Autor Wątek: 17 kolejka - sobota 22 stycznia, godz: 14:45  (Przeczytany 444 razy)

konkursy

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6 545
17 kolejka - sobota 22 stycznia, godz: 14:45
« dnia: Styczeń 17, 2022, 08:57:12 am »
W tym wątku typujemy 17 kolejkę PlusLigi w siatkówce.
Czas typowania jest ustalony do soboty 22 stycznia do godziny 14:44:59

Do obstawienia jest łącznie 7 spotkań:

1. PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel      (22.01 sobota, 14:45) --> wynik 2:3
2. Projekt Warszawa - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle      (22.01 sobota, 17:30) --> wynik 1:3
3. Asseco Resovia Rzeszów - Stal Nysa      (22.01 sobota, 20:30) --> wynik 3:2
4. Aluron CMC Warta Zawiercie - Indykpol AZS Olsztyn      (23.01 niedziela, 14:45) --> wynik 3:2
5. Ślepsk Malow Suwałki - Cuprum Lubin      (23.01 niedziela, 17:30) --> wynik 3:1
6. GKS Katowice - LUK Lublin      (24.01 poniedziałek, 17:30) --> wynik 3:1
7. Trefl Gdańsk - Cerrad Enea Czarni Radom      (24.01 poniedziałek, 20:30) --> wynik 3:0


Przy każdym spotkaniu należy podać jedną z dwóch możliwych zdarzeń:

1 - wygrają gospodarze
2 - wygrają goście


Za każde poprawnie wytypowane spotkanie gracz dostaje 1 pkt do Rankingu.

Użytkownik, który w tej kolejce trafi:
a) 6 spotkań - otrzyma 2 bilety
b) 7 spotkań - otrzyma 5 biletów




Zasady konkursu:

1. Nie wolno kopiować typowań innych użytkowników.
2. Nie wolno podawać więcej niż 1 raz swoich typowań na daną kolejkę (jeżeli nie pamiętasz czy dodałeś swoje typy, to poszukaj swój post za nim dodasz nowy wątek).
3. W przypadku gdy zmieni się godzina rozpoczęcia spotkania na wcześniejszą niż ta podana w tym wątku (przykładowo z 14:00 na 13:30), pod uwagę będą brane tylko te typowania które zostały podane przed rozpoczęciem zawodów (np. do 13:29).
4. Typowania, które zostały podane po terminie nie będą brane pod uwagę. Lecz spotkania, które odbędą się później już zostaną zaliczone (jeżeli np. gracz nie dodał swoich typowań na czas... to może podać typowania na pozostałe spotkania, które jeszcze nie zostały rozegrane).
5. Nie wolno edytować swoich wątków po rozpoczęciu pierwszego spotkania. Edycja własnych typów przed rozpoczęciem pierwszego meczu jest dozwolona.
6. Nie można podawać pojedynczych typów. Pamiętaj, że gracz który podczas jednej kolejki doda 2 nowe posty z typowaniami nie będzie brany pod uwagę w danej kolejce. Należy tylko i wyłącznie podawać typowania na wszystkie spotkania danej kolejki, które nie zostały jeszcze rozegrane.
7. Użytkownicy, którzy posiadają kilka kont na forum przypisanych do różnych postaci w grze mogą podawać swoje typowania tylko z jednego konta. Administracja będzie weryfikować podejrzane konta w bazie i w przypadku wykrycia multikont typowania nie zostaną uznane (http://forum.gangsters.pl/index.php?topic=17818.0)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 25, 2022, 09:10:56 am wysłana przez konkursy »

Adamix20

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2 138
Odp: 17 kolejka - sobota 22 stycznia, godz: 14:45
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 17, 2022, 09:19:15 am »
1. PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel      (22.01 sobota, 14:45) 1
2. Projekt Warszawa - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle      (22.01 sobota, 17:30) 2
3. Asseco Resovia Rzeszów - Stal Nysa      (22.01 sobota, 20:30) 1
4. Aluron CMC Warta Zawiercie - Indykpol AZS Olsztyn      (23.01 niedziela, 14:45) 1
5. Ślepsk Malow Suwałki - Cuprum Lubin      (23.01 niedziela, 17:30) 1
6. GKS Katowice - LUK Lublin      (24.01 poniedziałek, 17:30) 1
7. Trefl Gdańsk - Cerrad Enea Czarni Radom      (24.01 poniedziałek, 20:30) 2

