• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

22 kolejka - piątek 27 stycznia, godz: 17:30

Zaczęty przez konkursy, Styczeń 22, 2023, 09:15:31 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

ziomeekk89

1. Indykpol AZS Olsztyn - PSG Stal Nysa                  1
2. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów     
     1
3. Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk                          1.
4. GKS Katowice - Aluron CMC Warta Zawiercie   2.
5. LUK Lublin - BBTS Bielsko-Biała                              1
6. PGE Skra Bełchatów - Barkom Każany Lwów      1
7. Cuprum Lubin - Ślepsk Malow Suwałki          2.
8. Cerrad Enea Czarni Radom - Projekt Warszawa  2

cliford

1. Indykpol AZS Olsztyn - PSG Stal Nysa                                                 -1
2. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów      -2
3. Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk                                                      -1
4. GKS Katowice - Aluron CMC Warta Zawiercie                                    -2
5. LUK Lublin - BBTS Bielsko-Biała                                                         -1
6. PGE Skra Bełchatów - Barkom Każany Lwów                                   -1
7. Cuprum Lubin - Ślepsk Malow Suwałki                                            -2
8. Cerrad Enea Czarni Radom - Projekt Warszawa                            -2

Adi89/adi_89

1. Indykpol AZS Olsztyn - PSG Stal Nysa      (27.01 piątek, 17:30)                                              1
2. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów      (28.01 sobota, 14:45)         2
3. Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk      (28.01 sobota, 17:30)                                                    1
4. GKS Katowice - Aluron CMC Warta Zawiercie      (28.01 sobota, 20:30)                                     2
5. LUK Lublin - BBTS Bielsko-Biała      (29.01 niedziela, 14:45)                                                     1
6. PGE Skra Bełchatów - Barkom Każany Lwów      (29.01 niedziela, 17:30)                                  1
7. Cuprum Lubin - Ślepsk Malow Suwałki      (30.01 poniedziałek, 17:30)                                     2
8. Cerrad Enea Czarni Radom - Projekt Warszawa      (30.01 poniedziałek, 20:30)                        2

dzimisek213

1. Indykpol AZS Olsztyn - PSG Stal Nysa                                            2
2. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów      2
3. Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk                                                   1
4. GKS Katowice - Aluron CMC Warta Zawiercie                                  2
5. LUK Lublin - BBTS Bielsko-Biała                                                     1
6. PGE Skra Bełchatów - Barkom Każany Lwów                                  1
7. Cuprum Lubin - Ślepsk Malow Suwałki                                           2
8. Cerrad Enea Czarni Radom - Projekt Warszawa                               2

Jurcyś

1. Indykpol AZS Olsztyn - PSG Stal Nysa      2
2. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów      1
3. Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk      1
4. GKS Katowice - Aluron CMC Warta Zawiercie      2
5. LUK Lublin - BBTS Bielsko-Biała      1
6. PGE Skra Bełchatów - Barkom Każany Lwów      1
7. Cuprum Lubin - Ślepsk Malow Suwałki      1
8. Cerrad Enea Czarni Radom - Projekt Warszawa  2

jolaba

1. Indykpol AZS Olsztyn - PSG Stal Nysa                                            1
2. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów      1
3. Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk                                                   1
4. GKS Katowice - Aluron CMC Warta Zawiercie                                  2
5. LUK Lublin - BBTS Bielsko-Biała                                                     1
6. PGE Skra Bełchatów - Barkom Każany Lwów                                  1
7. Cuprum Lubin - Ślepsk Malow Suwałki                                           1
8. Cerrad Enea Czarni Radom - Projekt Warszawa                               2

brzydka

#21
Do obstawienia jest łącznie 8 spotkań:
1. Indykpol AZS Olsztyn -1 PSG Stal Nysa      (27.01 piątek, 17:30)
2. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2- Asseco Resovia Rzeszów      (28.01 sobota, 14:45)
3. Jastrzębski Węgiel - 1Trefl Gdańsk      (28.01 sobota, 17:30)
4. GKS Katowice -2 Aluron CMC Warta Zawiercie      (28.01 sobota, 20:30)
5. LUK Lublin 1- BBTS Bielsko-Biała      (29.01 niedziela, 14:45)
6. PGE Skra Bełchatów 1- Barkom Każany Lwów      (29.01 niedziela, 17:30)
7. Cuprum Lubin 2- Ślepsk Malow Suwałki      (30.01 poniedziałek, 17:30)
8. Cerrad Enea Czarni Radom 2- Projekt Warszawa      (30.01 poniedziałek, 20:30)

