• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Mecze o 9,11,13 miejsce - czwartek 13 kwietnia, godz: 20:30

Zaczęty przez konkursy, Kwiecień 08, 2023, 10:05:21 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Daria

Do obstawienia jest łącznie 6 spotkań:
1. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów (mecz nr 1 o miejsce 11)  1    (13.04 czwartek, 20:30)
2. Ślepsk Malow Suwałki - LUK Lublin (mecz nr 1 o miejsce 9)  2    (16.04 niedziela, 17:30)
3. Cuprum Lubin - Barkom Każany Lwów (mecz nr 1 o miejsce 13)  2    (16.04 niedziela, 20:30)
4. PGE Skra Bełchatów - GKS Katowice (mecz nr 2 o miejsce 11)   2   (18.04 wtorek, 17:30)
5. LUK Lublin - Ślepsk Malow Suwałki (mecz nr 2 o miejsce 9)   1   (18.04 wtorek, 20:30)
6. Barkom Każany Lwów - Cuprum Lubin (mecz nr 2 o miejsce 13)   1   (19.04 środa, 17:30)

Wybaczaj

Do obstawienia jest łącznie 6 spotkań:
1. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów (mecz nr 1 o miejsce 11)      (13.04 czwartek, 20:30) 1
2. Ślepsk Malow Suwałki - LUK Lublin (mecz nr 1 o miejsce 9)      (16.04 niedziela, 17:30) 2
3. Cuprum Lubin - Barkom Każany Lwów (mecz nr 1 o miejsce 13)      (16.04 niedziela, 20:30) 1
4. PGE Skra Bełchatów - GKS Katowice (mecz nr 2 o miejsce 11)      (18.04 wtorek, 17:30) 2
5. LUK Lublin - Ślepsk Malow Suwałki (mecz nr 2 o miejsce 9)      (18.04 wtorek, 20:30) 1
6. Barkom Każany Lwów - Cuprum Lubin (mecz nr 2 o miejsce 13)      (19.04 środa, 17:30) 2

gucio033

1. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów (mecz nr 1 o miejsce 11)      2
2. Ślepsk Malow Suwałki - LUK Lublin (mecz nr 1 o miejsce 9)           2
3. Cuprum Lubin - Barkom Każany Lwów (mecz nr 1 o miejsce 13)    1
4. PGE Skra Bełchatów - GKS Katowice (mecz nr 2 o miejsce 11)       1
5. LUK Lublin - Ślepsk Malow Suwałki (mecz nr 2 o miejsce 9)           1
6. Barkom Każany Lwów - Cuprum Lubin (mecz nr 2 o miejsce 13)    2

Jurcyś

1. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów (mecz nr 1 o miejsce 11)    2
2. Ślepsk Malow Suwałki - LUK Lublin (mecz nr 1 o miejsce 9)     1
3. Cuprum Lubin - Barkom Każany Lwów (mecz nr 1 o miejsce 13)     1
4. PGE Skra Bełchatów - GKS Katowice (mecz nr 2 o miejsce 11)     1
5. LUK Lublin - Ślepsk Malow Suwałki (mecz nr 2 o miejsce 9)     1
6. Barkom Każany Lwów - Cuprum Lubin 1

Farek


1. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów (mecz nr 1 o miejsce 11)    2
2. Ślepsk Malow Suwałki - LUK Lublin (mecz nr 1 o miejsce 9)     1
3. Cuprum Lubin - Barkom Każany Lwów (mecz nr 1 o miejsce 13)     1
4. PGE Skra Bełchatów - GKS Katowice (mecz nr 2 o miejsce 11)     1
5. LUK Lublin - Ślepsk Malow Suwałki (mecz nr 2 o miejsce 9)     1
6. Barkom Każany Lwów - Cuprum Lubin 1

