• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

18 kolejka - środa 28 grudnia, godz: 17:30

Zaczęty przez konkursy, Grudzień 22, 2022, 09:16:55 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

jolaba

1. Cerrad Enea Czarni Radom - BBTS Bielsko-Biała                                   1
2. Bakom Każany Lwów - Projekt Warszawa                                            2
3. Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin                                                          1
4. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron CMC Warta Zawiercie     2   
5. PGE Skra Bełchatów - PSG Stal Nysa                                                  1
6. Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów                                 2
7. GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn                                                 2
8. Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk                                                              2

kameleon565

1. Cerrad Enea Czarni Radom - BBTS Bielsko-Biała                                1
2. Bakom Każany Lwów - Projekt Warszawa                                          2
3. Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin                                                        1
4. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron CMC Warta Zawiercie   1
5. PGE Skra Bełchatów - PSG Stal Nysa                                                1
6. Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów                               2
7. GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn                                               2
8. Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk                                                            2

Pood


Simonix

1. Cerrad Enea Czarni Radom - BBTS Bielsko-Biała   1
2. Bakom Każany Lwów - Projekt Warszawa      2
3. Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin      1
4. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron CMC Warta Zawiercie      2
5. PGE Skra Bełchatów - PSG Stal Nysa      1
6. Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów    2
7. GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn     1
8. Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk     2

cliford

1. Cerrad Enea Czarni Radom - BBTS Bielsko-Biała                                           -1
2. Bakom Każany Lwów - Projekt Warszawa                                                   -2
3. Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin                                                                   -1
4. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron CMC Warta Zawiercie         -2
5. PGE Skra Bełchatów - PSG Stal Nysa                                                          -2
6. Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów                                     -2
7. GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn                                                       -2
8. Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk                                                                    -2

Jonnyxxx

1. Cerrad Enea Czarni Radom - BBTS Bielsko-Biała      1
2. Bakom Każany Lwów - Projekt Warszawa     2
3. Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin     1
4. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron CMC Warta Zawiercie      2
5. PGE Skra Bełchatów - PSG Stal Nysa     1
6. Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów    2
7. GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn     1
8. Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk     2

ziomeekk89

1. Cerrad Enea Czarni Radom - BBTS Bielsko-Biała                                   1.
2. Bakom Każany Lwów - Projekt Warszawa                                            2
3. Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin                                                          1
4. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron CMC Warta Zawiercie     2   
5. PGE Skra Bełchatów - PSG Stal Nysa                                                  1
6. Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów                                 
      2
7. GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn                                                 2.
8. Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk                                                              2.

damianosi

1. Cerrad Enea Czarni Radom - BBTS Bielsko-Biała                1
2. Bakom Każany Lwów - Projekt Warszawa                              2
3. Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin                                  1
4. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron CMC Warta Zawiercie                                   1.
5. PGE Skra Bełchatów - PSG Stal Nysa                             1
6. Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów                          2
7. GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn                 2
8. Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk                 2

NikaXX

1*Cerrad Enea Czarni Radom - BBTS Bielsko-Biała                                   1
2*Bakom Każany Lwów - Projekt Warszawa                                             2
3*Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin                                                           1
4*Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron CMC Warta Zawiercie      1
5*PGE Skra Bełchatów - PSG Stal Nysa                                                   1
6*Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów                                  2
7*GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn                                                  2
8*Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk                                                               2
1* 3* 7* 12* 15* 18* 29* 37* 40* 69

Adi Wielki

1. Cerrad Enea Czarni Radom - BBTS Bielsko-Biała                                   1
2. Bakom Każany Lwów - Projekt Warszawa                                              2
3. Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin                                                             1
4. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron CMC Warta Zawiercie       1
5. PGE Skra Bełchatów - PSG Stal Nysa                                                 1
6. Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów                                  2
7. GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn                                                  2
8. Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk                                                            2

Dryn

1. Cerrad Enea Czarni Radom - BBTS Bielsko-Biała      1
2. Bakom Każany Lwów - Projekt Warszawa      2
3. Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin      1
4. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron CMC Warta Zawiercie      2
5. PGE Skra Bełchatów - PSG Stal Nysa      1
6. Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów      2
7. GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn      2
8. Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk      2

GOpoznan[g1][g2]

Do obstawienia jest łącznie 8 spotkań:
1. Cerrad Enea Czarni Radom - BBTS Bielsko-Biała      (28.12 środa, 17:30)1
2. Bakom Każany Lwów - Projekt Warszawa      (28.12 środa, 20:30)2
3. Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin      (29.12 czwartek, 16:15)1
4. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron CMC Warta Zawiercie      (30.12 piątek, 17:30)1
5. PGE Skra Bełchatów - PSG Stal Nysa      (30.12 piątek, 20:30)1
6. Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów      (03.01 wtorek, 17:30)2
7. GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn      (03.01 wtorek, 20:30)2
8. Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk      (08.03 środa, 00:00)1

Mariooss

Do obstawienia jest łącznie 8 spotkań:
1. Cerrad Enea Czarni Radom - BBTS Bielsko-Biała      (28.12 środa, 17:30)    1
2. Bakom Każany Lwów - Projekt Warszawa      (28.12 środa, 20:30)                2
3. Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin      (29.12 czwartek, 16:15)                      1
4. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron CMC Warta Zawiercie      (30.12 piątek, 17:30) 1
5. PGE Skra Bełchatów - PSG Stal Nysa      (30.12 piątek, 20:30)                         1
6. Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów      (03.01 wtorek, 17:30)    2
7. GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn      (03.01 wtorek, 20:30)  2
8. Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk      (08.03 środa, 00:00)            2

kisiel1983


maly9411/Mazi.

1. Cerrad Enea Czarni Radom - BBTS Bielsko-Biała    1
2. Bakom Każany Lwów - Projekt Warszawa   2                   
3. Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin   1                               
4. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron CMC Warta Zawiercie       1                         
5. PGE Skra Bełchatów - PSG Stal Nysa    1                         
6. Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów        2
7. GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn    2             
8. Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk    2