• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Półfinały - sobota 22 kwietnia, godz: 14:45

Zaczęty przez konkursy, Kwiecień 20, 2023, 08:03:18 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

GOpoznan[g1][g2]

1. Assevo Resovia Rzeszów - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (mecz nr 1)      (22.04 sobota, 14:45)2
2. Aluron CMC Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel (mecz nr 1)      (22.04 sobota, 20:30)1
3. Assevo Resovia Rzeszów - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (mecz nr 2)      (23.04 niedziela, 14:45)2
4. Aluron CMC Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel (mecz nr 2)      (23.04 niedziela, 20:30)1
5. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Assevo Resovia Rzeszów (mecz nr 3)      (26.04 środa, 17:30)1
6. Jastrzębski Węgiel - Aluron CMC Warta Zawiercie (mecz nr 3)      (26.04 środa, 20:30)1
7. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Assevo Resovia Rzeszów (ewentualny mecz nr 4)      (27.04 czwartek, 17:30)1
8. Jastrzębski Węgiel - Aluron CMC Warta Zawiercie (ewentualny mecz nr 4)      (27.04 czwartek, 20:30)1
9. Assevo Resovia Rzeszów - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (ewentualny mecz nr 5)      (30.04 niedziela, 00:00)2
10. Aluron CMC Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel (ewentualny mecz nr 5)      (30.04 niedziela, 00:00)1

damdi

1. Assevo Resovia Rzeszów - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (mecz nr 1)      (22.04 sobota, 14:45)    2
2. Aluron CMC Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel (mecz nr 1)      (22.04 sobota, 20:30)     2
3. Assevo Resovia Rzeszów - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (mecz nr 2)      (23.04 niedziela, 14:45)     2
4. Aluron CMC Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel (mecz nr 2)      (23.04 niedziela, 20:30)      2
5. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Assevo Resovia Rzeszów (mecz nr 3)      (26.04 środa, 17:30)      1
6. Jastrzębski Węgiel - Aluron CMC Warta Zawiercie (mecz nr 3)      (26.04 środa, 20:30)       1
7. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Assevo Resovia Rzeszów (ewentualny mecz nr 4)      (27.04 czwartek, 17:30)     1
8. Jastrzębski Węgiel - Aluron CMC Warta Zawiercie (ewentualny mecz nr 4)      (27.04 czwartek, 20:30)       1
9. Assevo Resovia Rzeszów - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (ewentualny mecz nr 5)      (30.04 niedziela, 00:00)       2
10. Aluron CMC Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel (ewentualny mecz nr 5)      (30.04 niedziela, 00:00)      2

arnold19

1. Assevo Resovia Rzeszów - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (mecz nr 1)                      1
2. Aluron CMC Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel (mecz nr 1)                                            2
3. Assevo Resovia Rzeszów - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (mecz nr 2)                      1
4. Aluron CMC Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel (mecz nr 2)                                            2
5. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Assevo Resovia Rzeszów (mecz nr 3)                      1
6. Jastrzębski Węgiel - Aluron CMC Warta Zawiercie (mecz nr 3)                                            1
7. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Assevo Resovia Rzeszów (ewentualny mecz nr 4)     1
8. Jastrzębski Węgiel - Aluron CMC Warta Zawiercie (ewentualny mecz nr 4)                           1
9. Assevo Resovia Rzeszów - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (ewentualny mecz nr 5)     1
10. Aluron CMC Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel (ewentualny mecz nr 5)                         1

Don Warziwo

1. Assevo Resovia Rzeszów - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (mecz nr 1)                      2
2. Aluron CMC Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel (mecz nr 1)                                            1
3. Assevo Resovia Rzeszów - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (mecz nr 2)                      2
4. Aluron CMC Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel (mecz nr 2)                                            1
5. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Assevo Resovia Rzeszów (mecz nr 3)                      1
6. Jastrzębski Węgiel - Aluron CMC Warta Zawiercie (mecz nr 3)                                            1
7. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Assevo Resovia Rzeszów (ewentualny mecz nr 4)     1
8. Jastrzębski Węgiel - Aluron CMC Warta Zawiercie (ewentualny mecz nr 4)                           1
9. Assevo Resovia Rzeszów - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (ewentualny mecz nr 5)     2
10. Aluron CMC Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel (ewentualny mecz nr 5)                         2

NikaXX

1*Assevo Resovia Rzeszów - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle       2
2*Aluron CMC Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel                             1
3*Assevo Resovia Rzeszów - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle       2
4*Aluron CMC Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel                             1
5*Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Assevo Resovia Rzeszów       1
6*Jastrzębski Węgiel - Aluron CMC Warta Zawiercie                             1
7*Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Assevo Resovia Rzeszów       1
8*Jastrzębski Węgiel - Aluron CMC Warta Zawiercie                             1
9*Assevo Resovia Rzeszów - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle       2
10*Aluron CMC Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel                           1
1* 3* 7* 12* 15* 18* 29* 37* 40* 69

kisiel1983


maly9411/Mazi.


