• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

26 kolejka - czwartek 2 marca, godz: 17:30

Zaczęty przez konkursy, Luty 26, 2023, 10:12:58 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

cliford

1. BBTS Bielsko-Biała - Trefl Gdańsk                                             -2
2. Indykpol AZS Olsztyn - Barkom Każany Lwów                        -1
3. Aluron CMC Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów       -2
4. Jastrzębski Węgiel - Ślepsk Malow Suwałki                           -1
5. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cuprum Lubin          -1
6. LUK Lublin - Projekt Warszawa                                            -2
7. Cerrad Enea Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów              -2
8. GKS Katowice - PSG Stal Nysa                                            -2

Jurcyś

1. BBTS Bielsko-Biała - Trefl Gdańsk     2
2. Indykpol AZS Olsztyn - Barkom Każany Lwów   1 
3. Aluron CMC Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów   1 
4. Jastrzębski Węgiel - Ślepsk Malow Suwałki    1
5. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cuprum Lubin     1
6. LUK Lublin - Projekt Warszawa    2
7. Cerrad Enea Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów    1
8. GKS Katowice - PSG Stal Nysa  1

damdi

1. BBTS Bielsko-Biała - Trefl Gdańsk      (02.03 czwartek, 17:30)      2
2. Indykpol AZS Olsztyn - Barkom Każany Lwów      (03.03 piątek, 17:30)      1
3. Aluron CMC Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów      (04.03 sobota, 14:45)     2
4. Jastrzębski Węgiel - Ślepsk Malow Suwałki      (04.03 sobota, 17:30)     1
5. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cuprum Lubin      (04.03 sobota, 20:30)     1
6. LUK Lublin - Projekt Warszawa      (05.03 niedziela, 14:45)       2
7. Cerrad Enea Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów      (05.03 niedziela, 17:30)     2
8. GKS Katowice - PSG Stal Nysa      (06.03 poniedziałek, 20:30)    2

krecik1999

1. BBTS Bielsko-Biała - Trefl Gdańsk                                    2
2. Indykpol AZS Olsztyn - Barkom Każany Lwów                   1
3. Aluron CMC Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów      2
4. Jastrzębski Węgiel - Ślepsk Malow Suwałki                        1
5. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cuprum Lubin        1
6. LUK Lublin - Projekt Warszawa                                         2
7. Cerrad Enea Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów              2
8. GKS Katowice - PSG Stal Nysa                                         1

Adi89/adi_89

. BBTS Bielsko-Biała - Trefl Gdańsk      (02.03 czwartek, 17:30)        2
2. Indykpol AZS Olsztyn - Barkom Każany Lwów      (03.03 piątek, 17:30)      1
3. Aluron CMC Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów      (04.03 sobota, 14:45)      2
4. Jastrzębski Węgiel - Ślepsk Malow Suwałki      (04.03 sobota, 17:30)      1
5. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cuprum Lubin      (04.03 sobota, 20:30)       1
6. LUK Lublin - Projekt Warszawa      (05.03 niedziela, 14:45)   2
7. Cerrad Enea Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów      (05.03 niedziela, 17:30)        2
8. GKS Katowice - PSG Stal Nysa      (06.03 poniedziałek, 20:30)      1

NikaXX

1*BBTS Bielsko-Biała - Trefl Gdańsk                                    1
2*Indykpol AZS Olsztyn - Barkom Każany Lwów                   1
3*Aluron CMC Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów     2
4*Jastrzębski Węgiel - Ślepsk Malow Suwałki                       1
5*Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cuprum Lubin       1
6*LUK Lublin - Projekt Warszawa                                        2
7*Cerrad Enea Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów             2
8*GKS Katowice - PSG Stal Nysa                                        2
1* 2* 7* 12* 14* 15* 29* 37* 39* 69

tomekluty7


pernix

1. BBTS Bielsko-Biała - Trefl Gdańsk     2
2. Indykpol AZS Olsztyn - Barkom Każany Lwów   1 
3. Aluron CMC Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów   1 
4. Jastrzębski Węgiel - Ślepsk Malow Suwałki    1
5. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cuprum Lubin     1
6. LUK Lublin - Projekt Warszawa    2
7. Cerrad Enea Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów    2
8. GKS Katowice - PSG Stal Nysa  1

