• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Tournament - opis.

Zaczęty przez socker1, Marzec 18, 2010, 08:21:50 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Jak oceniasz Tournament?

Rewelacyjnie
148 (42.9%)
Dobrze
120 (34.8%)
Przeciętnie
39 (11.3%)
Kiepsko
15 (4.3%)
Fatalnie
23 (6.7%)

Głosów w sumie: 344

zipadasko

nie udawaj ze jestes az tak ograniczony... gdyby kazda walka zostalaby skrocona do 2 minut to caly turniej trwalby niecale 20 minut... taki czas napewno jest duzo lepszy przy tych 45 minutach.

szyszunia

#46
Cytat: krzys077 w Marzec 21, 2010, 15:29:54 PM
Pop ma racje masz pecha.Nawet skrócenie czasu do 2 min nic Ci nie da bo nie wiesz co będziesz robił za 5 min.

krzys nie lap go za slowa ze nie wie co bedzie robil za 5 min.. mozna powiedziec ze w przenosni to powiedzial.
czas turnieju powinien byc skrocony i tyle.. nie kazdy moze siedziec ta powiedzmy godzine przed kompem, bo moga sie plany dnia zmienic, jak zip powiedzial, kumpel zaprosi na browara albo zeby wyjsc na miasto polazic.. ja osobiscie zostawilbym kompa i poszedl a wy chyba nie, byscie siedzieli przed kompem zapewne:) takie wasze zycie..
TOURNAMENT jest zrobiony dla wszystkich graczy a wy myslicie ze tylko wasze zdanie sie liczy. gra ma byc urozmaicona, te 45min bedzie kazdego zniechecac do turnieju. ten kto siedzi przed kompem po 10h dziennie wiadome ze bedzie wygral a szanse maja byc rowne !

jestem pewny ze zostana stworzone boty do tego turnieju bo nikomu praktycznie nie bedzie sie chcialo czekac 45min przed kompem, ludzie ogarnijcie sie :)

Popielus

Cytat: szyszunia w Marzec 21, 2010, 16:31:28 PM

czas turnieju powinien byc skrocony i tyle.. nie kazdy moze siedziec ta powiedzmy godzine przed kompem, bo moga sie plany dnia zmienic, jak zip powiedzial, kumpel zaprosi na browara albo zeby wyjsc na miasto polazic.. ja osobiscie zostawilbym kompa i poszedl a wy chyba nie, byscie siedzieli przed kompem zapewne:) takie wasze zycie..
TOURNAMENT jest zrobiony dla wszystkich graczy a wy myslicie ze tylko wasze zdanie sie liczy. gra ma byc urozmaicona, te 45min bedzie kazdego zniechecac do turnieju. ten kto siedzi przed kompem po 10h dziennie wiadome ze bedzie wygral a szanse maja byc rowne !

jestem pewny ze zostana stworzone boty do tego turnieju bo nikomu praktycznie nie bedzie sie chcialo czekac 45min przed kompem, ludzie ogarnijcie sie :)

Wiesz co to jest gra internetowa? Podstawową sprawą jest spędzany w niej. Nie spędzasz dużo czasu to nie jesteś dobry. Myślisz dlaczego Buddyx osiągnął taki poziom? Mam konto z podobnego okresu co on, a patrz ile tracę do niego. Taka jest specyfika tej gry. Dlatego ten czas turnieju jest bardzo dobry i nie potrzeba tego zmieniać.

zipadasko

Wlasnie dobre to bylo do czasu, ze akurat gangsters nie potrzebowalo spedzania 10h dziennie przy grze, zeby cos osiagnac. Mi sie to akurat bardzo podoba ze mam czas wyjsc na browarka, isc na trening, wieczorem zrobic jakis wypadzik na miasto, a nie musze sie martwic ze moje konto jakos bardzo duzo na tym straci. jak ktos lubi siedziec 10-12h przy jednej grze bo to ona jest w zyciu dla niego najwazniejsza to polecam ogame.

Gra traci kolejna bardzo dobra ceche... juz nie taktyka bedzie sie liczyc tylko to ze 12 letni dzieciak ma za duzo czasu i jedynym jego zainteresowaniem jest gra internetowa.

krzys077

Sorki ale wprowadziłem was w błąd....momencik sprostowanie.

Skrócenie czasu jest nie realne....w turnieje bierze 10 osób razem z nami czyli 9 innych graczy i walczymy systemem każdy z każdym.

Mamy 9 rund w każdej rundzie 5 walk (każda walka 1 min)...9 rudx5walk=45min

Mam nadzieje że się teraz nie pomyliłem jak coś napisze kolejne sprostowanie  ;)

zipadasko

przez 45 masz 9 walk... na kazda walke czekasz 5 minut. wiec jak jest nie realne? jest realne, wystarczyloby ze czekalibysmy 2 minut, czas calego turnieju zmniejszylby sie do 18 minut.
Przecierz mamy 10 graczy i jest 5 walk ale nie co minuta walka, tylko 5 na raz na luzie moze byc, bo dana osoba tak czy tak ma tylko 1 walke.

krzys077

5 minut trwa jedna rund i nie ma  szans aby każdy z 5 graczy kliknął w ciągu minuty lub dwóch.

zipadasko

No jak nie ma... jak jest , masz graczy 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10
walcza:
1-2                 1-3
3-4                 2-4
5-6                 5-7
7-8                 8-10
9-10               9-6
1 runda           2 runda

I jak ma nie byc mozliwosci? w ciagu 2 minut odbywa sie 1 runda, po 2 minutach odbywa sie kolejna runda i nie ma problemu, a czas skrocony

Popielus

Cytat: zipadasko w Marzec 21, 2010, 17:40:56 PM
Wlasnie dobre to bylo do czasu, ze akurat gangsters nie potrzebowalo spedzania 10h dziennie przy grze, zeby cos osiagnac. Mi sie to akurat bardzo podoba ze mam czas wyjsc na browarka, isc na trening, wieczorem zrobic jakis wypadzik na miasto, a nie musze sie martwic ze moje konto jakos bardzo duzo na tym straci. jak ktos lubi siedziec 10-12h przy jednej grze bo to ona jest w zyciu dla niego najwazniejsza to polecam ogame.

