• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

29 kolejka - czwartek 23 marca, godz: 20:30

Zaczęty przez konkursy, Marzec 20, 2023, 07:37:23 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Daria

Do obstawienia jest łącznie 8 spotkań:
1. Barkam Każany Lwów - BBTS Bielsko Biała    1  (23.03 czwartek, 20:30)
2. Ślepsk Malow Suwałki - Aluron CMC Warta Zawiercie    2  (25.03 sobota, 14:45)
3. Cerrad Enea Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel  2    (25.03 sobota, 17:30)
4. Cuprum Lubin - LUK Lublin  2    (25.03 sobota, 20:30)
5. Asseco Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk    1  (26.03 niedziela, 14:45)
6. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice   1   (26.03 niedziela, 17:30)
7. Projekt Warszawa - PSG Stal Nysa  1    (26.03 niedziela, 20:30)
8. PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn   1   (27.03 poniedziałek, 20:30)

Vin Diesel

1. Barkam Każany Lwów - BBTS Bielsko Biała  1
2. Ślepsk Malow Suwałki - Aluron CMC Warta Zawiercie   2
3. Cerrad Enea Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel   2
4. Cuprum Lubin - LUK Lublin   1
5. Asseco Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk   1
6. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice   1
7. Projekt Warszawa - PSG Stal Nysa   1
8. PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn   1

Wybaczaj

Do obstawienia jest łącznie 8 spotkań:
1. Barkam Każany Lwów 1- BBTS Bielsko Biała      (23.03 czwartek, 20:30)
2. Ślepsk Malow Suwałki -2 Aluron CMC Warta Zawiercie      (25.03 sobota, 14:45)
3. Cerrad Enea Czarni Radom -2 Jastrzębski Węgiel      (25.03 sobota, 17:30)
4. Cuprum Lubin -2 LUK Lublin      (25.03 sobota, 20:30)
5. Asseco Resovia Rzeszów 1- Trefl Gdańsk      (26.03 niedziela, 14:45)
6. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1- GKS Katowice      (26.03 niedziela, 17:30)
7. Projekt Warszawa 1- PSG Stal Nysa      (26.03 niedziela, 20:30)
8. PGE Skra Bełchatów -1 Indykpol AZS Olsztyn      (27.03 poniedziałek, 20:30)

Keczok10

1. Barkam Każany Lwów - BBTS Bielsko Biała    2
2. Ślepsk Malow Suwałki - Aluron CMC Warta Zawiercie      2
3. Cerrad Enea Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel     2
4. Cuprum Lubin - LUK Lublin     1
5. Asseco Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk     1
6. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice   1
7. Projekt Warszawa - PSG Stal Nysa      1
8. PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn      1

Don Warziwo

1. Barkam Każany Lwów - BBTS Bielsko Biała   1
2. Ślepsk Malow Suwałki - Aluron CMC Warta Zawiercie   2
3. Cerrad Enea Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel     2
4. Cuprum Lubin - LUK Lublin      2
5. Asseco Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 1     
6. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice    1
7. Projekt Warszawa - PSG Stal Nysa     1
8. PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn 1

SexMaszynaa

1. Barkam Każany Lwów - BBTS Bielsko Biała                            1
2. Ślepsk Malow Suwałki - Aluron CMC Warta Zawiercie            2
3. Cerrad Enea Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel                   2
4. Cuprum Lubin - LUK Lublin                                                     2
5. Asseco Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk                                 1
6. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice            1
7. Projekt Warszawa - PSG Stal Nysa                                         1
8. PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn                           2

damianosi


1. Barkam Każany Lwów - BBTS Bielsko Biała                    1
2. Ślepsk Malow Suwałki - Aluron CMC Warta Zawiercie      2
3. Cerrad Enea Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel             2
4. Cuprum Lubin - LUK Lublin                                          2.
5. Asseco Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk                         1
6. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice    1
7. Projekt Warszawa - PSG Stal Nysa                                1
8. PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn                  1.

krecik1999

1. Barkam Każany Lwów - BBTS Bielsko Biała                     1
2. Ślepsk Malow Suwałki - Aluron CMC Warta Zawiercie       1
3. Cerrad Enea Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel              2
4. Cuprum Lubin - LUK Lublin                                            1
5. Asseco Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk                           1
6. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice      1
7. Projekt Warszawa - PSG Stal Nysa                                  1
8. PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn                    1

Adi Wielki

1. Barkam Każany Lwów - BBTS Bielsko Biała                       1
2. Ślepsk Malow Suwałki - Aluron CMC Warta Zawiercie       2
3. Cerrad Enea Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel               2
4. Cuprum Lubin - LUK Lublin                                              2
5. Asseco Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk                           1
6. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice       1
7. Projekt Warszawa - PSG Stal Nysa                                    1
8. PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn                    1

Adi89/adi_89

1. Barkam Każany Lwów - BBTS Bielsko Biała      (23.03 czwartek, 20:30).    2
2. Ślepsk Malow Suwałki - Aluron CMC Warta Zawiercie      (25.03 sobota, 14:45).    2
3. Cerrad Enea Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel      (25.03 sobota, 17:30).    2
4. Cuprum Lubin - LUK Lublin      (25.03 sobota, 20:30).  1
5. Asseco Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk      (26.03 niedziela, 14:45).    1
6. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice      (26.03 niedziela, 17:30).    1
7. Projekt Warszawa - PSG Stal Nysa      (26.03 niedziela, 20:30)  1
8. PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn      (27.03 poniedziałek, 20:30).   1

maly9411/Mazi.

1. Barkam Każany Lwów - BBTS Bielsko Biała                       1
2. Ślepsk Malow Suwałki - Aluron CMC Warta Zawiercie     2
3. Cerrad Enea Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel              2
4. Cuprum Lubin - LUK Lublin                                              2
5. Asseco Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk                           1
6. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice       1
7. Projekt Warszawa - PSG Stal Nysa                                    1
8. PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn                    1

pernix


2. Ślepsk Malow Suwałki - Aluron CMC Warta Zawiercie     2
3. Cerrad Enea Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel              2
4. Cuprum Lubin - LUK Lublin                                              1
5. Asseco Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk                           1
6. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice       1
7. Projekt Warszawa - PSG Stal Nysa                                    1
8. PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn                    1

kisiel1983


NikaXX

2*Ślepsk Malow Suwałki - Aluron CMC Warta Zawiercie       2
3*Cerrad Enea Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel              2
4*Cuprum Lubin - LUK Lublin                                           2
5*Asseco Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk                         1
6*Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice    1
7*Projekt Warszawa - PSG Stal Nysa                                1
8*PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn                  1
1* 3* 7* 12* 15* 18* 29* 37* 40* 69

zet83

2. Ślepsk Malow Suwałki - Aluron CMC Warta Zawiercie      (25.03 sobota, 14:45)2
3. Cerrad Enea Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel      (25.03 sobota, 17:30)2
4. Cuprum Lubin - LUK Lublin      (25.03 sobota, 20:30)2
5. Asseco Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk      (26.03 niedziela, 14:45)1
6. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice      (26.03 niedziela, 17:30)1
7. Projekt Warszawa - PSG Stal Nysa      (26.03 niedziela, 20:30)1
8. PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn      (27.03 poniedziałek, 20:30)2