tomekluty7


Adi Wielki

1. Assevo Resovia Rzeszów - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle         (mecz nr 1)              2
2. Aluron CMC Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel                               (mecz nr 1)              2
3. Assevo Resovia Rzeszów - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle         (mecz nr 2)              2
4. Aluron CMC Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel                               (mecz nr 2)              2
5. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Assevo Resovia Rzeszów         (mecz nr 3)              1
6. Jastrzębski Węgiel - Aluron CMC Warta Zawiercie                               (mecz nr 3)              1
7. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Assevo Resovia Rzeszów   (ewentualny mecz nr 4)    1
8. Jastrzębski Węgiel - Aluron CMC Warta Zawiercie                         (ewentualny mecz nr 4)    1
9. Assevo Resovia Rzeszów - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle   (ewentualny mecz nr 5)    2
10. Aluron CMC Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel                       (ewentualny mecz nr 5)     2                 

brzydka

Do obstawienia jest łącznie .
2. Aluron CMC Warta Zawiercie 2- Jastrzębski Węgiel (mecz nr 1)      (22.04 sobota, 20:30)
3. Assevo Resovia Rzeszów -2 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (mecz nr 2)      (23.04 niedziela, 14:45)
4. Aluron CMC Warta Zawiercie 2- Jastrzębski Węgiel (mecz nr 2)      (23.04 niedziela, 20:30)
5. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1- Assevo Resovia Rzeszów (mecz nr 3)      (26.04 środa, 17:30)
6. Jastrzębski Węgiel -1 Aluron CMC Warta Zawiercie (mecz nr 3)      (26.04 środa, 20:30)
7. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1- Assevo Resovia Rzeszów (ewentualny mecz nr 4)      (27.04 czwartek, 17:30)
8. Jastrzębski Węgiel -1 Aluron CMC Warta Zawiercie (ewentualny mecz nr 4)      (27.04 czwartek, 20:30)
9. Assevo Resovia Rzeszów -2 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (ewentualny mecz nr 5)      (30.04 niedziela, 00:00)
10. Aluron CMC Warta Zawiercie 2- Jastrzębski Węgiel (ewentualny mecz nr 5)      (30.04 niedziela, 00:00)

damianosi


Daria

2. Aluron CMC Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel (mecz nr 1) 2     (22.04 sobota, 20:30)
3. Assevo Resovia Rzeszów - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (mecz nr 2)    2  (23.04 niedziela, 14:45)
4. Aluron CMC Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel (mecz nr 2)    2  (23.04 niedziela, 20:30)
5. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Assevo Resovia Rzeszów (mecz nr 3)    1  (26.04 środa, 17:30)
6. Jastrzębski Węgiel - Aluron CMC Warta Zawiercie (mecz nr 3)  1    (26.04 środa, 20:30)
7. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Assevo Resovia Rzeszów (ewentualny mecz nr 4)    1  (27.04 czwartek, 17:30)
8. Jastrzębski Węgiel - Aluron CMC Warta Zawiercie (ewentualny mecz nr 4)    1  (27.04 czwartek, 20:30)
9. Assevo Resovia Rzeszów - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (ewentualny mecz nr 5)   2   (30.04 niedziela, 00:00)
10. Aluron CMC Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel (ewentualny mecz nr 5)    2  (30.04 niedziela, 00:00)

Wybaczaj

Do obstawienia jest łącznie 10 spotkań:
1.
2. Aluron CMC Warta Zawiercie 2- Jastrzębski Węgiel (mecz nr 1)      (22.04 sobota, 20:30)
3. Assevo Resovia Rzeszów -2 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (mecz nr 2)      (23.04 niedziela, 14:45)
4. Aluron CMC Warta Zawiercie 2- Jastrzębski Węgiel (mecz nr 2)      (23.04 niedziela, 20:30)
5. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle -1 Assevo Resovia Rzeszów (mecz nr 3)      (26.04 środa, 17:30)
6. Jastrzębski Węgiel -1 Aluron CMC Warta Zawiercie (mecz nr 3)      (26.04 środa, 20:30)
7. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1- Assevo Resovia Rzeszów (ewentualny mecz nr 4)      (27.04 czwartek, 17:30)
8. Jastrzębski Węgiel 1- Aluron CMC Warta Zawiercie (ewentualny mecz nr 4)      (27.04 czwartek, 20:30)
9. Assevo Resovia Rzeszów -2 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (ewentualny mecz nr 5)      (30.04 niedziela, 00:00)
10. Aluron CMC Warta Zawiercie -2 Jastrzębski Węgiel (ewentualny mecz nr 5)      (30.04 niedziela, 00:00)

cliford

1. Assevo Resovia Rzeszów - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle         -1
2. Aluron CMC Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel                                -1
3. Assevo Resovia Rzeszów - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle         -1
4. Aluron CMC Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel                                -1
5. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Assevo Resovia Rzeszów        -2
6. Jastrzębski Węgiel - Aluron CMC Warta Zawiercie                               -2
7. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Assevo Resovia Rzeszów       -2
8. Jastrzębski Węgiel - Aluron CMC Warta Zawiercie                              -2
9. Assevo Resovia Rzeszów - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle      -1
10. Aluron CMC Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel                           -1

Pood