Gra traci kolejna bardzo dobra ceche... juz nie taktyka bedzie sie liczyc tylko to ze 12 letni dzieciak ma za duzo czasu i jedynym jego zainteresowaniem jest gra internetowa.

Podałem przykład Buddyxa. Pytam się Ciebie jakim cudem jest najlepszy? Bo miał dobrą taktykę?

mielnik666

#54
Moim zdaniem nie powinno być opcji przegranej w systemie ,ponieważ gracze z wysokimi lvl przegrywali by zbyt dużo razy. To po co  wtedy męczyć się z wbijaniem lvl i podnoszeniem statystyk? Powinno być tak, ze będzie brane tylko 10% SV i przeciwnik walczy z 100% swojego SV.  Skrocil bym czas rundy do 2 min.  Cały turniej trwał by wtedy 18 min.  Przy walce po 5 min na rundę trwać będzie 45 min. czyli w ciągu doby będziesz rozgrywał jeden gracz ok 36 turnieji. to trochę mało. A nie każdy ma czas na siedzenie przez cały dzień przed kompie. Gra ma służyć zabawie a nie traceniu wolnego czasu.  

Powinno byc troche zmienione


Wyjaśnienie szans:

zawsze zwyciężymy - powinno być ze walczysz z 125% SV ,a przeciwnik walczy z 10% SV
mamy duże szanse - powinno być ze walczysz z 125% SV ,a przeciwnik walczy z 100% SV
mamy takie same szanse - 100% - 100%
mamy małe szanse - powinno być ze walczysz z 100% SV ,a przeciwnik walczy z 125% SV
zawsze przegramy - powinno być ze walczysz z 10% SV ,a przeciwnik walczy z 125% SV

Moim zdaniem było by to dużo lepszym rozwiązaniem.



Jeśli się to nie zmieni to turniej będzie wyglądał jak losowanie lotto. A nie można dopuścić do tego. Nie ma wtedy żadnej logiki. A do tego Boty będą najlepszym rozwiązaniem do tego turnieju. Jeśli nic nie tracę to po co mam siedzieć jak możne robić to za mnie bot i tak ma takie same szanse jak gracz siedzący przed komputerem.

mielnik666

#55
Cytat: krzys077 w Marzec 21, 2010, 18:12:40 PM
5 minut trwa jedna rund i nie ma  szans aby każdy z 5 graczy kliknął w ciągu minuty lub dwóch.


Jeżeli ciągniesz internet z rynny to nie nie dziwie, że nie zdarzysz kliknąć w 2 min.  A jak nosisz prąd w wiaderku to nawet 5 min ci nie wystarczy.

od krzys077
Co ten post wnosi do dyskusji,jak chcesz porozmawiać o moim łączu to załóż oddzielny temat.A internet ciągnę ze stacji kosmicznej :P

Jeszcze jeden taki offtop i ban na 24h.

Popielus

Bzdura. Jeśli ktoś piszę, że losowość będzie odgrywała tutaj rolę to bardzo się myli. Nikt, powtarzam nikt nie jest w stanie mając teraz 30lvl wygrać walki z Buddyxem, nawet zmniejsząc jego SV o 95%. Oczywiście propozycja Mielnika byłaby dobra, gdyby były przedziały i tak: levele od 50 do 100 walczą w swoich turniejach, levele od 100 do 150 walczą w swoich itd. Jeżeli nie ma tego podziału to musi być jakaś szansa dla słabszych, bo inaczej tournament podobnie jak miasto zostanie zdominowane przez kilku graczy.

Długość trwania turnieju nie zależy od szybkości czyjegoś internetu, ale od kilku innych czynników o których pisałem wyżej i do których nikt się tutaj nie odniósł - z czego wnioskuję że was przekonałem i że nie będzie więcej protestów :)

Elmuertomarana


Trampi

mam wrażenie ( po dwóch stoczonych turniejach) że turniej premiuje graczy z wysokim lvl......
poza tym uważam że w przypadku gdy kilku graczy ma na koniec turnieju tyle samo punktów to powinien wygrywac zwycięzca bezpośredniego pojedynku a nie tak jak jest to teraz!!!

Popielus

Faktycznie premiowanie gości z wyższym SV jest trochę niesprawiedliwe. Z drugiej strony co w przypadku gdy jest 3 graczy z taką samą ilością zwycięstw? Może być mała tabelka, ale i ona może tego nie rozwiązać.


Mi brakuje jakieś informacji o zakończonym turnieju. Albo w wiadomościach prywatnych, albo takie okno po zakończeniu turnieju, które miejsce mamy itd. Bo po ostatniej walce wywala i nic nie wiadomo...