• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

3 Drobne Nowe Pomysły Do Gry

Zaczęty przez MaciaseK, Listopad 14, 2023, 22:56:17 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

MaciaseK

1- Pomysłem -  Było by dodanie takiego suwaka do posiadanych przez gang dzielnic  ze po zakliknięciu rozsuwa się lista posiadanych dzielnic cos na zasadzie jak w ringu jest żeby zwycięzców zobaczyć klikamy i rozsuwa się lista zwycięzców
 

2. Pomysłem- Było by tez uważam za nawet ciekawe jak mamy ten czasomierz gdy odlicza nam czas do ataku na dzielnice  a może by tak jakoś dodać taki licznik żeby był widoczny na każdej stronie gry żeby gracz widział na bierząco ile czasu pozostało do ataku na dzielnice .

3.Pomysłem- Dodanie innej wersji wiadomości prywatnej mieć taki czacik z wiadomościami  podobnym do komunikatora  otwierasz i każda wiadomość ma swoje okienko od gracza gdzie są wszystkie wiadomości od X Gracza klikasz otwiera ci się czacik (okienko) z tym właśnie [coś jak na plemionach czat który można minimalizować kto grał ten zapewne wie :) jak wygląda tam komunikacja między graczami ] x graczem bo obecna wersja wiadomości przesuwać szukać  wiadomości to jest koszmar


Niby nie są to duże pomysły ale zawsze urozmaica i na dadzą lepszego wyglądu na wspomniane aspekty w grze

turoseq2

1. nie
2. nie
3. spoko
4. wincy kolorów

eli54321

2,10,22,32,34,42,44,51,66,72