Simonix

1. Indykpol AZS Olsztyn - PSG Stal Nysa      1
2. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów      2
3. Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk     1
4. GKS Katowice - Aluron CMC Warta Zawiercie      2
5. LUK Lublin - BBTS Bielsko-Biała      1
6. PGE Skra Bełchatów - Barkom Każany Lwów     2
7. Cuprum Lubin - Ślepsk Malow Suwałki      2
8. Cerrad Enea Czarni Radom - Projekt Warszawa    2

Pood


gucio033

1. Indykpol AZS Olsztyn - PSG Stal Nysa      (27.01 piątek, 17:30)                                              1
2. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów      (28.01 sobota, 14:45)         2
3. Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk      (28.01 sobota, 17:30)                                                    1
4. GKS Katowice - Aluron CMC Warta Zawiercie      (28.01 sobota, 20:30)                                     2
5. LUK Lublin - BBTS Bielsko-Biała      (29.01 niedziela, 14:45)                                                     1
6. PGE Skra Bełchatów - Barkom Każany Lwów      (29.01 niedziela, 17:30)                                  1
7. Cuprum Lubin - Ślepsk Malow Suwałki      (30.01 poniedziałek, 17:30)                                     2
8. Cerrad Enea Czarni Radom - Projekt Warszawa      (30.01 poniedziałek, 20:30)                        2

Dryn

1. Indykpol AZS Olsztyn - PSG Stal Nysa                                            2
2. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów      2
3. Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk                                                   1
4. GKS Katowice - Aluron CMC Warta Zawiercie                                  2
5. LUK Lublin - BBTS Bielsko-Biała                                                     1
6. PGE Skra Bełchatów - Barkom Każany Lwów                                  1
7. Cuprum Lubin - Ślepsk Malow Suwałki                                           1
8. Cerrad Enea Czarni Radom - Projekt Warszawa                               2

kisiel1983


damianosi

1. Indykpol AZS Olsztyn - PSG Stal Nysa                                            1
2. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów      2
3. Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk                                                   1
4. GKS Katowice - Aluron CMC Warta Zawiercie                                  2
5. LUK Lublin - BBTS Bielsko-Biała                                                     1
6. PGE Skra Bełchatów - Barkom Każany Lwów                                  1
7. Cuprum Lubin - Ślepsk Malow Suwałki                                           2
8. Cerrad Enea Czarni Radom - Projekt Warszawa                               2.

Mariooss

Do obstawienia jest łącznie 8 spotkań:
1. Indykpol AZS Olsztyn - PSG Stal Nysa      (27.01 piątek, 17:30)    1
2. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów      (28.01 sobota, 14:45)   1
3. Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk      (28.01 sobota, 17:30)                        1
4. GKS Katowice - Aluron CMC Warta Zawiercie      (28.01 sobota, 20:30)       1
5. LUK Lublin - BBTS Bielsko-Biała      (29.01 niedziela, 14:45)                     1
6. PGE Skra Bełchatów - Barkom Każany Lwów      (29.01 niedziela, 17:30)  1
7. Cuprum Lubin - Ślepsk Malow Suwałki      (30.01 poniedziałek, 17:30)   1
8. Cerrad Enea Czarni Radom - Projekt Warszawa      (30.01 poniedziałek, 20:30)  1

GOpoznan[g1][g2]

1. Indykpol AZS Olsztyn - PSG Stal Nysa      (27.01 piątek, 17:30)2
2. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów      (28.01 sobota, 14:45)21
3. Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk      (28.01 sobota, 17:30)
4. GKS Katowice - Aluron CMC Warta Zawiercie      (28.01 sobota, 20:30)2
5. LUK Lublin - BBTS Bielsko-Biała      (29.01 niedziela, 14:45)1
6. PGE Skra Bełchatów - Barkom Każany Lwów      (29.01 niedziela, 17:30)1
7. Cuprum Lubin - Ślepsk Malow Suwałki      (30.01 poniedziałek, 17:30)2
8. Cerrad Enea Czarni Radom - Projekt Warszawa      (30.01 poniedziałek, 20:30)2