• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Kalkulator - Gangsters

Zaczęty przez Mieciu Ziom, Czerwiec 11, 2009, 13:03:41 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

andrix3018

Przydało by się zrobić w dziwki i biznesy zeby nie pokazywało jak ktoś nie ma konta plus żeby budynków i dziwek z konta plus nie pokazywało

TheeZ

Umm... Nie rozumiem, napisz jeszcze raz o co Ci chodziło.

Nightauer

Cytat: andrix3018 w Styczeń 15, 2010, 16:31:58 PM
Przydało by się zrobić w dziwki i biznesy zeby nie pokazywało jak ktoś nie ma konta plus żeby budynków i dziwek z konta plus nie pokazywało


przetłumaczone: Przydało by się zrobić coś takiego, że jeżeli gracz nie ma wykupionego konta plus/pro, to dziwki/biznesy wymagające tego konta, nie będą widoczne.

wg. mnie pomysł bez sensu i w złym dziale :)

zulatino

Jaki to problem wpisać w 3 dziwkach po 0 i 5-6 budynkach po 0 ?

Lechu_Gangster

bardzo podoba mi sie ten kalkulator.Jestem zadowolony GRATULACJE

PS.zrobcie sonde:czy podoba ci sie Kalkulator-Gangsters

Mieciu Ziom

#35
Cytat: Nightauer w Styczeń 15, 2010, 16:49:34 PM
Cytat: andrix3018 w Styczeń 15, 2010, 16:31:58 PM
Przydało by się zrobić w dziwki i biznesy zeby nie pokazywało jak ktoś nie ma konta plus żeby budynków i dziwek z konta plus nie pokazywało


przetłumaczone: Przydało by się zrobić coś takiego, że jeżeli gracz nie ma wykupionego konta plus/pro, to dziwki/biznesy wymagające tego konta, nie będą widoczne.

wg. mnie pomysł bez sensu i w złym dziale :)

Mówiąc szczerze to też uważam, że nie ma sensu czegoś takiego robić. Musiałbym wtedy wprowadzić na samym początku funkcji pytanie czy użytkownik ma konto plus czy pro, a to już dodatkowa rzecz do wpisania. Z doświadczenia wiem, że uciążliwą sprawą dla użytkowników jest wpisywać tak wiele danych, aby zobaczyć rezultat końcowy.

Mam zamiar napisać jakąś funkcję związaną z obliczaniem SV, aczkolwiek jeszcze konkretnego nie mam pomysłu jak ma wyglądać dana funkcja (jakie dane wprowadzamy i co ma być wyświetlone jako wynik)

Edit: Wprowadzone ;)


adrian1996


Avalen

wpiszcie w 11 - 999999999999999999 fajny bug wyskoczy xD

Mieciu Ziom

Cytat: Aliens w Luty 27, 2010, 13:44:50 PM
wpiszcie w 11 - 999999999999999999 fajny bug wyskoczy xD

Jak wpiszesz taką liczbę to nic się nie stanie.
Zakres liczby kończy się na 9 223 372 036 854 775 807, a taki zakres jest wystarczająco duży jak na ilość kasy którą możemy mieć w grze. Błąd pojawia się, gdy wpiszemy liczbę większą od tej o której przed chwilą wspomniałem.
Jak stworzę jakąś nową funkcję to wprowadzę od razu limit do wpisywanej liczby, żeby nie było już takiego błędu ;)

Arrond


wacek882

super ekstra bomba czadziorrrrrrrrrrrr

czacha96

Z tego co widzę to kalkulator jest jak najbardziej ok. Tylko nie mogę go pobrać. Jak wchodzę w link nic się nie pojawia, jest biała strona :(

krzys077

musisz poczekać aż wyskoczy ci okienko czy zapisać plik.

czacha96


AkukuCH

Cytat: czacha96 w Lipiec 26, 2010, 22:42:34 PM
Czekałem 10 minut i nic ???

U mnie można normalnie ściągnąć. Wrzuciłem to na speedyshare.

download