kisiel1983


Daria

Do obstawienia jest łącznie 8 spotkań:
1. BBTS Bielsko-Biała 2- Trefl Gdańsk      (02.03 czwartek, 17:30)
2. Indykpol AZS Olsztyn -1 Barkom Każany Lwów      (03.03 piątek, 17:30)
3. Aluron CMC Warta Zawiercie 1- Asseco Resovia Rzeszów      (04.03 sobota, 14:45)
4. Jastrzębski Węgiel -1 Ślepsk Malow Suwałki      (04.03 sobota, 17:30)
5. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle -1 Cuprum Lubin      (04.03 sobota, 20:30)
6. LUK Lublin -2 Projekt Warszawa      (05.03 niedziela, 14:45)
7. Cerrad Enea Czarni Radom 1- PGE Skra Bełchatów      (05.03 niedziela, 17:30)
8. GKS Katowice -2 PSG Stal Nysa      (06.03 poniedziałek, 20:30)

brzydka

Do obstawienia jest łącznie 8 spotkań:
1. BBTS Bielsko-Biała - Trefl Gdańsk   2   (02.03 czwartek, 17:30)
2. Indykpol AZS Olsztyn - Barkom Każany Lwów   1   (03.03 piątek, 17:30)
3. Aluron CMC Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów    2  (04.03 sobota, 14:45)
4. Jastrzębski Węgiel - Ślepsk Malow Suwałki   1   (04.03 sobota, 17:30)
5. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cuprum Lubin    1  (04.03 sobota, 20:30)
6. LUK Lublin - Projekt Warszawa    2  (05.03 niedziela, 14:45)
7. Cerrad Enea Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów      1(05.03 niedziela, 17:30)
8. GKS Katowice - PSG Stal Nysa     1 (06.03 poniedziałek, 20:30)

Wybaczaj

Do obstawienia jest łącznie 8 spotkań:
1. BBTS Bielsko-Biała - Trefl Gdańsk      (02.03 czwartek, 17:30) 2
2. Indykpol AZS Olsztyn - Barkom Każany Lwów      (03.03 piątek, 17:30) 1
3. Aluron CMC Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów      (04.03 sobota, 14:45) 2
4. Jastrzębski Węgiel - Ślepsk Malow Suwałki      (04.03 sobota, 17:30) 1
5. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cuprum Lubin      (04.03 sobota, 20:30) 1
6. LUK Lublin - Projekt Warszawa      (05.03 niedziela, 14:45) 2
7. Cerrad Enea Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów      (05.03 niedziela, 17:30) 1
8. GKS Katowice - PSG Stal Nysa      (06.03 poniedziałek, 20:30) 2

maly9411/Mazi.

1. BBTS Bielsko-Biała - Trefl Gdańsk   2
2. Indykpol AZS Olsztyn - Barkom Każany Lwów  1
3. Aluron CMC Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów   1
4. Jastrzębski Węgiel - Ślepsk Malow Suwałki    1
5. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cuprum Lubin     1
6. LUK Lublin - Projekt Warszawa    2
7. Cerrad Enea Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów    2
8. GKS Katowice - PSG Stal Nysa  2

Adi Wielki

1. BBTS Bielsko-Biała - Trefl Gdańsk                                      2
2. Indykpol AZS Olsztyn - Barkom Każany Lwów                     1
3. Aluron CMC Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów        1
4. Jastrzębski Węgiel - Ślepsk Malow Suwałki                         1
5. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cuprum Lubin          1
6. LUK Lublin - Projekt Warszawa                                            2
7. Cerrad Enea Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów               2
8. GKS Katowice - PSG Stal Nysa                                         2

Jonnyxxx

1. BBTS Bielsko-Biała - Trefl Gdańsk     2
2. Indykpol AZS Olsztyn - Barkom Każany Lwów   1
3. Aluron CMC Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów   1
4. Jastrzębski Węgiel - Ślepsk Malow Suwałki    1
5. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cuprum Lubin     1
6. LUK Lublin - Projekt Warszawa    2
7. Cerrad Enea Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów    2
8. GKS Katowice - PSG Stal Nysa  1