• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

28 kolejka - czwartek 16 marca, godz: 17:30

Zaczęty przez konkursy, Marzec 13, 2023, 09:05:31 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Don Warziwo

1. GKS Katowice - Trefl Gdańsk-2
2. PSG Stal Nysa - Asseco Resovia Rzeszów-2
3. LUK Lublin - Ślepsk Malow Suwałki-1
4. Aluron CMC Warta Zawiercie - Barkom Każany Lwów-1
5. Cerra Enea Czarni Radom - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle-2
6. Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów-1
7. BBTS Bielsko-Biała - Projekt Warszawa-2
8. Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn-2

Keczok10

1. GKS Katowice - Trefl Gdańsk      2
2. PSG Stal Nysa - Asseco Resovia Rzeszów      2
3. LUK Lublin - Ślepsk Malow Suwałki     2
4. Aluron CMC Warta Zawiercie - Barkom Każany Lwów     1
5. Cerra Enea Czarni Radom - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle      2
6. Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów     1
7. BBTS Bielsko-Biała - Projekt Warszawa     2
8. Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn    2

Farek

1. GKS Katowice - Trefl Gdańsk      2
2. PSG Stal Nysa - Asseco Resovia Rzeszów      2
3. LUK Lublin - Ślepsk Malow Suwałki     2
4. Aluron CMC Warta Zawiercie - Barkom Każany Lwów     1
5. Cerra Enea Czarni Radom - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle      2
6. Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów     1
7. BBTS Bielsko-Biała - Projekt Warszawa     2
8. Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn    2

Vin Diesel

1. GKS Katowice - Trefl Gdańsk  2
2. PSG Stal Nysa - Asseco Resovia Rzeszów 2
3. LUK Lublin - Ślepsk Malow Suwałki  2
4. Aluron CMC Warta Zawiercie - Barkom Każany Lwów  1
5. Cerra Enea Czarni Radom - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle    2
6. Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów  1
7. BBTS Bielsko-Biała - Projekt Warszawa   2
8. Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn   2

Jurcyś

1. GKS Katowice - Trefl Gdańsk      1
2. PSG Stal Nysa - Asseco Resovia Rzeszów   2 
3. LUK Lublin - Ślepsk Malow Suwałki    1
4. Aluron CMC Warta Zawiercie - Barkom Każany Lwów     1
5. Cerra Enea Czarni Radom - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle    2
6. Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów    1
7. BBTS Bielsko-Biała - Projekt Warszawa     2
8. Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn   2

Jonnyxxx

1. GKS Katowice - Trefl Gdańsk                                                       2
2. PSG Stal Nysa - Asseco Resovia Rzeszów                                     2
3. LUK Lublin - Ślepsk Malow Suwałki                                              2
4. Aluron CMC Warta Zawiercie - Barkom Każany Lwów                     1
5. Cerra Enea Czarni Radom - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle  2
6. Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów                                     1
7. BBTS Bielsko-Biała - Projekt Warszawa                                        2
8. Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn                                         2

NikaXX

1*GKS Katowice - Trefl Gdańsk                                                         2
2*PSG Stal Nysa - Asseco Resovia Rzeszów                                       2
3*LUK Lublin - Ślepsk Malow Suwałki                                                1
4*Aluron CMC Warta Zawiercie - Barkom Każany Lwów                       1
5*Cerra Enea Czarni Radom - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle    2
6*Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów                                        1
7*BBTS Bielsko-Biała - Projekt Warszawa                                           2
8*Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn                                            2
 
1* 3* 7* 12* 15* 18* 29* 37* 40* 69

Pood


damdi

1. GKS Katowice - Trefl Gdańsk      (16.03 czwartek, 17:30)    2
2. PSG Stal Nysa - Asseco Resovia Rzeszów      (17.03 piątek, 17:30)     2
3. LUK Lublin - Ślepsk Malow Suwałki      (18.03 sobota, 14:45)     1
4. Aluron CMC Warta Zawiercie - Barkom Każany Lwów      (18.03 sobota, 20:30)     1
5. Cerra Enea Czarni Radom - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle      (19.03 niedziela, 17:30)    2
6. Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów      (19.03 niedziela, 20:30)    2
7. BBTS Bielsko-Biała - Projekt Warszawa      (20.03 poniedziałek, 17:30)    2
8. Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn      (20.03 poniedziałek, 20:30)    2

