• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

22 kolejka - piątek 27 stycznia, godz: 17:30

Zaczęty przez konkursy, Styczeń 22, 2023, 09:15:31 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

maly9411/Mazi.

1. Indykpol AZS Olsztyn - PSG Stal Nysa    1                                       
2. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów    2
3. Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk   1                                               
4. GKS Katowice - Aluron CMC Warta Zawiercie                                  2
5. LUK Lublin - BBTS Bielsko-Biała      1                                           
6. PGE Skra Bełchatów - Barkom Każany Lwów                                 1
7. Cuprum Lubin - Ślepsk Malow Suwałki     2                                     
8. Cerrad Enea Czarni Radom - Projekt Warszawa     2

NikaXX

1*Indykpol AZS Olsztyn - PSG Stal Nysa                                          1
2*Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów     2
3*Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk                                                  1
4*GKS Katowice - Aluron CMC Warta Zawiercie                                  2
5*LUK Lublin - BBTS Bielsko-Biała                                                    1
6*PGE Skra Bełchatów - Barkom Każany Lwów                                  1
7*Cuprum Lubin - Ślepsk Malow Suwałki                                           2
8*Cerrad Enea Czarni Radom - Projekt Warszawa                              2
1* 3* 7* 12* 15* 18* 29* 37* 40* 69

Adi Wielki

1. Indykpol AZS Olsztyn - PSG Stal Nysa                                               1
2. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów          1
3. Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk                                                      1
4. GKS Katowice - Aluron CMC Warta Zawiercie                                     2
5. LUK Lublin - BBTS Bielsko-Biała                                                      1
6. PGE Skra Bełchatów - Barkom Każany Lwów                                     1
7. Cuprum Lubin - Ślepsk Malow Suwałki                                              2
8. Cerrad Enea Czarni Radom - Projekt Warszawa                                2

Keczok10

1. Indykpol AZS Olsztyn - PSG Stal Nysa      2
2. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów      2
3. Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk      1
4. GKS Katowice - Aluron CMC Warta Zawiercie      2
5. LUK Lublin - BBTS Bielsko-Biała    1
6. PGE Skra Bełchatów - Barkom Każany Lwów      1
7. Cuprum Lubin - Ślepsk Malow Suwałki     2
8. Cerrad Enea Czarni Radom - Projekt Warszawa     2

tomekluty7


czesio1212

1. Indykpol AZS Olsztyn - PSG Stal Nysa                                               1
2. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów          2
3. Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk                                                      1
4. GKS Katowice - Aluron CMC Warta Zawiercie                                     2
5. LUK Lublin - BBTS Bielsko-Biała                                                      1
6. PGE Skra Bełchatów - Barkom Każany Lwów                                     1
7. Cuprum Lubin - Ślepsk Malow Suwałki                                              2
8. Cerrad Enea Czarni Radom - Projekt Warszawa                                2

Daria

Do obstawienia jest łącznie 8 spotkań:
1. Indykpol AZS Olsztyn - PSG Stal Nysa  1    (27.01 piątek, 17:30)
2. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów   1   (28.01 sobota, 14:45)
3. Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk   1   (28.01 sobota, 17:30)
4. GKS Katowice - Aluron CMC Warta Zawiercie  2    (28.01 sobota, 20:30)
5. LUK Lublin - BBTS Bielsko-Biała    1  (29.01 niedziela, 14:45)
6. PGE Skra Bełchatów - Barkom Każany Lwów  2    (29.01 niedziela, 17:30)
7. Cuprum Lubin - Ślepsk Malow Suwałki    1  (30.01 poniedziałek, 17:30)
8. Cerrad Enea Czarni Radom - Projekt Warszawa  2    (30.01 poniedziałek, 20:30)