Adi89/adi_89

1. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów (mecz nr 1 o miejsce 11)      (13.04 czwartek, 20:30).    2
2. Ślepsk Malow Suwałki - LUK Lublin (mecz nr 1 o miejsce 9)      (16.04 niedziela, 17:30).    1
3. Cuprum Lubin - Barkom Każany Lwów (mecz nr 1 o miejsce 13)      (16.04 niedziela, 20:30).     1
4. PGE Skra Bełchatów - GKS Katowice (mecz nr 2 o miejsce 11)      (18.04 wtorek, 17:30).    1
5. LUK Lublin - Ślepsk Malow Suwałki (mecz nr 2 o miejsce 9)      (18.04 wtorek, 20:30).     1
6. Barkom Każany Lwów - Cuprum Lubin (mecz nr 2 o miejsce 13)      (19.04 środa, 17:30).    2

czesio1212

1. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów (mecz nr 1 o miejsce 11)            2
2. Ślepsk Malow Suwałki - LUK Lublin (mecz nr 1 o miejsce 9)          2
3. Cuprum Lubin - Barkom Każany Lwów (mecz nr 1 o miejsce 13)           1
4. PGE Skra Bełchatów - GKS Katowice (mecz nr 2 o miejsce 11)      1
5. LUK Lublin - Ślepsk Malow Suwałki (mecz nr 2 o miejsce 9)               1
6. Barkom Każany Lwów - Cuprum Lubin (mecz nr 2 o miejsce 13)    2

NikaXX

1*GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów           2
2*Ślepsk Malow Suwałki - LUK Lublin             1
3*Cuprum Lubin - Barkom Każany Lwów        1
4*PGE Skra Bełchatów - GKS Katowice          1
5*LUK Lublin - Ślepsk Malow Suwałki            1
6*Barkom Każany Lwów - Cuprum Lubin       2
1* 3* 7* 12* 15* 18* 29* 37* 40* 69

krecik1999

1. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów (mecz nr 1 o miejsce 11)      1
2. Ślepsk Malow Suwałki - LUK Lublin (mecz nr 1 o miejsce 9)          1
3. Cuprum Lubin - Barkom Każany Lwów (mecz nr 1 o miejsce 13)   1
4. PGE Skra Bełchatów - GKS Katowice (mecz nr 2 o miejsce 11)      1
5. LUK Lublin - Ślepsk Malow Suwałki (mecz nr 2 o miejsce 9)          1   
6. Barkom Każany Lwów - Cuprum Lubin (mecz nr 2 o miejsce 13)    1

kisiel1983


cliford

1. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów                -2
2. Ślepsk Malow Suwałki - LUK Lublin                  -2
3. Cuprum Lubin - Barkom Każany Lwów           -2
4. PGE Skra Bełchatów - GKS Katowice              -1
5. LUK Lublin - Ślepsk Malow Suwałki                -1
6. Barkom Każany Lwów - Cuprum Lubin         -1


damianosi

1. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów                -1
2. Ślepsk Malow Suwałki - LUK Lublin                  -2
3. Cuprum Lubin - Barkom Każany Lwów           -1
4. PGE Skra Bełchatów - GKS Katowice              -1
5. LUK Lublin - Ślepsk Malow Suwałki                -1
6. Barkom Każany Lwów - Cuprum Lubin         -1.

Adi Wielki

1. GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów (mecz nr 1 o miejsce 11)         1
2. Ślepsk Malow Suwałki - LUK Lublin (mecz nr 1 o miejsce 9)            1
3. Cuprum Lubin - Barkom Każany Lwów (mecz nr 1 o miejsce 13)       1
4. PGE Skra Bełchatów - GKS Katowice (mecz nr 2 o miejsce 11)       1
5. LUK Lublin - Ślepsk Malow Suwałki (mecz nr 2 o miejsce 9)            1   
6. Barkom Każany Lwów - Cuprum Lubin (mecz nr 2 o miejsce 13)       1

GOpoznan[g1][g2]

2. Ślepsk Malow Suwałki - LUK Lublin (mecz nr 1 o miejsce 9)      (16.04 niedziela, 17:30)1
3. Cuprum Lubin - Barkom Każany Lwów (mecz nr 1 o miejsce 13)      (16.04 niedziela, 20:30)1
4. PGE Skra Bełchatów - GKS Katowice (mecz nr 2 o miejsce 11)      (18.04 wtorek, 17:30)1
5. LUK Lublin - Ślepsk Malow Suwałki (mecz nr 2 o miejsce 9)      (18.04 wtorek, 20:30)1
6. Barkom Każany Lwów - Cuprum Lubin (mecz nr 2 o miejsce 13)      (19.04 środa, 17:30)1