SexMaszynaa

1. GKS Katowice - Trefl Gdańsk                                                       2
2. PSG Stal Nysa - Asseco Resovia Rzeszów                                     2
3. LUK Lublin - Ślepsk Malow Suwałki                                              2
4. Aluron CMC Warta Zawiercie - Barkom Każany Lwów                     1
5. Cerra Enea Czarni Radom - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle  2
6. Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów                                     1
7. BBTS Bielsko-Biała - Projekt Warszawa                                        2
8. Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn                                         2

Daria

Do obstawienia jest łącznie 8 spotkań:
1. GKS Katowice -2 Trefl Gdańsk      (16.03 czwartek, 17:30)
2. PSG Stal Nysa 2- Asseco Resovia Rzeszów      (17.03 piątek, 17:30)
3. LUK Lublin -1 Ślepsk Malow Suwałki      (18.03 sobota, 14:45)
4. Aluron CMC Warta Zawiercie 1- Barkom Każany Lwów      (18.03 sobota, 20:30)
5. Cerra Enea Czarni Radom -1 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle      (19.03 niedziela, 17:30)
6. Jastrzębski Węgiel -1 PGE Skra Bełchatów      (19.03 niedziela, 20:30)
7. BBTS Bielsko-Biała -2 Projekt Warszawa      (20.03 poniedziałek, 17:30)
8. Cuprum Lubin 2- Indykpol AZS Olsztyn      (20.03 poniedziałek, 20:30)

Wybaczaj

Do obstawienia jest łącznie 8 spotkań:
1. GKS Katowice - Trefl Gdańsk  2    (16.03 czwartek, 17:30)
2. PSG Stal Nysa - Asseco Resovia Rzeszów    2  (17.03 piątek, 17:30)
3. LUK Lublin - Ślepsk Malow Suwałki   1   (18.03 sobota, 14:45)
4. Aluron CMC Warta Zawiercie - Barkom Każany Lwów    1  (18.03 sobota, 20:30)
5. Cerra Enea Czarni Radom - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle  2    (19.03 niedziela, 17:30)
6. Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów   1   (19.03 niedziela, 20:30)
7. BBTS Bielsko-Biała - Projekt Warszawa  2    (20.03 poniedziałek, 17:30)
8. Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn    2  (20.03 poniedziałek, 20:30)

kisiel1983


czesio1212

1. GKS Katowice - Trefl Gdańsk                                                       2
2. PSG Stal Nysa - Asseco Resovia Rzeszów                                     2
3. LUK Lublin - Ślepsk Malow Suwałki                                              1
4. Aluron CMC Warta Zawiercie - Barkom Każany Lwów                     1
5. Cerra Enea Czarni Radom - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle  2
6. Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów                                     1
7. BBTS Bielsko-Biała - Projekt Warszawa                                        2
8. Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn                                         2

Adi89/adi_89

1. GKS Katowice - Trefl Gdańsk      (16.03 czwartek, 17:30).    2
2. PSG Stal Nysa - Asseco Resovia Rzeszów      (17.03 piątek, 17:30).    2
3. LUK Lublin - Ślepsk Malow Suwałki      (18.03 sobota, 14:45).  1
4. Aluron CMC Warta Zawiercie - Barkom Każany Lwów      (18.03 sobota, 20:30).       1
5. Cerra Enea Czarni Radom - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle      (19.03 niedziela, 17:30).        2
6. Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów      (19.03 niedziela, 20:30).      1
7. BBTS Bielsko-Biała - Projekt Warszawa      (20.03 poniedziałek, 17:30).   2
8. Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn      (20.03 poniedziałek, 20:30).       2