Wybaczaj

Do obstawienia jest łącznie 8 spotkań:
1. Indykpol AZS Olsztyn - PSG Stal Nysa      (27.01 piątek, 17:30) 1
2. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów      (28.01 sobota, 14:45) 2
3. Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk      (28.01 sobota, 17:30) 1
4. GKS Katowice - Aluron CMC Warta Zawiercie      (28.01 sobota, 20:30) 2
5. LUK Lublin - BBTS Bielsko-Biała      (29.01 niedziela, 14:45) 1
6. PGE Skra Bełchatów - Barkom Każany Lwów      (29.01 niedziela, 17:30) 1
7. Cuprum Lubin - Ślepsk Malow Suwałki      (30.01 poniedziałek, 17:30) 1
8. Cerrad Enea Czarni Radom - Projekt Warszawa      (30.01 poniedziałek, 20:30) 2

Jonnyxxx

1. Indykpol AZS Olsztyn - PSG Stal Nysa                                            1
2. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów      2
3. Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk                                                   1
4. GKS Katowice - Aluron CMC Warta Zawiercie                                  2
5. LUK Lublin - BBTS Bielsko-Biała                                                     1
6. PGE Skra Bełchatów - Barkom Każany Lwów                                  1
7. Cuprum Lubin - Ślepsk Malow Suwałki                                           2
8. Cerrad Enea Czarni Radom - Projekt Warszawa                               2

elwis2511

2. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów    2  (28.01 sobota, 14:45)
3. Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk    2  (28.01 sobota, 17:30)
4. GKS Katowice - Aluron CMC Warta Zawiercie   2   (28.01 sobota, 20:30)
5. LUK Lublin - BBTS Bielsko-Biała    1  (29.01 niedziela, 14:45)
6. PGE Skra Bełchatów - Barkom Każany Lwów    1  (29.01 niedziela, 17:30)
7. Cuprum Lubin - Ślepsk Malow Suwałki  2    (30.01 poniedziałek, 17:30)
8. Cerrad Enea Czarni Radom - Projekt Warszawa  2    (30.01 poniedziałek, 20:30)

davemirra14

5. LUK Lublin - BBTS Bielsko-Biała                                                     1
6. PGE Skra Bełchatów - Barkom Każany Lwów                                  1
7. Cuprum Lubin - Ślepsk Malow Suwałki                                           1
8. Cerrad Enea Czarni Radom - Projekt Warszawa                               1
12, 16, 22, 29, 36, 40, 60, 61, 77, 78

damianosi


damianosi

1. Indykpol AZS Olsztyn - PSG Stal Nysa      (27.01 piątek, 17:30) --> wynik 3:1
2. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów      (28.01 sobota, 14:45) --> wynik 3:1
3. Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk      (28.01 sobota, 17:30) --> wynik 3:0
4. GKS Katowice - Aluron CMC Warta Zawiercie      (28.01 sobota, 20:30) --> wynik 3:0
5. LUK Lublin - BBTS Bielsko-Biała      (29.01 niedziela, 14:45) --> wynik 3:1
6. PGE Skra Bełchatów - Barkom Każany Lwów      (29.01 niedziela, 20:30) --> wynik 0:3
7. Cuprum Lubin - Ślepsk Malow Suwałki      (30.01 poniedziałek, 17:30) --> wynik 3:2
8. Cerrad Enea Czarni Radom - Projekt Warszawa      (30.01 poniedziałek, 20:30) --> wynik 0:3

Daria   7
krecik1999   7
ciucia24   6
jolaba   6
Mariooss   6
Pood   6
Witold25   6
Adamix20   5
Adi Wielki   5
Farek   5
HollywoodHogan   5
Jurcyś   5
Simonix   5
Słoń72   5
TKN mafia   5
tomekluty7   5
Venom [G2]   5
Witold33   5
Wybaczaj   5
ziomeekk89   5
Adi89/adi_89   4
brzydka   4
cliford   4
czesio1212   4
damianosi   4
Dryn   4
gucio033   4
Jonnyxxx   4
kisiel1983   4
maly9411/Mazi.   4
NikaXX   4
Vin Diesel   4
zagi254   4
zet83   4
dzimisek213   3
Keczok10   3
davemirra14   2
elwis2511   2
Gopoznan[g1][g2]   2
Leo   2

konkursy

Przygotowane wyniki zostały zweryfikowane poprawnie:

Bilety wrzucone.