• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

19 kolejka - piątek 6 stycznia, godz: 17:30

Zaczęty przez konkursy, Grudzień 31, 2022, 08:42:17 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Vin Diesel

1. Aluron CMC Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel  1
2. BBTS Bielsko-Biała - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle  2
3. LUK Lublin - Indykpol AZS Olsztyn   1
4. Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów   1
5. Projekt Warszawa - Ślepsk Malow Suwałki    1
6. PSG Styl Nysa - Cerrad Enea Czarni Radom   1
7. Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin    1
8. Barkom Każany Lwów - GKS Katowice    2

Keczok10

1. Aluron CMC Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel      1
2. BBTS Bielsko-Biała - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle      2
3. LUK Lublin - Indykpol AZS Olsztyn     1
4. Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów     2
5. Projekt Warszawa - Ślepsk Malow Suwałki    1
6. PSG Styl Nysa - Cerrad Enea Czarni Radom     1
7. Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin     1
8. Barkom Każany Lwów - GKS Katowice    2

kameleon565

1. Aluron CMC Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel                      1
2. BBTS Bielsko-Biała - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle        2
3. LUK Lublin - Indykpol AZS Olsztyn                                          2
4. Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów                                         2
5. Projekt Warszawa - Ślepsk Malow Suwałki                                1
6. PSG Styl Nysa - Cerrad Enea Czarni Radom                            1
7. Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin                                 1
8. Barkom Każany Lwów - GKS Katowice                                     2

Jonnyxxx

1.Aluron CMC Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel   2
2.BBTS Bielsko-Biała - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle   2
3.LUK Lublin - Indykpol AZS Olsztyn.   2
4.Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów.   1
5.Projekt Warszawa - Ślepsk Malow Suwałki.  1
6.PSG Styl Nysa - Cerrad Enea Czarni Radom.   1
7.Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin.  1
8.Barkom Każany Lwów - GKS Katowice.  2

Adi89/adi_89

1. Aluron CMC Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel      (06.01 piątek, 17:30)                    1
2. BBTS Bielsko-Biała - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle      (06.01 piątek, 20:30)       2
3. LUK Lublin - Indykpol AZS Olsztyn      (07.01 sobota, 14:45)                                         2
4. Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów      (07.01 sobota, 17:30)                                         2
5. Projekt Warszawa - Ślepsk Malow Suwałki      (07.01 sobota, 20:30)                              1
6. PSG Styl Nysa - Cerrad Enea Czarni Radom      (08.01 niedziela, 17:30)                         1
7. Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin      (08.01 niedziela, 20:30)                             1
8. Barkom Każany Lwów - GKS Katowice      (09.01 poniedziałek, 17:30)                             2

Adi89/adi_89


Pood


Wybaczaj

Do obstawienia jest łącznie 8 spotkań:
1. Aluron CMC Warta Zawiercie -1 Jastrzębski Węgiel      (06.01 piątek, 17:30)
2. BBTS Bielsko-Biała 2- Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle      (06.01 piątek, 20:30)
3. LUK Lublin -2 Indykpol AZS Olsztyn      (07.01 sobota, 14:45)
4. Trefl Gdańsk 1- PGE Skra Bełchatów      (07.01 sobota, 17:30)
5. Projekt Warszawa - 1 Ślepsk Malow Suwałki      (07.01 sobota, 20:30)
6. PSG Styl Nysa -1 Cerrad Enea Czarni Radom      (08.01 niedziela, 17:30)
7. Asseco Resovia Rzeszów -1 Cuprum Lubin      (08.01 niedziela, 20:30)
8. Barkom Każany Lwów - 2 GKS Katowice      (09.01 poniedziałek, 17:30)

brzydka

Do obstawienia jest łącznie 8 spotkań:
1. Aluron CMC Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel      (06.01 piątek, 17:30) 2
2. BBTS Bielsko-Biała - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle      (06.01 piątek, 20:30) 2
3. LUK Lublin - Indykpol AZS Olsztyn      (07.01 sobota, 14:45) 1
4. Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów      (07.01 sobota, 17:30) 1
5. Projekt Warszawa - Ślepsk Malow Suwałki      (07.01 sobota, 20:30) 1
6. PSG Styl Nysa - Cerrad Enea Czarni Radom      (08.01 niedziela, 17:30) 1
7. Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin      (08.01 niedziela, 20:30) 1
8. Barkom Każany Lwów - GKS Katowice      (09.01 poniedziałek, 17:30) 2

Daria

Do obstawienia jest łącznie 8 spotkań:
1. Aluron CMC Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel      (06.01 piątek, 17:30) 2
2. BBTS Bielsko-Biała - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle      (06.01 piątek, 20:30) 2
3. LUK Lublin - Indykpol AZS Olsztyn      (07.01 sobota, 14:45) 2
4. Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów      (07.01 sobota, 17:30)  2
5. Projekt Warszawa - Ślepsk Malow Suwałki      (07.01 sobota, 20:30) 1
6. PSG Styl Nysa - Cerrad Enea Czarni Radom      (08.01 niedziela, 17:30) 1
7. Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin      (08.01 niedziela, 20:30) 1
8. Barkom Każany Lwów - GKS Katowice      (09.01 poniedziałek, 17:30) 2


Jurcyś

1. Aluron CMC Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel     1
2. BBTS Bielsko-Biała - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle  2   
3. LUK Lublin - Indykpol AZS Olsztyn     2
4. Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów     1
5. Projekt Warszawa - Ślepsk Malow Suwałki     1
6. PSG Styl Nysa - Cerrad Enea Czarni Radom     1
7. Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin    1
8. Barkom Każany Lwów - GKS Katowice  1

jolaba

1. Aluron CMC Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel                      1
2. BBTS Bielsko-Biała - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle        2
3. LUK Lublin - Indykpol AZS Olsztyn                                           1
4. Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów                                          2
5. Projekt Warszawa - Ślepsk Malow Suwałki                                1
6. PSG Styl Nysa - Cerrad Enea Czarni Radom                              1
7. Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin                                 1
8. Barkom Każany Lwów - GKS Katowice                                     2

kisiel1983


cliford

1. Aluron CMC Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel                     -1
2. BBTS Bielsko-Biała - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle       -2
3. LUK Lublin - Indykpol AZS Olsztyn                                            -2
4. Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów                                          -1   
5. Projekt Warszawa - Ślepsk Malow Suwałki                             -1
6. PSG Styl Nysa - Cerrad Enea Czarni Radom                            -1
7. Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin                               -1
8. Barkom Każany Lwów - GKS Katowice                                   -2

Mariooss

Do obstawienia jest łącznie 8 spotkań:
1. Aluron CMC Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel      (06.01 piątek, 17:30)               1
2. BBTS Bielsko-Biała - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle      (06.01 piątek, 20:30)   2
3. LUK Lublin - Indykpol AZS Olsztyn      (07.01 sobota, 14:45)            1
4. Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów      (07.01 sobota, 17:30)             1
5. Projekt Warszawa - Ślepsk Malow Suwałki      (07.01 sobota, 20:30)      1
6. PSG Styl Nysa - Cerrad Enea Czarni Radom      (08.01 niedziela, 17:30) 1
7. Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin      (08.01 niedziela, 20:30) 1
8. Barkom Każany Lwów - GKS Katowice      (09.01 poniedziałek, 17:30)  2