• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Kalkulator - Gangsters

Zaczęty przez Mieciu Ziom, Czerwiec 11, 2009, 13:03:41 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

krzys077

Cytat: czacha96 w Lipiec 26, 2010, 22:42:34 PM
Czekałem 10 minut i nic ???

Mi się pojawiło po 5 sekundach  ;)

czacha96

Się chyba nie uda bo w ogóle nic się nie pokazuje jest cała biała strona:\

krzys077

Jakiej przeglądarki używasz ?

czacha96


Agat

Też mam operę i po sekundzie pojawia się okienko do zapisania.

krzys077

http://eupload.pl/files/HYCG5XJE/patent.rar

Możesz ściągnąć z rożnych serwerów jak teraz ci nie zadziała to wyrzuć kompa przez okno.

czacha96

dzięki teraz od razu się włączyło :)

JRC


kozaczyna100


Arrond

Mam pytanie
Mam windows 7  i pyta się mnie jakiego programu użyć do otwarcia pliku. Co mam zaznaczyć? Bo C++ nie widze a  nie znam się. Z góry dziękuję

sigurd89

http://img168.imageshack.us/img168/9214/bladwc.jpg

Kalkulatorek wyglądał na pierwszy rzut oka na zajerzysty. ;) Ale niestety widzę, że nie jest pozbawiony błędów...

polak1111

ty jestes pozbawiony mózgu, grasz 2 tygodnie w ysnuwasz takie teorie jakbys sam zaprogramował tą gre... jakbys nie wiedział to dobrze liczy, a SV jakie jest pokazywane na ringu to 75% twojego faktycznego sv.. wiec laskawie pomnóż te swoje 13k~ x 0,75 dopiero wpisz do kalkulatora i wyjdzie te twoje 15k~ .

obserwuj co sie dzieje, czytaj, ale sam nic nie pisz, za 2-3 miechy moze bedziesz wiedział o co tutaj chodzi.

Popielus


sigurd89

Cytat: polak1111 w Wrzesień 16, 2010, 19:35:54 PM
ty jestes pozbawiony mózgu, grasz 2 tygodnie w ysnuwasz takie teorie jakbys sam zaprogramował tą gre... jakbys nie wiedział to dobrze liczy, a SV jakie jest pokazywane na ringu to 75% twojego faktycznego sv.. wiec laskawie pomnóż te swoje 13k~ x 0,75 dopiero wpisz do kalkulatora i wyjdzie te twoje 15k~ .

obserwuj co sie dzieje, czytaj, ale sam nic nie pisz, za 2-3 miechy moze bedziesz wiedział o co tutaj chodzi.

Wiesz... Od zarządzania forum są admini i moderatorzy. A nie Ty - na całe szczęście.

Powiedz mi jakie to magiczne teorie wysuwam? Fakt, że zgłosiłem bug w grze? O to Ci chodzi? Oświeć mnie.
Mam siedzieć 2-3 miechy i nie odzywać się? Tak? Może od razu 4 lata będę obserwował, tylko głosując w sondach, dokładnie tak jak to robi większość posłów?

Ja jestem pozbawiony mózgu? Ciekawe... To jakim cudem potrafię w przeciwieństwie do niektórych pisać zdania z dużych liter? Może i mam głupie posty, ale w dziale off-topic. A znajdź taki post jak Twój w jakimkolwiek innym dziale:

Cytat: polak1111 w Sierpień 30, 2010, 22:35:04 PM
czensto aktyfny jezdem mam 76k SV ale cionkle rosnie bo wbijam expionc oztro moge??

Nie wiem czy lubisz lubisz kpić sobie z ludzi? Grasz od roku, więc uważasz się za lepszego od innych? Z takim podejściem serdecznie życzę powodzenia poza forum gangsters.pl.

Sigurd

zulatino

1. Bronie się zmieniały tzw. zostały dodane nowe, a także zostały zmieniione staty starych... podobnie kamizelki, więc sv i sa nie może być takie same jak jest w grze, więc siguard89 nie będziesz mieć odpowiedniego wyniku skoro kalkulator nie został zaktualizowany
2. Twoje staty powalają... sam na 2 koncie mam kilkanaście razy większe na 15 lvl...