davemirra14

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2 008
Odp: 17 kolejka - sobota 22 stycznia, godz: 14:45
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 17, 2022, 11:13:39 am »
1. PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel      (22.01 sobota, 14:45) 1
2. Projekt Warszawa - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle      (22.01 sobota, 17:30) 1
3. Asseco Resovia Rzeszów - Stal Nysa      (22.01 sobota, 20:30) 1
4. Aluron CMC Warta Zawiercie - Indykpol AZS Olsztyn      (23.01 niedziela, 14:45) 1
5. Ślepsk Malow Suwałki - Cuprum Lubin      (23.01 niedziela, 17:30) 1
6. GKS Katowice - LUK Lublin      (24.01 poniedziałek, 17:30) 1
7. Trefl Gdańsk - Cerrad Enea Czarni Radom      (24.01 poniedziałek, 20:30) 1
12, 16, 22, 29, 36, 40, 60, 61, 77, 78

Witold25

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 5 140
Odp: 17 kolejka - sobota 22 stycznia, godz: 14:45
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 17, 2022, 17:41:33 pm »
1. PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel                  2
2. Projekt Warszawa - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle               1
3. Asseco Resovia Rzeszów - Stal Nysa                 1
4. Aluron CMC Warta Zawiercie - Indykpol AZS Olsztyn                   2
5. Ślepsk Malow Suwałki - Cuprum Lubin             2
6. GKS Katowice - LUK Lublin                1
7. Trefl Gdańsk - Cerrad Enea Czarni Radom                 1

Witold33

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 583
Odp: 17 kolejka - sobota 22 stycznia, godz: 14:45
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 17, 2022, 19:00:05 pm »
1. PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel                                                   2
2. Projekt Warszawa - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle                       2
3. Asseco Resovia Rzeszów - Stal Nysa                                      1
4. Aluron CMC Warta Zawiercie - Indykpol AZS Olsztyn                                       2
5. Ślepsk Malow Suwałki - Cuprum Lubin                           1
6. GKS Katowice - LUK Lublin                                   1
7. Trefl Gdańsk - Cerrad Enea Czarni Radom                                  1

TKN mafia

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 4 239
  • Korona Kielce!!!
Odp: 17 kolejka - sobota 22 stycznia, godz: 14:45
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 17, 2022, 22:16:55 pm »
1. PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel   2
2. Projekt Warszawa - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2
3. Asseco Resovia Rzeszów - Stal Nysa    1
4. Aluron CMC Warta Zawiercie - Indykpol AZS Olsztyn   2
5. Ślepsk Malow Suwałki - Cuprum Lubin   2
6. GKS Katowice - LUK Lublin      1
7. Trefl Gdańsk - Cerrad Enea Czarni Radom   1

sikor9[g2]

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2 498
Odp: 17 kolejka - sobota 22 stycznia, godz: 14:45
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 18, 2022, 04:57:05 am »
1. PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel      1
2. Projekt Warszawa - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle    2
3. Asseco Resovia Rzeszów - Stal Nysa     1
4. Aluron CMC Warta Zawiercie - Indykpol AZS Olsztyn     1
5. Ślepsk Malow Suwałki - Cuprum Lubin      2
6. GKS Katowice - LUK Lublin      1
7. Trefl Gdańsk - Cerrad Enea Czarni Radom     1

Farek

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 478
Odp: 17 kolejka - sobota 22 stycznia, godz: 14:45
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 18, 2022, 06:24:14 am »
1. PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel      1
2. Projekt Warszawa - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle    2
3. Asseco Resovia Rzeszów - Stal Nysa     1
4. Aluron CMC Warta Zawiercie - Indykpol AZS Olsztyn     1
5. Ślepsk Malow Suwałki - Cuprum Lubin      2
6. GKS Katowice - LUK Lublin      1
7. Trefl Gdańsk - Cerrad Enea Czarni Radom     1

Venom [G2]

