne i tak na dobrą sprawę  gdyby nie osoby poznane kilka lat temu  sam juz bym tutaj pewnie nie zaglądał zatrzymywanie paska i budowanie setek poziomów budynków co pol godziny  małolat mając do wyboru to lub gra z ziomeczkami np w CS GO Fortnite czy Call of duty Warzone wiadomo co bedzie wybierał a nie będę w błędzie ze przez ostatnie lata wyszło też kilka innych mocno rozbudowanych różnorodnych gier przeglądarkowych. To tyle jesli mowa o samej reklamie i pozyskiwaniu nowych graczy teraz coś dalej.

Widze że ktoś wspomina o apce na telefon  również taka propozycja padła  sam o niej wspominałem do admina około połtora roku temu a były też inne osoby które pisały o tym wczesniej  niestety otrzymałem odpowiedz że jest po bardzo czasochłonne a dodatkowo administracja nie posiada  odpowiedniej ilosci osób do" ulepszania gry " gdyby zajęli się apką przez blisko rok innych zmian w grze by nie było.

Mówimy o nowych graczach ale co zrobić aby zatrzymać starych ? No własnie samo podejscie administracji do wieloletnich graczy (10 rocznica G2 to tylko przykład)  od lat multikonta spam na który nie ma żadnej recepty mimo wielokrotnych próśb słyszymy odpowiedz ze nic w tej sprawie nie da sie zrobić. Oszustwa w grze programy automatyzujące  które bardzo ciężko wykryć których nie da sie w żaden sposób zablokować przez co  stosowane są coraz to wymyślniejsze weryfikacje. Gra dla doświadczonego gracza z wysokim poziomem  jest niesamowicie droga i niekiedy to zniechęca do dalszego rozwijania postaci  wbić 1k lvl można bez wydania choćby złotówki w przeciągu tak naprawdę 2-3 w miarę aktywnych miesięcy ale wbicie np z 1600 na 1700 lvl łacznie z przyzwoitymi zarobkami  kosztuje juz kilka tys zł lub grubo  ponad rok bardzo wysokiej aktywnosci we wszystkich opcjach gry łącznie z konkursami. O monotonnosci już coś wspominałem są aktualizacje zgadza się ale to nie jest cos co wprowadza rewolucję w grze wszystko działa tak samo dodaje się tylko liczby i zarabia więcej pieniędzy to pomaga na miesiąc 2 bo jest takie wow patrzcie cos nowego ale potem wszystko wyklikane i euforia opada wracamy do punktu wyjścia  niestety ale  tego raczej nie da się zmienić tak ta gra zostało stworzona.   Wszystko od startu działa podobnie ba sam wygląd strony od startu gry  jest taki sam( pomine pogrubiane trzcionki  czy inny kolor napisów ) , na przestrzeni 10 lat  było kilka zmian poprawiających grywalność ale to wszystko wydaję mi się  jak ktos juz było  pisane ze gra przeżyła już swoją młodość i trzeba się z tym pogodzić znajomosci pozostaną jakis sentyment do samej gry pewnie też ale to tyle.

Ostatni temat to G3 uważam że to mogło by pomóc jeśli chodzi o samą grę gangsters.pl ale niestety w dalszej perspektywie  ostatecznie pogrzebałoby cały serwer G2 jak obecnie G1 sam przenosiłem się z G1 na G2 więc wiem mniej więcej jat to wygląda. G3 zupełnie nowy świeży wygląd nowe opcje inny pomysł na samą grę równy start dla wszystkich  i konkretna reklama przed startem i po starcie wszedzie gdzie się da  to według mnie jedyne co może  na dłuższą metę odniesc jakis sukces i argumenty z  utraconym dochodem nie są trafione na G1 admin praktycznie nic nie zarabiał wszystko szło na utrzymanie serwerów zostawały same grosze  w momencie startu G2 zarabiał przez pierwszy rok czy 2  na pewno dziesiątki tysięcy złotych pamietam jak w grze online w srodku tygodnia było po 400-500 osób a Demot z Tiberiusem scigali się na lvl i zarobki byli też i inni moim zdaniem przy odpowiednim nakręceniu ludzi i konkretnej reklamie z G3 mogłoby być podobnie o ile  właśnie znalazłby się  bardzo dobry świeży pomysł na  nowy serwer .

Chyba nic nie pominąłem jak cos jeszcze  sobie przypomnę to dopiszę niżej  to tyle :)


Kodek

Tak pani Blandza,reklama pozytywna ok ale jak tu reklamowac pozytywnie gram o jakies top na moim lvlu i malym sv to trzeba bardzo duzo klikac  miasto ,pvp turki do tego wg czy napady a juz wogole jak klika sie w ringu ok 1k-3k to masakra z tymi kodami nie dosc ze klikasz kwadraty klik gram dalej powtarzasz np te same to pozniej jeszcze obrazki sygnalizacja pozniej np kominu i jeszcze ze dwa rodzaje ok uff a tu z innej zakladki podobnie ,wkoncu ogarniesz kody patrzysz co sie dzieje a w miedzy czasie 2-3 walkowery :) i dlatego odechciewa sie grac i reklamuje gr%u0119 owszem ale negatywnie i to nie tylko moje zdanie bo duzo pvp robie i sporo rozmow pw tez.Tracac czas na kody nie mam czasu na pw czy w gangu cos naszkrobac itd mozna by wiecej wymieniac,ale poco po rozmowach z administracja odpowiedz sugestia zeby zmienic gre :)
To tez ma wplyw na reklame jak wspomnialem NEGATYWNA bo idzie to ustawic raz a dwa nie znam gry gdzie az tak uciazliwe sa jakiekolwiek wpisywania kodow.
Wniosek?: ma%u0142o klikac lub posluchac sugestii administracji i zmienic gr%u0119...
A pytanie czy administracja aby to czyta? bo nie widz%u0119 wypowiedzi...


A prawde napisalem ze administracja nic nie robi to bana na barze jak mu napisalem to samo na pw to bana na postac,zalosny jak ...XXX XXX.. do tego to jest ale zeby cos zrobic to ni hu hu

Nie robcie juz tematow bo i poco?

MaciaseK

Jestem za Można by bylo wkońcu coś zrobić w tych kierunkach reklama i tak jak kolega pisze z tymi turkami  ze od razu po wykonaniu ataku jak i w gangach żeby od razu sie kończyla walka jak to mamy w mieście

Serdel

Reklama zdecydowanie by się przydała! Powiem szczerze, że ja do gry dołączyłem przez przypadek. Trafiłem na Wasze forum szukając info o siatkówce. SERIO!! A potem okazało się, że jacyś gangsterzy, gra, coś. Poczytałem, spróbowałem i spodobało mi się, ale no łatwo nie było :D

eli54321

hmm a może by zareklamowoł w tvn, polsat a uj i w teleexpresie tysz i do tegu mogli by coś wspomnieć o nos w rmf-fm>
Dobry plan ? Ewentualnie jeszczy reklama na busach lub tirach w jakis duzy firmie transportowo-budowlany, bo i na gruszkach z betonem reklama sie pszydo ....
2,10,22,32,34,42,44,51,66,72

MaciaseK

Nie jednokrotnie wspominalem administracji o reklamie i innych udogodnieniach  ale  jak to mi odpisano ze ma ponad 600 stron pomyslow  xd ze nie sa wstanie  xd wiec co tu mozna wiecej powiedziec .......