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6 435
  • RWD next AWD next FWD
Odp: 17 kolejka - sobota 22 stycznia, godz: 14:45
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 18, 2022, 07:43:07 am »
1. PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel     1
2. Projekt Warszawa - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle      2
3. Asseco Resovia Rzeszów - Stal Nysa      1
4. Aluron CMC Warta Zawiercie - Indykpol AZS Olsztyn      1
5. Ślepsk Malow Suwałki - Cuprum Lubin      2
6. GKS Katowice - LUK Lublin      1
7. Trefl Gdańsk - Cerrad Enea Czarni Radom      1
1 2 3 czy to świat jest zły czy ty ? Rozejrzyj się, co człowiek robi - a teraz spójrz w lustro i to powiedz człowiekowi !

matosz

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 328
Odp: 17 kolejka - sobota 22 stycznia, godz: 14:45
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 18, 2022, 09:17:17 am »
1. PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel      2
2. Projekt Warszawa - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle      2
3. Asseco Resovia Rzeszów - Stal Nysa      1
4. Aluron CMC Warta Zawiercie - Indykpol AZS Olsztyn      1
5. Ślepsk Malow Suwałki - Cuprum Lubin      1
6. GKS Katowice - LUK Lublin     1
7. Trefl Gdańsk - Cerrad Enea Czarni Radom      1

SMYCZEK

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 945
Odp: 17 kolejka - sobota 22 stycznia, godz: 14:45
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 18, 2022, 19:17:14 pm »
1. PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel     2
2. Projekt Warszawa - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle     2
3. Asseco Resovia Rzeszów - Stal Nysa      1
4. Aluron CMC Warta Zawiercie - Indykpol AZS Olsztyn     2
5. Ślepsk Malow Suwałki - Cuprum Lubin      2
6. GKS Katowice - LUK Lublin      1
7. Trefl Gdańsk - Cerrad Enea Czarni Radom     1

Keczok10

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 602
Odp: 17 kolejka - sobota 22 stycznia, godz: 14:45
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 19, 2022, 19:13:40 pm »
1. PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel      1
2. Projekt Warszawa - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle    1
3. Asseco Resovia Rzeszów - Stal Nysa    1
4. Aluron CMC Warta Zawiercie - Indykpol AZS Olsztyn      1
5. Ślepsk Malow Suwałki - Cuprum Lubin     1
6. GKS Katowice - LUK Lublin     1
7. Trefl Gdańsk - Cerrad Enea Czarni Radom    1

arnold19

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 189
Odp: 17 kolejka - sobota 22 stycznia, godz: 14:45
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 19, 2022, 21:03:54 pm »
1. PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel      (22.01 sobota, 14:45) 1
2. Projekt Warszawa - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle      (22.01 sobota, 17:30) 1
3. Asseco Resovia Rzeszów - Stal Nysa      (22.01 sobota, 20:30) 1
4. Aluron CMC Warta Zawiercie - Indykpol AZS Olsztyn      (23.01 niedziela, 14:45) 1
5. Ślepsk Malow Suwałki - Cuprum Lubin      (23.01 niedziela, 17:30) 1
6. GKS Katowice - LUK Lublin      (24.01 poniedziałek, 17:30) 1
7. Trefl Gdańsk - Cerrad Enea Czarni Radom      (24.01 poniedziałek, 20:30) 1

gucio033

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2 980
Odp: 17 kolejka - sobota 22 stycznia, godz: 14:45
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 20, 2022, 05:32:03 am »
1. PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel     2
2. Projekt Warszawa - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle     2
3. Asseco Resovia Rzeszów - Stal Nysa      1
4. Aluron CMC Warta Zawiercie - Indykpol AZS Olsztyn     2
5. Ślepsk Malow Suwałki - Cuprum Lubin      2
6. GKS Katowice - LUK Lublin      1
7. Trefl Gdańsk - Cerrad Enea Czarni Radom     1

Dryn

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 821
Odp: 17 kolejka - sobota 22 stycznia, godz: 14:45
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 20, 2022, 08:33:04 am »
1. PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel   2
2. Projekt Warszawa - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2
3. Asseco Resovia Rzeszów - Stal Nysa    1
4. Aluron CMC Warta Zawiercie - Indykpol AZS Olsztyn   2
5. Ślepsk Malow Suwałki - Cuprum Lubin   2
6. GKS Katowice - LUK Lublin                    1
7. Trefl Gdańsk - Cerrad Enea Czarni Radom   1